Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. zdziwiłbyś się :polew: [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:53_________________________________________________po moich ostatnich przejsciach z kobitami mogę smialo stwierdzić że to gatunek podrzędny. I chyba tylko związek z osobą gatunku nadrzędnego może być udany :polew: :polew: no proszę i kolega pod wpływem forum zmienił orientację
  2. uwierz że już bardziej zgejować się go nie da
  3. dokładnie tak zrób, kup na allegro najzwyklejszy chiński kabelek a na spocie bierzesz kabelek i lapka i wgramy do niego softa
  4. on by pewnie wolał do ryja :gwizdanie:
  5. no nie mam pytań: który to
  6. no widzisz, ale mnie to już zmyliło
  7. czyli medzik jedzie z bogusiem, kurde a na spocie nie wyglądało na to :gwizdanie:
  8. pewnie mówił co tak wolno ... jak ja byłem młody to ...
  9. Norma normą ale porównanie po jakim czasie od odpalenia mineral uzyska takie same właściwości smarowania jak full syntetyk, pozostawiam bez komentarza.
  10. ja się sam puszczę i będę o 16 :gwizdanie:
  11. taaa, głodnemu chleb na myśli :gwizdanie:
  12. musiałem być zamyślony że Cię nie zauważyłem, do zobaczenia na spocie
  13. że niby ja?? Ja jechałem po 15 tamtędy
  14. nie opłaca się za droga impreza
  15. czujnik ma zakres od 30 nawet jak jest mniej, więc jeśli by pokazał mniej to by znaczyło że jest uwalony
  16. Bo potrzebuje kasy, ale nie aż tak żeby go oddać za darmo[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ A ta butelka po Tonic-u na wodę z ziemniaków?
  17. raczej powinieneś zainwestować w większy zestaw hamulcowy, przy takim deptaniu to nawiercane tarcze nie wiele pomogą, musisz zwiększyć powierzchnię tarcia, takie jest moje zdanie
  18. co mówisz że ma tam on istny sajgon?
  19. LandiRenzo bardzo fajna instalka, dobrze działa, ale z tego co mi mówił gazownik to minimalną temperaturę przełączania jaką dało się ustawić to 40 stopni
  20. no także muszę zawieść furkę do Oskara bo u mnie jest tak dużo pod maską że od góry to nawet nie dojrzę który to wąż, a poza tym kałużę w garażu mam jak się patrzy
  21. kurde po tej ostatniej kresce zaraz przed światłami coś u mnie strzeliło, jak podjechałem pod garaż to już wiem co tam się zadziało ... jebnął mi wąż od chłodnicy , to też wiadomo dlaczego tak waliło nie tylko oponami i hamulcami
  22. zależy od tego w jak ciężkich warunkach go trzymasz, jeśli pod chmurką to możesz myśleć o wymianie, jeśli w garażu to myślę że jeszcze trochę można pojeździć, ale skoro mówisz że już przejechałeś na nim 75tkm to wymieniaj go bo nawet jeśli pasek jest np. na 90tkm (rozrząd tyle wytrzyma jeśli będzie użytkowany w normalnych warunkach), wystarczy że trochę bardziej ciśniesz i możesz sobie skrócić ten przebieg o co najmniej 10tkm, a i należy wziąć poprawkę że te przebiegi są adekwatne tylko do 1 wymiany.
  23. to weź bo ja mam ciulową baterię w lapku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.