Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Również dzięki za spota wszystkim obecnym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymon jesteś nieobiektywny bo sam nie masz lpg i dlatego tamtym to puścili płazem a tobie nie a teraz jedziesz z koksem dalej i starasz się o coś gorszego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tutaj też http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e993078b1b18570c.html tylko że tu pisze o fanklubie :> a propo tymon za co cię ostrzygli?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a później ni stąd ni zowąd kupisz sobie s4 i wszyscy się będą ślinić na ten widok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajnie wszyscy wcinają słonecznik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
On chyba chciał taką pogodę, żeby mieć lepszą temp. w dolocie no na bank jak jego furacz stoi rozebrany ja myślałem że on go będzie modził po powrocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
On chyba chciał taką pogodę, żeby mieć lepszą temp. w dolocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wygląda na to że odkąd kupiłeś :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzięki wszystkim za spota, dzo dza cooler(ek) w rzeczywistości wygląda o wiele bardziej , kto nie był może co najwyżej kuknąć na zdjęcie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
musicie się chyba razem prywatnie umówić i dać sobie po .... :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam , btw może wypadałoby zmienić to info o zlocie bo już dawno nieaktualne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bardzo fajnie było się z wami spotkać bo już dawno was nie widziałem, do zobaczenia na następnym spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam Panowie, wróciłem z gór, widzę że tu się dużo działo jak mnie nie było, z chęcią piszę się na jakiegoś spota w sobotę lub niedzielę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jutro tzn dzisiaj jadę na parę dni w góry do kuzyna, więc w weekend z chęcią piszę się na jakiegoś spota, pozdrowionka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzięki wszystkim za wsparcie to nie są żarty jak tylko trochę ochłonę to z chęcią się z wami jakoś spiknę na spota
-
[B5 AEB] Brak mocy na ciepłym silniku
nie wiem czy napewno Ci pierwsi goście się znają ale moim zdaniem właściwiej podchodzą do problemu, zaglądać to sobie można i w ten sposób wymienić pół silnika aż w końcu trafi się na problem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
koledzy niestety ślubu nie będzie więc tamto zaproszenie co wstawiłem jest nieaktualne, to nie żart pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie widze że humorek dopisuje, ja jak tylko się ze wszystkim uporam to z checią też na jakiegoś spota zawitam narazie kompletnie nie mam czasu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chcieliśmy serdecznie wszystkich zaprosić na nasz ślub w sobotę 15.08 o godzinie 16 jeśli ma ktoś chęć zawitać było by nam bardzo miło, poniżej wstawiam zaproszenie: trochę ostatnio mało się udzielam ale mam bardzo dużo spraw na głowie... pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wszyscy pracują tak jak Ty, poza tym mam ostatnio bardzo dużo na głowie nie tak jak Ty leniu... :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Poza tym nigdzie nie znajdzie furki z takim przebiegiem, a jak będziesz sprzedawał to każdy powie ze 100 tys skręcony licznik, a Ty tam swoje wiesz, pozdrowionka dla wszystkich jak znajde kiedy trochę czasu to postaram się na spota zawitać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co do paliwa to w okolicach Częstochowy i tak wszystkie stacje mają z Boronowa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dlatego on właśnie próbuje ostrzec, ja ostatnio nie mam czasu wiec się nie pojawię, co do niedzieli to jeszcze nie wiem czy bede
-
[ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
to moim zdaniem lepiej już kupić 2.7 i tam się bawić
-
Polecane opony letnie
Powiem Ci że nie wiem jak szukałeś ale Dunlopy są praktycznie w tej samej cenie co te Firenza, a co do produkcji w tej samej fabryce w cale nie oznacza że jest ona tej samej jakości, bo jeśli opony nie są tej samej klasy to oni dbają o to żeby opona lepszej klasy nigdy nie była gorsza od tej niższej klasy, bo sam pomyśl jak szybko stracili by klientów