Treść opublikowana przez maciejski
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
znajdziesz, to jest uklad wydechowy od A4 B6 2.5TDI ale FWD, nie-quattro, quattro mialy od poczatku do konca 2 rury (i jeden srodkowy tlumik), zeby wal mogl przejsc, mam juz gotowy caly uklad, zalozone koncowki, zrobie fotki wieczorem i wrzuce wydaje mi sie, ze wyszlo przyzwoicie z tymi 76mm.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
to jest dokladnie zdjecie mojego wydechu przed zalozeniem
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
nie skumales, ja mam tak, ze od kolektora do srodkowego leci rura 55mm, po drugiej stronie ze srodkowego _wychodza_ DWIE RURY bodajrze 45mm na dwa tlumiki oslone zalozylem, bo tak ;p co do uchwytow to chodzi o uchwyt stalowy, ktory wkreca sie na dwie sruby w podwozie, bo na czyms guma wisiec musi, no nie? a z prawej strony jak nie miales tlumika to nie masz uchwytu ps. od 2.5tdi srodkowych bylo od groma, ja dorwalem taki ze do srodkowego wchodzi jedna rura a z tylu wychodza dwie i to chyba najlepsza opcja dla AVF/AWX, sa jeszcze takie, ze ida dwie rury przez cale auto i jest jeden srodkowy oraz wersja dla kazdej rury wzdluz auta oddzielny srodkowy ale to duzo rezania, zeby zaadoptowac to do AVF, to moje bez zadnego ciecia pasowalo plug'n'play, czyli podnosisz auto, zdejmujesz stary, zakladasz nowy, zapierdalasz
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
tak ale takze srodkowy (ja kupilem srodkowy od 2.5TDI, mozna nie kupowac ale spawanie tego co jest to troche bez sensu) oraz oslona termiczna (aluminiowa) pod prawy tlumik, uchwyty do prawego tlumika tez sie przydadza
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
ja kupilem srodkowy od 2.5TDI, wiec mialem gotowca.
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
Jest tak jak pisze jaro4444, 2.7TDI to to samo co 3.0TDI, rozrzad od strony sciany grodziowej, jest tam lancuszek i jakby nie patrzec to jest problem, mianowicie sam lancuszek nie sprawia problemow ale jakies dwa paski/lancuszki trzeba wymieniac (juz nie pamietam, wybaczcie) co UWAGA wiaze sie z wyciagnieciem silnika :shocked: tez nie moglem w to uwierzyc ale mamy Touarega 3.0TDI i ASO oraz nie-ASO jednoglosnie mowia o tym, ze trzeba wyciagac i tyle co wiaze sie ze sporymi kosztami. Skoro z Touarega trzeba wyciagac silnik (a komora silnika jest spora) to w A4/A6 nie ma innej opcji, bo tam sie reki nigdzie nawet nie wcisnie ps. z 2.7TDI bodajrze byl tylko multitronic i fwd, quattro nie bylo tak jak jaro wyzej napisal.
-
[ALL B6] Jakie felgi ?
nie wiem, ktora opcja bo sie zakrecilem ale te ze zdjecia 2 sa fajne, ja mam takie 17 i bardzo mi sie podobaja.
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
No ale S4 ma zawijane wlasnie. Ja nie najezdzam na Ciebie ani na Twoj gust ani na Twoj samochod' date=' bo przeciez kazdy ma inny punkt widzenia takze wiecej luzu. Poza tym moje od 2.5TDI maja 50mm i nigdy ich nie chcialem po prostu to okres przejsciowy, wczesniej pytalem o kolanka ale takie jak w A6 czyli okolo 75mm takie jak te [url']http://allegro.pl/item545763574_koncowka_koncowki_tlumika_kolanko.html[/url]
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
te co podales Mlody wygladaja jak z puszek po specjalu i ogolnie kojarza mi sie z tuningiem Kadeta 1.3 Poza tym koncowki w S4 maja zawijane ranty a te nie maja
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
ja juz zderzak od S4 mam polakierowany i zamontowany, caly wydech tez tylko narazie z koncowkami oryginalnymi od 2.5TDI (te cieniutkie wdol) wyglada to strasznie komicznie w polaczeniu z wielkimi dziurami w zderzaku S4 :shocked: koncowki w weekend zamontuje jak dojda ;] i pospawam wydech, bo mam narazie na 4 obejmowac :polew:
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
ja kupilem 76mm, 70mm wydaje mi sie, za male a 90mm to mega przesada, wydech jak z puszek po piwie ;]
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pewnie mieli przod 288mm
-
[B6 AVF] Chce wypuścić dwie końcówki wydechu ze zderzaka, ale trochę nietypowo
ja mam zderzak od S4 i obecnie mam zalozony wydech ori od 2.5TDI (male koncowki 50mm w dol) ale bede odcinal te koncowki i wrzuce cos 75mm (albo proste albo tak jak w A4 B7 albo nowym A6 TDI), w sumie jestem zdecydowany juz na proste, bo wiekszosc osob na forum mowila, ze w B6 to jednak w dol lipa bedzie, tez mi sie tak wydaje, bo jednak to nie ori i B6 ma inna dupe niz B7 a najwazniejsze inne lampy (B6 kwadratowe bardziej a B7 podluzne, jak nowa A6), jak chcesz jednak dobre i fajne koncowki w dol to tutaj daje Ci aukcje, sa takie jak w nowym A6 i B7, http://allegro.pl/item545763574_koncowka_koncowki_tlumika_kolanko.html jak zamontujesz to daj znac i wrzuc foto, chetnie poogladaja pewnie wszyscy ja juz niedlugo wrzuce fotki prostych.
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
kopsnijcie jakies tipy jak zdjac tylni zderzak, bo sie przymierzalem ale jednak poleglem myslalem, ze w godzinke to zrobie a jednak nie
-
[ALL B6] zwrotnice i zaciski hamulcowe
hej, ostatnio rozgladalem sie za zaciskami pod tarcze 312mm i 320mm, znalazlem jedne ale facet mnie zaskoczyl, zadal mi pytanie czy mam zwrotnice stalowe czy aluminiowe w A4 B6, bo podobno wystepowaly dwie i co za tym idzie sa rozne zaciski myslalem, ze 288/312mm w B6 byl tylko jeden rodzaj zacisku ale moze ktos mnie wyprowadzi z bledu? no i jeszcze jedna sprawa, szukam na allegro tych 312 i od A4 ani widu ani slychu ale czesto pojawiaja sie handlarze, ktorzy maja zaciski np. od Audi A6 z rocznika 98-2004 od 2.5TDI i pytanie, co tam za zaciski siedza, czy pasuja do B6 i ogolnie jak dopasowac zaciski, bo juz mam metlik w glowie i dziwne wrazenie, ze w B6 bylo milion roznych zaciskow ;(
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
ja troche offtopic, Nowak_zg, zgaduje, ze nie jezdzisz szybko, bo na takim profilu to mozna w jednej dziurze obrypac felge (jak sie jezdzi? mega czuc nierownosci?) rowno a poza tym ten silnik (po chipie na 140KM) z takimi felgami to chyba rakieta nie jest? Bo takie walce toczyc to chyba ciezko?
-
[B6 AKE] Ciemne felgi 18' do czarnego sedana Quattro ;)
Ogolnie zadne z tych felg nie zachwycaja, od biedy 3 ale ogolnie zastanow sie czy dobrze robisz wybierajac czarne felgi do czarnego auta. Bedzie to wygladac raczej popeliniarsko. Ostatnio widzialem biale Audi A6 C5 z chyba zderzakami od S6 i czarnymi felgami, wygladala super. Nie namawiam Cie, zebys zalozyl biale felgi, bo bedzie slabo wygladac ale caly czarny
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
albo RS6 (ale strasznie ciezko znalezc, mimo wszystko warto szukac, bo wygladaja masakrycznie dobrze) albo takie http://moto.allegro.pl/item545173727_oryginal_audi_18_c_a4_a6_a8.html inne to wiocha i popelina.
-
[ALL] Chip do nowszych modeli B6 B7 B8
chlopaki, bez najazdu na Vermina (zeby bylo jasne, nie znam, nie robilem programu), jesli czlowiek mowi, ze oferuje to i tamto, to nie widze powodu, aby to podwazac i sie spinac.
-
[ALL B6] Tłumik środkowy
no to kurcze czemu to sie wyswietla w ETCE i dokladnie taki sam wydech sprzedal mi typ jako A4 B6 2.5TDI V6 ?
-
[ALL B6] Tłumik środkowy
http://i40.tinypic.com/zn6hd.jpg
-
[ALL B6] Tłumik środkowy
piona, potrzebuje numer katalogowy tlumika 3A ze zdjecia nizej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b01c5fc8a09012e9.html i niech mi ktos powie w jakim to silniku siedzi i jaki naped, dzieki.
-
[ALL B6] Avant - wycieraczka tylnia
u mnie tez takze sie nie przejmuj, ten typ tak ma
-
[B5 AEB] Dziwny problem z hamulcami - "twardy pedał przy pierwszym hamowaniu"
tez tak mam i to chyba nie jest nic nienormalnego (?)
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
wezme raczej proste ale o wiekszej srednicy, tj. kolo 75mm, te beda spoko? http://allegro.pl/item497174014_koncowka_wydechu_r1_fi_76_mm_wm_sport_scieta.html bo niezle wyglada