Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to gruby wyjazd, miłego wypoczynku życzę
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No co ja mam, nie wolno?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O qu..wa dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew: :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi400 wszystkiego najlepszego, bo wczoraj nawet nie miałem czasu zajrzeć na forum- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no a wracając furka miała większego kopa co nie :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widziałem już to gość jest mocny- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja od środy mogę gówno robić i nieźle żyć (mgr inż.) też na 5 obroniłem gratulacje NUTI- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I co tam slychować, macie pozdrowienia od Justyny- [B5 ADR] Jaki olej do skrzyni biegów ?
poświecił sobie latarką do tego maleńkiego otworu :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cóż za dużo leków, to było pewne prędzej czy później, aczkolwiek na pewno zapisał się w kartach muzyki i wiele osób będzie go długo wspomniało a jeszcze dłużej słuchali jego płyt- [ALL] Temperatura zewnętrzna a osiągi silka benzynowego
np. jak masz włączoną klimę to ona zabiera minimalnie mocy- [ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
no niestety swap z Twojego 1.8na 1.8T będzie kosztował parę tysi- [B5 ARJ] Błąd wskaźnika temperatury na zegarach
Ostatnio dziwne rzeczy dziejąc się ze wskaźnikiem temp. Po przejechaniu kilku km temp. nagle skokowo zwiększa się na 80st, następnie powoli idzie do 90, po paru km spada do min (czyli do 60) i po przygazowaniu z powrotem na 90 skokowo, na klimatroniku wyświetla się na kanale 49 -10st, na 51 jest normalnie 90. Termostat wymieniony. W czym może leżeć przyczyna??- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
inwentaryzacja :polew: Tomi ale mnie rozbawiłeś :polew:- VAG - wytłumaczyć jak dziecku
może odpieła Ci się wtyczka pod siedzeniem podobno się to zdarza właśnie przy przesuwaniu fotela- [B6 AVJ] Gazować czy nie ?
to strasznie dużo Ci pali mnie przy 2.4 V6 pali 14 po mieście- [ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
zmiana z 1.8 na 1.8 T nieopłacalna za dużo trzeba by gratów zmienić, lepiej sprzedać tę furkę i kupić już z silnikiem 1.8 T- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Również dzięki wszystkim za spocika, było super jak zawsze z resztą Billboard-y z tyłu NUTI wyszły kozacko- [B5 ADR] Czy moge przejsc z minerala na pólsyntetyk?
Myślę że spokojnie możesz przejść na półsyntetyk, niepotrzebnie wogóle zalewałeś minerala, conajmniej półsyntetyk i będzie dobrze, niewiele na mineralu pojeździłeś więc nie powinno być niespodzianek- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kończy się już czy do tej mocy nie jest dostosowane?- [B5 AEB] Pomarańczowa kontrolka - co ona oznacza ?
To klocki, jak już masz mocno starte to zapaliła Ci się żółta kontrolka też to miałem, lepiej wymień bo zjedziesz klocki całkiem i zniszczysz sobie tarcze- [ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
według mnie ładne, może być kiepsko z ich wytrzymałością w zimie, takie to prędzej na lato bym zakładał a w zimie nie więcej niż 16'- [B5 AFN] Problem po wklejeniu przedniej szyby
1. Na pewno nie 2. prawdopodobnie coś nie tak złożyli- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No i teraz już nic nie mogą powiedzieć bo dokumentacja jest - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]