Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. to raczej od poziomu oleju, ja tam nie mam w ogóle czujnika poziomu płynu od spryskiwaczy, a to że zaświeciło się w tym samym momencie to może być zbieg okoliczności, też mam 1/2 FIS-a i u mnie nie ma
  2. U mnie to by gość nawet do śruby nie dosięgnął bez ściągania pasa przedniego, a w temacie to zależy jedni wymieniają inni nie ale jak chcesz żeby nowy pasek wytrzymał cały swój przebieg to lepiej wymienić
  3. Wszystkiego najlepszego NUTI
  4. No moja córa ma 14 lat, pytała mnie ostatnio jaki samochód dostanie na osiemnastke podoba jej się TTka w cabrio tak mi napomniała No cóż to jest na co zbierać, jeszcze trochę czasu masz
  5. A ja uważam że mineral się nie nadaje do tej klasy samochodu, pół syntetyk conajmniej
  6. Dzo Dzo ja też się piszę na spota
  7. dziwne bo jak jest klima to i powinien być wentylator od klimy, mnie jak się popsuł ten od klimy to dało się zauważyć że samo wisco w cieplejsze dni nie dawało sobie rady z utrzymaniem 90
  8. ja mam co prawda z 2000 roku ale mnie weszła butla 67l w koło
  9. A ty czego tu szukasz wielki Clubowiczu bezczelny jesteś, mysle że wiesz co mam na myśli Kolegi nie zgrywaj bo tu nie znajdziesz A ja nie rozumiem do czego tu pijesz , żeby niezaśmiecać to napisz na PW
  10. a co przywiozłeś?? Golfa??
  11. ja miałem podobnie, ale w moim przypadku spalił się wiatrak od chłodnicy klimatyzacji i w ciepłe dni ten od chłodnicy wody nie był w stanie go ochłodzić
  12. Tak czy owak zawsze się spotkamy na spocie, bo w końcu łączy nas marka
  13. ja mam dół ustawiony na 1600 obr/min a górę na 6000 obr/min
  14. a u mnie zaraz obok lampy i zbiorniczka od wspomagania, a gabarytowo silnik to zajmuje tyle miejsca co i 2.8
  15. Ja też mam taki silnik i mój pali przy jeździe w mieście 14/100 przy włączonej klimie, trasa mniej więcej 10-11 zależy jak się ciśnie
  16. hej podłącze sie pod temat bo chce założyć gaz do swojego w najbliższych godzinach i tak myślałem nad stag300 bo tani ale nie wiem jaką reszte wziąśc żeby mi nie wcisnęli syfu, no i jaka butla wejdzie mi do sedana w koło ? Stag to taka mieszanka Polsko-Włoska, a u siebie mam zbiornik 67l, użytkowe 58l u Ciebie też powinien taki wejść ja tam jestem zwolennikiem jak największego żeby nie trzebabyło często na stację jeździć
  17. Zależy od stacji ale SHELL ma najlepszy LPG i tam zwykle tankuje
  18. Ja mam założone LandiRenzo Omegas w silniku 2.4, super się sprawuje i pali tyle samo gazu co i benzyny palił przed zagazowaniem. Zapłaciłem za instalkę 4500zł z montażem, polecam ją również do Ciebie.
  19. Jak jest dziura w układzie to obieg prawdopodobnie nie chodzi, ale to tylko takie moje zdanie
  20. Bo on ma 2.8, a ty 1.8T (może różnica V6, a R4 to powoduje)
  21. oczywiście że powinno się wyważać, zauważ że jak pojedziesz po kolejnym sezonie na wyważenie to zawsze beda musieli dołożyć jakies ciężarki 5 lub 10g, poza tym musiałbyś nie jeździć po dziurach żebyś nie musiał wyważać, polecam robić to co sezon
  22. ja właśnie wstawiłem sobie strumienice w obudowie kata, bo stary kat już w całości się wykruszył i pozostała sama obudowa, było słychać taki metaliczny dzwięk, teraz nareszcie slychać czysty dźwięk silnika, P.S. Kaziu mnie chodziło o zapchany kat, że powoduje opór dla wydostających się spalin, poza tym nie wiem co Ci się w moim poście nie podoba
  23. polecam zbiornik w kole, mam 67l (taki maksymalnie wszedł), użytkowej 57,6l, na długo starcza, wykorzystana dokładnie cała przestrzeń w miejscu koła, zapasowe trzyma się w bagażniku bo przecież nasze niunie mają ogromne bagażniki, a nawet jak potrzeba dużo w bagażniku przewieźć to koło ląduje w środku za siedzeniami.
  24. U mnie jest tak że jeśli zaczyna delikatnie mulić to przełącza się na beznynkę i mniej więcej w zbiorniku zostaje gazu 0.5l, ale ogólnie staram się nie wyjeżdzać do końca, slyszalem że nie jest to dobre dla instalki, nie wiem czemu ale zalecają tankować jak pozostaje około 10% w zbiorniku
  25. Ja mam 2.4 z 2000 roku, zamontowałem gaz Landirenzo Omegas za 4500zł, super się jeździ jak sobie obliczyłem to przy obecnych cenach po około 21tkm powinno się zwrócić, decyzja należy do Ciebie ale tak jak kolega wyżej napisał lepiej może i pomyśl nad 2.8 to bardzo popularny silnik w porównaniu do 2.4 czy 2.6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.