Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Dzo wszystkiego najlepszego i chcąc być oryginalnym życzę Ci: więcej mocy :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko że ja już takich kolorów nie odróżniam, bo to już jest odcień odcienia, gdybym nie wiedział co to akwamaryn to bym też nie wiedział co to za kolor
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
że się wtrące to jest kamień szlachetny, a nie kolor
-
[B5 AAH] Instalacja gazu
3-4 tys. w zależności od rodzaju instalki, oczywiście w grę wchodzi tylko sekwencja, pamiętaj że masz V6 więc to trochę drożej wynosi niż do 4 cyl. Większość ludzi montuje STAG 300-6 lub BRC, ja w swoim mam LandiRenzo Omegas i nie nażekam z resztą tu masz całkiem podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_arj_jaki_gaz_do_24_quattro-t99964.0.html
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
nawet turbodynomen się zawstydził
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A Commodore 64 też da rade? Spoko wezmę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziewczyny nie drapać się
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to ja już piszę się na tak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko lata :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymon ten błąd u Ciebie to 17916 (Obroty jałowe - duży zasięg regulacji) Piotrek zapomniałeś dopisać że w tej KALYBRZE są dokładki malowane w kolor oryginalnego lakieru btw jak wracaliśmy to niezłą wiochę ten gość hondą robił i do tego na przeciwmgielnych jechał
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam od początku widziałem przewagę szybkości nad siłą, tylko trzecia runda była taka że można było myśleć że gołota zaczyna panować nad sytuacją ale później było tylko gorzej dla niego
-
[B5 ARJ] Jaki gaz do 2.4 quattro?
Musisz założyć jakąś sekwencję, którą to zależy od tego ile będziesz chciał na nią kasy przeznaczyć, ja mam w swoim 2.4 tyle że ośka założony LandiRenzo Omegas, polecam super się spisuje, pali w mieście ok. 14l/100, a poza ok. 11l/100, zwróci Ci się w zależności ile zapłacisz za instalkę (nie wiem jakie są teraz ceny ale musisz szykować ok. 3-4tys.), przy obecnych cenach PB/LPG myślę że gdzieś po około 20tkm Ci się zwróci.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i nareszcie mówisz jak człowiek, widzę że tamtejsza kultura dobrze na Ciebie działa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja wstępnie piszę że będę
-
[ALL B7] 2.0 20v ALT Czy z tym silnikiem da się coś zrobić
wszystko co nie zostało stworzone do modów, nie jest opłacalne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
też sie postaram być
-
[B5 AFF] Skrzynia biegów - wymiana
do manualnych skrzyni biegów leje się oleje raczej w pełni syntyczne np. MOBIL MOBILUBE 75W90
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiesz co ja po prostu tak mówię bo może chce żeby Gołota przegrał z Adamkiem i już się kompletnie pogrzebał, bo on tylko niepotrzebnie szuka szczęścia na ringu, jemu to chyba powoli kasy zaczyna brakować
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też stawiam na Adamka, a na tą c... Gołotę to już nigdy nie postawię bo znów pokażą w teleekspresie i on śmie mówić że jeszcze będzie kiedyś miszczem świata
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
...do spodni??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe no i się wydało
-
[B5 AHL] Nadmierne spalanie benzyny ?
Tak bo na 51 to jest temp. nagrzewnicy
-
[B5 AKN] MOBIL1 0W40 Turbo Diesel vs MOTUL 5W40 8100 X-CESS - Porównanie
to twoje pierwsze liczenie to trochę dziwne skoro 5l motula kosztuje 170, a mobila 4l 135zł do tego 1l kupujesz za 35 i też masz za 5 litrów 170, wiec jest tyle samo, u mnie wchodzi 5,7 l więc i tak muszę zawsze kupować dwie bańki( z drugiej zawsze jest na dolewki). Trzeba przyznać że drożyzna jest w tej Norwegi widząc po cenach której przedstawiłeś dalej
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
szczególnie że na mokrej nawierzchni bez śniegu lepiej się sprawują letnie wiec z opinią trzeba poczekać do mrozów