Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Po tym kolorze i dużych literach widzę że napaliłeś się na to radio jak arab na kurs pilotarzu
  2. zgadza się bo masz duże przeładowanie na początku
  3. ty wiesz że jak wracaliśmy to siedział na ławeczce koło pasów
  4. co Piter masz już go dość
  5. w paru miejscach masz przeładowanie, zalecił bym sprawdzić N75
  6. pewnie wywaliło błąd który nie pozwalał uruchomić Twojej furki, skasowali i samochód odpalił. Co do paliwa trzeba zawsze tankować na markowych stacjach
  7. Dzo Dzo poleciało PW z nr telefonu
  8. Jeśli zrobisz to ze swojego AC, to stracisz 10% zniżek i przez następny rok ich nie odzyskasz, musisz przekalkulować opłacalność tego
  9. Właśnie obejrzałem jeden z ostatnich odcinków Włatców Móch i Czesio mnie rozwalił jednym tekstem do Andżeliki (Pedałki): "A weź zwijaj asfalt, ty ocharana przez bułgarski patrol rumuńska lambadziaro co się chyba z kacapem przez ściańsko macała, aż ci uszy stoją, bo masz dzyndzel jak kotwica z titanica! No... i milcz jak do mnie mówisz, bo ci wali z japy jak z murzyńskiej chaty!" Polew na maksa już dawno nie pojechał takim tekstem
  10. http://www.milanos.pl/vid-11074-Niespodzianka-w-szatni.html http://www.milanos.pl/vid-11030-Wez-dwie.html
  11. jeśli rzeczywiście oznaczenie jest 189 to nawet się nie bierz za nią bo to niezły leżak jest, wydaje mi się że raczej źle podał oznaczenia rocznika się nie zmieniły trzycyfrowy to przed 2000 rokiem, a czterocyfrowy po 2000 roku
  12. po tym jak piszesz to raczej byłeś jeszcze nawalony
  13. hehe w zasadzie dość popularne imię ale jak sięgam pamięcią to zawsze mi się wydawało że więcej jest Marcinów
  14. z tego co zauważyłem sysiek też ma poprzepalane w świetle stopu, zapytaj się jego może stwierdził że gra nie warta świeczki
  15. http://www.milanos.pl/vid-10942-Czosnek-chcial-byc-Zbyt-za***isty.html
  16. a tak naprawdę to wszystko zależy od tego jak się pływak układa
  17. nie ma się co sugerować tymi kontrolkami, mnie po 200 km czyli połowie zbiornika gasną wszystkie cztery zielone kontrolki i zostaje tylko czerwona, musisz sprawdzić ile km robisz na całym zbiorniku i wtedy policzysz sobie spalanie i będziesz wiedział czy wszystko jest ok
  18. a springi kupiłeś nowe czy używki?
  19. kto będzie bo żeby nie było że sam przyjadę
  20. tak też pomyślałem bo wygląda jak poldek
  21. a to kto po prawej stanął od d*py strony
  22. chyba medzik pokazał jajka Herbatka wezmę vaga jutro, ach te ... logi dynamiczne
  23. tylko że Tymek myślał że to ma być w PLN-ach, a to w EURO jest
  24. dokładnie nie może być coś dobre skoro kosztuje 1/3 tego co Lemforder, już sama cena mówi za siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.