Treść opublikowana przez maciejski
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
sluchajcie a co to za jarzmo? do jakich hamulcow? http://autolech.com.pl/index.php?p527,jarzmo-zacisku-hamulcowego-audi-bda433
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kto ma do sprzedania 255 na tyl?
-
[ALL B6] Amortyzatory do B6. Proszę o pomoc. Co wybrać? TA/KW/MTS/Sachs?
tez bede zmienial amorki, te MTS strasznie tanie, ocb?
-
[ALL B5] 1.8 t Q-Czy da się podkręcić turbo by kręciło od najniższych obrotów
od 2tys to wysoko? nie no stary, nie da sie, 2tys to bardzo nisko, diesle przy tych obrotach maja max moment, u Ciebie pewnie jest wyzej ale nic nizej nie da sie zbyt zrobic, bo pogorszysz gore a "efektu ciagniecia" diesla i tak nie osiagniesz.
-
[B6 AWX] Brakuje mocy- czy to turbo?
a blad jakis nie wyskoczyl? moze kierownice sie zapiekly po prostu.
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
ok, przepraszam, to ja namieszalem, ktos smiga na 1BV? obnizenie w 1BV -20/30 to przod -20 a tyl -30? ma ktos moze numerki 1BV do avanta B6 1.9TDI fwd?
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
ja pisalem do kolegi thoma$, ktory napisal Jak postawisz auto na 1ba a obok 1be to rożnice zauwazysz
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
ale podobno 1BA i 1BE podobno roznia sie tylko twardoscia, wiec jak moze byc widac roznice?
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
hm, kolega toma$ napisal, ze nie widac tego obnizenia przy 1BE, rzeczywisice tak jest? bo ja chce wstawic 1BE lub 1BA zamiast komfortowego wlasnie po to zeby ciut obnizyc, swoja droga duza jest roznica miedzy 1BE i 1BA w twardosci? Zastanawiam sie czy kupowac w ASO 4 amorki i sprezyniki 1BE czy 1BA...
-
[B7 ASB] Śniegowe atrakcje.czy to sprzęgło ??
nie sadze, cofales ostro? jak tak to woda stoi Ci w zderzaku (no moze nie w zderzaku ale z tylu sa takie odplywy), mi tak smierdzialo i w Audi 80 i w A4 teraz smierdzi ale nie tak okrutnie jak w 80 ;] przypchal sie jakis "zlew"
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
złote jak niektorzy maja w Evo albo 350Z :>
-
[B6 AVF] 168KM i 380Nm
Piotrek a ile masz kuni? aju, Paska 140 czy 170?
-
[B6 AVF] 168KM i 380Nm
dziadekblack, czy Twoj samochod ma wydech po obu stronach? bo spotkalem czarnego avanta A4 B6 z elblaskimi rejestracjami na nartach w Austrii rzucil mi sie samochod w oczy, bo tez mam czarnego avanta, rejestracje NE i wydech po obu stronach
-
[B6 AVF] 168KM i 380Nm
a tak na oko po takim modzie jakiego czasu mozna sie spodziewac do 100km/h? Seryjne 10,2 nie powala Przy 16xKM bedzie 9s? ps. Da rade Passatowi 2.0TDI 170KM? On ma 8,5s do 100km/h.
-
[ALL B6] Zawiesił się moduł bluetooth
tzn rozladowal mi sie telefon i zawiesil sie modul bluetooth w samochodzie, poza tym co ma dac restart telefonu skoro to nie telefon sie zawiesil a modul? nie wiem jaki mam numer modulu, nie dokladalem, mialem to jak kupilem samochod.
-
[ALL B6] Zawiesił się moduł bluetooth
a jak sie restartuje telefon?
-
[ALL B6] Zawiesił się moduł bluetooth
Hej. Rozmawialem przez telefon i wylaczyl mi sie tel. No i na wyswietlaczu radia pojawilo sie "PHONE", na fisie jeden z wpisow z ksiazki adresowej z ktorym rozmawialem i zglosnikow slychac lekki szum, radio nie dziala. czy czeka mnie odpinanie akumulatora? nie bardzo mi sie to usmiecha, co mozna zrobic? nie mam rns-e, zwykle radio concert + oryg bluetooth zestaw Audi.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
no dobra benzyna to co innego, wlasnie w dieslu jest duzo mniejsze spalanie od benzyny, bo diesel ma wieksza sprawnosc i mniej traci energii tak jak traci ją benzyna w postaci ciepla oddanego
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a jak to jest, ze wyjezdzam z cieplego garazu, wlaczam na LOW temp. nawiew, rozgrzewa mi sie do 90*C ciecz chlodzaca, wtedy ustawiam na 18*C nawiew i stojac w korku temp. spada nawet do 70*C?
-
[ALL B6] Cena amorków i sprężyn S-line + oferta z Allegro
Hej. Nie mam ETKI a chcialbym sie dowiedziec jaka jest cena w/w elementow, jak ktos moglby mi sprawdzic bylbym wdzieczny. Drugi problem, znalazlem na Allegro zestaw pasujacy do mnie http://allegro.pl/item899180530_zawieszenie_do_audi_a4_8e_s_line_oryginalne.html ale facet raz, ze nie daje zadnej gwarancji (mowi, ze amorki sa dobre i nie ciekna ) to dwa podobno maja 40kkm i sa wymontowane z B6 cos mi to wszystko smierdzi a poza tym cena wcale nie jest atrakcyjna jak na komplet sprezyn + niewiadomej sprawnosci amorki, czy moze sie myle?
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
no jaki klocek i tarcza pod 320mm? Myslalem o Zimmermanach normalnych i klockach ATE lub Bosch?
-
[B6 AVF] Wydajność hamulców
a z czego wynika ta wieksza skutecznosc? bo ja mam u siebie 321mm a moja mama ma serie w A3 8P i ogolnie w A4 pedal jest twardszy i mozna stopniowo hamowac, w A3 lapie bardzo pozno i od razu jebut.
-
[B6 AWX] Gaśnięcie silnika przy ruszaniu
Jak ktos jest furmanem i nie potrafi jezdzic to gasnie a wine zrzuca na samochod. Ujezdzalem Audi 80 B3 1.8, Opla Tigre 1.4, Volvo S40 1.8, Touarega 2.5TDI, 3.0TDI i kilka innych aut ale nie warto wymieniac, bo to byly jazdy jednorazowe, teraz od dluzszego czasu mam A4 B6 1.9TDI. Kazde auto mialo inna charakterystyke silnika i skrzyni biegow. Jak ktos umie jezdzic to obojetnie co bedzie ujezdzal to da rade.
-
[ALL B6] Nareszcie moje wymarzone Audi A4 ;) :D
przy okazji paska (rozrzadu?) nie zapomnij zrobic pompy wody.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
siema, a moze ktos wie czy do avanta sa jakies wygladajace jak ori? bo jest kilka na allegro ale wszystko cisnie grubym festynem.