Treść opublikowana przez maciejski
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
czesc, znacie moze orientacyjne ceny roznych hybryd (GT17/20, GT18/20 itp), ktore podpasuja do AVF? Bylem prawie zdecydowany na BRD ale problemy ze strojeniem, slaby dol i dostepnosc a poza tym cena 2k zl ps. czy w/w turbiny pasuja p&p do avf czy nie bardzo? jakie maja orientacyjne potencjaly, chcialbym cos do 200KM i raczej nie wiecej.
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
rzeczywiscie, popieprzylo mi sie z A6 C5, gdzie byl felerny 2.5TDI V6 kompletnie z glowy mi wylecialo R5, pierwsze moje skojarzenie 2.5TDI R5 to 174KM i VW Touareg albo T5 w kazdym razie i tak kultura pracy duzo lepsza niz R4
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
zapomniales chyba o jednej rzeczy, 1.9TDI to R4 a 2.5TDI w Audi 100 to V6, wiec TROCHE MAŁA roznica.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
dzieki staram sie zrobic foto ale caly czas mam samochod brudny i brak czasu na mycie :/ ale na parkingu bywal czysty ps. nie zakladasz zderzaka S-line/S4 ?
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
ja mam wystajace poza zderzak tak z 2-3mm czyli jak alvaro a te koncowki od autobusu w samochodzie Martina srednio mi leza, zbyt duze.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
no mniejsza srednica to lipa ale w oryginale S4 B6 ma 75mm.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
90mm to troche duzo, srednica montazowa (ta wewnetrzna, ja montowalem na zacisk + spawy aby nikt nie zdjal) to bodajrze 45-50mm, osobiscie wstawilem o srednicy zewnetrznej nie 90 a 76mm i uwazam, ze jest bardzo spoko. Jakby co to moge walnac foty telefonem albo aparatem tylko, ze samochod brudny Dlugosc dopasujecie sobie na samochodzie jak kupicie na zacisk takze nie ma problemu z tym, mozna wsuwac i wysuwac do oporu HiRide, ja zalozylem dla swietego spokoju, bo po ostrym palowaniu w lato koncowki i same tlumiki bywaja gorace a kosztuje to niewiele.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
ja w ASO za oslone zaplacilem mniej niz 100zl (nie pamietam dokladnie ile ale raczej nie wiele).
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
jak moga nachodzic na siebie jak sa jednej srednicy? nie dochodza do siebie, nie nachodza na siebie, zlaczka po prostu zastepuje czesc rury.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
no tak sie lacza, ze zlaczka je laczy :polew:
-
[ALL B7] Big Brake Kit - STOP-TECH , K-Sport i temu podobne
Dlaczego na hamulce 345mm od S4 B6 ma nie wejsc felga 17 skoro S4 wychodzily seryjnie na 17?
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
kompletnie bez sensu, wygladac w zwyklym zderzaku bedzie wiesniacko bo w S4 tego nie wsadzisz, cena z kosmosu i srodkowy bedziesz musial dorabiac.
-
[B7 BRD] Zakup turbiny do BRD
a co ja niby napisalem?;] Do A4 ona nie pasuje, do A3 owszem. Czy Wam coś główki uciska? Gdzie jest napisane. że to turbina do A4? To jest suszarka od A3 2.0 TDI 170 KM CR
-
[B7 BRD] Zakup turbiny do BRD
ta turbina nie pasuje do Twojego samochodu, gosc nie zna sie i pisze bzdury o Audi, ma zintegrowany kolektor, do BRD potrzeba bez kolektora (ta pasuje bodajrze do A3).
-
[B7 BRD] Zakup turbiny do BRD
automax-72 na allegro ma nowki sztuki testowane przez kolesi z sr.pl za 1600zl, wiec 1800 to cena grubo z d*py ;]
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
jaro4444, no wlasnie tez mi sie wydawalo, ze typ opowiada bzdury i BRD moze ladnie wstawac z dolu, wiadro to jest ale w silniku 3.0TDI Dzieki, utwierdzilem sie tylko, ze BRD to dobry, w miare tani i bezproblemowy wybor. ps. Da sie osiagnac 180KM bez zmiany IC i pompek? Bo zdania sa podzielone.
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
No wlasnie ktos z sr.pl pisal, ze BRD to wiadro i lepiej GT22 z E-klasy ale nie czaje co do BRD ma GT22 i GT17? Bo ja ich nie biore pod uwage, za duzo zabawy, chce plug'n'play z dobrym dolem i gora tak pod 180KM (narazie bez IC i pompek), pozniej moze IC i atak na dwojke z przodu
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
ostatnio mialem okazje poczytac troche sr.pl i doszly mnie sluchy, ze jednak BRD to ogromne wiadro i dol mimo dobrego wystrojenia jest duzo gorszy od AWX/AVF. Wstaje gdzies tak od 2500rpm co jest dosc smutne, bo w AWX/AVF "cos sie zaczyna dziac" od 1800rpm. Prawda to czy jednak ktos ma slabo wystrojona? Bo polecaja hybrydy ale to nie jest podobno tak plug'n'play jak z BRD... A dwa to jaki waz trzeba dorobic przy przekladce BRD do AVF (prosilbym o dokladne dane, co z jednej, co z drugiej, wymiary itp. no chyba, ze jest gdzies w necie do kupienia gotowiec to prosze o link).
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
trzeba dospawac rurke za srodkowym (w strone katalizatora i silnika).
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
poprawka, na allegro sa nowe za 1600zl.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
"a nie mowilem" ? :>
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
tak, dokladnie taki kupilem, tez z katalizatorem i downpipe'm fakt, 950zl to troche duzo, ja dalem 600zl (niezla okazja, bo katalizator od tego 2.5TDI pogonilem za 300zl ).
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
U mnie srodkowy byl tak jak w kazdym AWX/AVF czy 1.6/2.0 benzyna czyli 1. Ja sie balem, ze sie nie zmiesci to ale wiekszosc podwozia jest zakryta plastikami, wszystko miesci sie elegancko, sa nawet nawiercone otwory na sruby, zeby w innym miejscu przywiesic ten 3A. Zdjecia nie mam i nie moge zrobic, bo nie znam w Gdansku zadnej rampy na ktora moglbym wjechac (a te co znam to hacze przodem/tylem).
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
ja mam opcje 3A i jest to wydech od 2.5TDI FWD (nie ma szans aby to byl wydech od benzyny, bo kupilem w calosci, nie spawany, tlumiki koncowe byly takie jak w 2.5TDI, numery sie zgadzaly itp itd). Nie wiem czemu w etce nie jest napisane, ze taka opcja wystepowala w 2.5TDI (ja sie troche po kupnie zdenerwowalem) ale 3A pasuje bez zadnych wiekszych akcji (tylko 10cm rurki brakuje). ps. nie jest glosno, jest MEGA cicho, zastanawiam sie wlasnie nad wywaleniem katalizatora, bo mnie troche wkurza idealna cisza
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Panowie nie rozumiem o co bijecie piane, ja zalozylem wydech od 2.5TDI FWD (taki jak ten w ETCE pokazany jako 3A, pasowalo prawie wszystko plug'n'play (tylko trzeba bylo dospawac z 10cm rurki), pod plastikami wszystko sie zmiescilo bez problemu (po prostu podloga jest przystosowana do wydechu na dwie strony, sa otwory montazowe itp itd. nie bylo tylko tej aluminiowej podkladki pod jeden z koncowych, ta temperaturoodporna ).