Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Również dzięki za spota wszystkim obecnym
  2. tymon jesteś nieobiektywny bo sam nie masz lpg i dlatego tamtym to puścili płazem a tobie nie a teraz jedziesz z koksem dalej i starasz się o coś gorszego
  3. tutaj też http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e993078b1b18570c.html tylko że tu pisze o fanklubie :> a propo tymon za co cię ostrzygli?
  4. a później ni stąd ni zowąd kupisz sobie s4 i wszyscy się będą ślinić na ten widok
  5. Fajnie wszyscy wcinają słonecznik
  6. On chyba chciał taką pogodę, żeby mieć lepszą temp. w dolocie no na bank jak jego furacz stoi rozebrany ja myślałem że on go będzie modził po powrocie
  7. On chyba chciał taką pogodę, żeby mieć lepszą temp. w dolocie
  8. wygląda na to że odkąd kupiłeś :>
  9. dzięki wszystkim za spota, dzo dza cooler(ek) w rzeczywistości wygląda o wiele bardziej , kto nie był może co najwyżej kuknąć na zdjęcie
  10. musicie się chyba razem prywatnie umówić i dać sobie po .... :gwizdanie:
  11. witam , btw może wypadałoby zmienić to info o zlocie bo już dawno nieaktualne
  12. bardzo fajnie było się z wami spotkać bo już dawno was nie widziałem, do zobaczenia na następnym spocie
  13. Witam Panowie, wróciłem z gór, widzę że tu się dużo działo jak mnie nie było, z chęcią piszę się na jakiegoś spota w sobotę lub niedzielę
  14. jutro tzn dzisiaj jadę na parę dni w góry do kuzyna, więc w weekend z chęcią piszę się na jakiegoś spota, pozdrowionka
  15. Dzięki wszystkim za wsparcie to nie są żarty jak tylko trochę ochłonę to z chęcią się z wami jakoś spiknę na spota
  16. nie wiem czy napewno Ci pierwsi goście się znają ale moim zdaniem właściwiej podchodzą do problemu, zaglądać to sobie można i w ten sposób wymienić pół silnika aż w końcu trafi się na problem
  17. koledzy niestety ślubu nie będzie więc tamto zaproszenie co wstawiłem jest nieaktualne, to nie żart pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia
  18. Panowie widze że humorek dopisuje, ja jak tylko się ze wszystkim uporam to z checią też na jakiegoś spota zawitam narazie kompletnie nie mam czasu
  19. Chcieliśmy serdecznie wszystkich zaprosić na nasz ślub w sobotę 15.08 o godzinie 16 jeśli ma ktoś chęć zawitać było by nam bardzo miło, poniżej wstawiam zaproszenie: trochę ostatnio mało się udzielam ale mam bardzo dużo spraw na głowie... pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
  20. nie wszyscy pracują tak jak Ty, poza tym mam ostatnio bardzo dużo na głowie nie tak jak Ty leniu... :gwizdanie:
  21. Poza tym nigdzie nie znajdzie furki z takim przebiegiem, a jak będziesz sprzedawał to każdy powie ze 100 tys skręcony licznik, a Ty tam swoje wiesz, pozdrowionka dla wszystkich jak znajde kiedy trochę czasu to postaram się na spota zawitać
  22. co do paliwa to w okolicach Częstochowy i tak wszystkie stacje mają z Boronowa
  23. dlatego on właśnie próbuje ostrzec, ja ostatnio nie mam czasu wiec się nie pojawię, co do niedzieli to jeszcze nie wiem czy bede
  24. to moim zdaniem lepiej już kupić 2.7 i tam się bawić
  25. Powiem Ci że nie wiem jak szukałeś ale Dunlopy są praktycznie w tej samej cenie co te Firenza, a co do produkcji w tej samej fabryce w cale nie oznacza że jest ona tej samej jakości, bo jeśli opony nie są tej samej klasy to oni dbają o to żeby opona lepszej klasy nigdy nie była gorsza od tej niższej klasy, bo sam pomyśl jak szybko stracili by klientów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.