Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Dzo Dzo wszystkiego najlepszego i chcąc być oryginalnym życzę Ci: więcej mocy :gwizdanie:
  2. tylko że ja już takich kolorów nie odróżniam, bo to już jest odcień odcienia, gdybym nie wiedział co to akwamaryn to bym też nie wiedział co to za kolor
  3. że się wtrące to jest kamień szlachetny, a nie kolor
  4. 3-4 tys. w zależności od rodzaju instalki, oczywiście w grę wchodzi tylko sekwencja, pamiętaj że masz V6 więc to trochę drożej wynosi niż do 4 cyl. Większość ludzi montuje STAG 300-6 lub BRC, ja w swoim mam LandiRenzo Omegas i nie nażekam z resztą tu masz całkiem podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_arj_jaki_gaz_do_24_quattro-t99964.0.html
  5. nawet turbodynomen się zawstydził
  6. A Commodore 64 też da rade? Spoko wezmę
  7. dziewczyny nie drapać się
  8. to ja już piszę się na tak
  9. Tymon ten błąd u Ciebie to 17916 (Obroty jałowe - duży zasięg regulacji) Piotrek zapomniałeś dopisać że w tej KALYBRZE są dokładki malowane w kolor oryginalnego lakieru btw jak wracaliśmy to niezłą wiochę ten gość hondą robił i do tego na przeciwmgielnych jechał
  10. A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać
  11. ja tam od początku widziałem przewagę szybkości nad siłą, tylko trzecia runda była taka że można było myśleć że gołota zaczyna panować nad sytuacją ale później było tylko gorzej dla niego
  12. Musisz założyć jakąś sekwencję, którą to zależy od tego ile będziesz chciał na nią kasy przeznaczyć, ja mam w swoim 2.4 tyle że ośka założony LandiRenzo Omegas, polecam super się spisuje, pali w mieście ok. 14l/100, a poza ok. 11l/100, zwróci Ci się w zależności ile zapłacisz za instalkę (nie wiem jakie są teraz ceny ale musisz szykować ok. 3-4tys.), przy obecnych cenach PB/LPG myślę że gdzieś po około 20tkm Ci się zwróci.
  13. no i nareszcie mówisz jak człowiek, widzę że tamtejsza kultura dobrze na Ciebie działa
  14. ja wstępnie piszę że będę
  15. wszystko co nie zostało stworzone do modów, nie jest opłacalne
  16. do manualnych skrzyni biegów leje się oleje raczej w pełni syntyczne np. MOBIL MOBILUBE 75W90
  17. wiesz co ja po prostu tak mówię bo może chce żeby Gołota przegrał z Adamkiem i już się kompletnie pogrzebał, bo on tylko niepotrzebnie szuka szczęścia na ringu, jemu to chyba powoli kasy zaczyna brakować
  18. ja też stawiam na Adamka, a na tą c... Gołotę to już nigdy nie postawię bo znów pokażą w teleekspresie i on śmie mówić że jeszcze będzie kiedyś miszczem świata
  19. Tak bo na 51 to jest temp. nagrzewnicy
  20. to twoje pierwsze liczenie to trochę dziwne skoro 5l motula kosztuje 170, a mobila 4l 135zł do tego 1l kupujesz za 35 i też masz za 5 litrów 170, wiec jest tyle samo, u mnie wchodzi 5,7 l więc i tak muszę zawsze kupować dwie bańki( z drugiej zawsze jest na dolewki). Trzeba przyznać że drożyzna jest w tej Norwegi widząc po cenach której przedstawiłeś dalej
  21. szczególnie że na mokrej nawierzchni bez śniegu lepiej się sprawują letnie wiec z opinią trzeba poczekać do mrozów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.