Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zdziwiłbyś się :polew: [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:53_________________________________________________po moich ostatnich przejsciach z kobitami mogę smialo stwierdzić że to gatunek podrzędny. I chyba tylko związek z osobą gatunku nadrzędnego może być udany :polew: :polew: no proszę i kolega pod wpływem forum zmienił orientację
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
uwierz że już bardziej zgejować się go nie da
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie tak zrób, kup na allegro najzwyklejszy chiński kabelek a na spocie bierzesz kabelek i lapka i wgramy do niego softa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
on by pewnie wolał do ryja :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
no nie mam pytań: który to
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no widzisz, ale mnie to już zmyliło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli medzik jedzie z bogusiem, kurde a na spocie nie wyglądało na to :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pewnie mówił co tak wolno ... jak ja byłem młody to ...
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
Norma normą ale porównanie po jakim czasie od odpalenia mineral uzyska takie same właściwości smarowania jak full syntetyk, pozostawiam bez komentarza.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to włazić na gayzone
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się sam puszczę i będę o 16 :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taaa, głodnemu chleb na myśli :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
musiałem być zamyślony że Cię nie zauważyłem, do zobaczenia na spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
że niby ja?? Ja jechałem po 15 tamtędy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się postaram być
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie opłaca się za droga impreza
-
[B5 AHU] B5 AHU Temperatura na 49 i 51 - dziwna sprawa
czujnik ma zakres od 30 nawet jak jest mniej, więc jeśli by pokazał mniej to by znaczyło że jest uwalony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bo potrzebuje kasy, ale nie aż tak żeby go oddać za darmo[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ A ta butelka po Tonic-u na wodę z ziemniaków?
-
[ALL B6] Jakie tarcze na przód ?? 1,9 tdi wirus 180 KM / 400 NM dynamiczna jazda :)
raczej powinieneś zainwestować w większy zestaw hamulcowy, przy takim deptaniu to nawiercane tarcze nie wiele pomogą, musisz zwiększyć powierzchnię tarcia, takie jest moje zdanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co mówisz że ma tam on istny sajgon?
-
[B5 ADP] Landi Renzo OMEGAS, Opinie
LandiRenzo bardzo fajna instalka, dobrze działa, ale z tego co mi mówił gazownik to minimalną temperaturę przełączania jaką dało się ustawić to 40 stopni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no także muszę zawieść furkę do Oskara bo u mnie jest tak dużo pod maską że od góry to nawet nie dojrzę który to wąż, a poza tym kałużę w garażu mam jak się patrzy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurde po tej ostatniej kresce zaraz przed światłami coś u mnie strzeliło, jak podjechałem pod garaż to już wiem co tam się zadziało ... jebnął mi wąż od chłodnicy , to też wiadomo dlaczego tak waliło nie tylko oponami i hamulcami
-
[B5 AHL] Jak ważny jest wiek rozrządu ( nie przebieg) ?
zależy od tego w jak ciężkich warunkach go trzymasz, jeśli pod chmurką to możesz myśleć o wymianie, jeśli w garażu to myślę że jeszcze trochę można pojeździć, ale skoro mówisz że już przejechałeś na nim 75tkm to wymieniaj go bo nawet jeśli pasek jest np. na 90tkm (rozrząd tyle wytrzyma jeśli będzie użytkowany w normalnych warunkach), wystarczy że trochę bardziej ciśniesz i możesz sobie skrócić ten przebieg o co najmniej 10tkm, a i należy wziąć poprawkę że te przebiegi są adekwatne tylko do 1 wymiany.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to weź bo ja mam ciulową baterię w lapku