Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Po tym kolorze i dużych literach widzę że napaliłeś się na to radio jak arab na kurs pilotarzu
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów dynamicznych
zgadza się bo masz duże przeładowanie na początku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty wiesz że jak wracaliśmy to siedział na ławeczce koło pasów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co Piter masz już go dość
-
[B5 AFN] Pierwsze logi nowego auta
w paru miejscach masz przeładowanie, zalecił bym sprawdzić N75
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDI silnik zamilkł ( i co o tym myśleć ???)
pewnie wywaliło błąd który nie pozwalał uruchomić Twojej furki, skasowali i samochód odpalił. Co do paliwa trzeba zawsze tankować na markowych stacjach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Dzo poleciało PW z nr telefonu
-
Pierwsza kolizja drogowa co zrobić z moim samochodem?
Jeśli zrobisz to ze swojego AC, to stracisz 10% zniżek i przez następny rok ich nie odzyskasz, musisz przekalkulować opłacalność tego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Właśnie obejrzałem jeden z ostatnich odcinków Włatców Móch i Czesio mnie rozwalił jednym tekstem do Andżeliki (Pedałki): "A weź zwijaj asfalt, ty ocharana przez bułgarski patrol rumuńska lambadziaro co się chyba z kacapem przez ściańsko macała, aż ci uszy stoją, bo masz dzyndzel jak kotwica z titanica! No... i milcz jak do mnie mówisz, bo ci wali z japy jak z murzyńskiej chaty!" Polew na maksa już dawno nie pojechał takim tekstem
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-11074-Niespodzianka-w-szatni.html http://www.milanos.pl/vid-11030-Wez-dwie.html
-
[ALL] Oznaczenie DOT
jeśli rzeczywiście oznaczenie jest 189 to nawet się nie bierz za nią bo to niezły leżak jest, wydaje mi się że raczej źle podał oznaczenia rocznika się nie zmieniły trzycyfrowy to przed 2000 rokiem, a czterocyfrowy po 2000 roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po tym jak piszesz to raczej byłeś jeszcze nawalony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe w zasadzie dość popularne imię ale jak sięgam pamięcią to zawsze mi się wydawało że więcej jest Marcinów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z tego co zauważyłem sysiek też ma poprzepalane w świetle stopu, zapytaj się jego może stwierdził że gra nie warta świeczki
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-10942-Czosnek-chcial-byc-Zbyt-za***isty.html
-
[ALL B5] Późna rezerwa
a tak naprawdę to wszystko zależy od tego jak się pływak układa
-
[B5 ADP] Sekwencja BRC- duze spalanie gazu ok 20L/100km
nie ma się co sugerować tymi kontrolkami, mnie po 200 km czyli połowie zbiornika gasną wszystkie cztery zielone kontrolki i zostaje tylko czerwona, musisz sprawdzić ile km robisz na całym zbiorniku i wtedy policzysz sobie spalanie i będziesz wiedział czy wszystko jest ok
-
[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++
a springi kupiłeś nowe czy używki?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto będzie bo żeby nie było że sam przyjadę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak też pomyślałem bo wygląda jak poldek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a to kto po prawej stanął od d*py strony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba medzik pokazał jajka Herbatka wezmę vaga jutro, ach te ... logi dynamiczne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko że Tymek myślał że to ma być w PLN-ach, a to w EURO jest
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokładnie nie może być coś dobre skoro kosztuje 1/3 tego co Lemforder, już sama cena mówi za siebie