Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciejski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciejski

  1. jeszcze mniej, ani dobrego materialu, ani wiertarki ani frezarki, 300zl do lapy i masz praktycznie do wszystkiego adaptery zrobione tak bardzo profi, ze nie da sie lepiej.
  2. mi 235km/h poleciala na autobahnie, calkowita seria, dwie osoby.
  3. dorobienie mocowan/adapterow to najmniejszy problem.
  4. tarcze do A8 360mm mozna kupic w dosc sensownych cenach (do 2000zl za dwie sztuki), takze wyjezdzanie z 16000zl za tarcze to :polew: :polew: ps. 385mm to z jakiego A8?
  5. Audi A8 4.2TDI ma 360mm, Cayenne Turbo/Touareg 358mm, ogolnie jest kilka opcji skad mozna wziac takie zaciski.
  6. jesli awx to p'n'p to brd automatycznie tez, przeciez do awx/avf wchodzi brd p'n'p.
  7. a nie zapiekly sie kierownice w turbinie i przeladowywuje przez co silnik wchodzi w tryb awaryjny?
  8. mi tez podjebali kiedys identycznie alusy w Audi 80 w Trojmiescie obok akademikow PG, zostawili na tarczach (w piachu!!! zakopala mi sie fura) i do tego sk***ysyny podciagali za blotnik, wiec krzywy :/
  9. 2.0 ALT i 1.9TDI AVF/AWX ma identyczny uklad wydechowy, wiec smialo mozesz zakladac wydech od 2.5TDI FWD. Pytanie tylko co z emisja spalin/typem tlumikow itp, czy nie bedzie ujemnych efektow zalozenia tlumikow od diesla do benzyny.
  10. a moj ma 3.0TDI na 19" i pali mu srednio 14, ale co to zmienia?
  11. lapanie za blotniki nie jest najlepszym pomyslem
  12. jak niby chcesz w etce sprawdzic produkty ms design? :polew:
  13. Moja historia jest dluga ale skroce ja do minimum, jakies 8 miesiecy temu wymienilem przednie amorki, zaczelo sie tepe pukanie w prawym kole na malych nierownosciach, mechanicy od razu - wahacz, zmienilem gorny, nie ustalo, pojezdzilem troche, powkurwialem sie na to i zmienilem wszystkie wahacze w prawym kole, WALI NADAL propozycje sa takie, amortyzator puka, bo mi wcisneli w warsztacie jakies "dobre" gowno, drazek kierowniczy lub mocowania amorka (jakies poduszki?). Jak sprawdzic co wali? Na szarpaku wyszlo, ze amorki sa ok, nie ma luzow i wahacze sa ok. Pomozcie bo kurwicy dostane, myslalem, ze po wymienie wahaczy ucichnie to a tu ch*
  14. a to na dwoje babka wrozyla, nie zawsze samym chipem da sie 170, ale po BRD bedzie mial niewysilone 170-180 lub moze wiecej.
  15. ja natomiast bym olal sam program, nigdy nie bedzie Ci za duzo, wkladaj BRD + program, peknie Ci z 170-180KM, pozniej dopiero jak bedzie za malo to wsadz FMIC i wieksze pompki, dobijesz do 2xx.
  16. no nie bardzo sokolnh, AVF ma 6b skrzynie, wiecej momentu i najwazniejsze, wieksza tarcze sprzegla = wytrzymuje wiecej po wirusie/dalszych modyfikacjach.
  17. sie nie osiaga wiecej jak 200KM na 2.5TDI V6 (obojetnie jakiej wersji), bo wtryski nie wydalaja a nie ma sensownego, wydajniejszego zamiennika.
  18. nowa kosztuje 7-8k a nie 4k.
  19. Za uzywke po 70kkm? ze tak sie wyraze W c**j duzo.
  20. rzecznik praw konsumenta i zobaczysz, ze inaczej zaspiewaja po jego listach.
  21. vredestein, najlepsze opony zimowe, w zaleznosci od budzetu rozne modele, testowane na sniegu w Touaregu 2.5TDI i 3.0TDI
  22. rob555, a te dwie hybrydy sa p&p?[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:46_________________________________________________jeszcze jedno, moze ktos z Was wie kto sprzedaje nowe badz malo uzywane BRD? bo cos znalezc nic nie moge ostatnio.
  23. jak turbina moze sie "wyłączyć" ? Wy wiecie w ogole jaka jest zasada pracy turbiny?
  24. no podpytywalem troche Roba ale nie mialem zbytnio wtedy czasu pogadac na gg, moze tutaj odpowie ? pewnie jest sporo zainteresowanych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.