Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciejski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciejski

  1. na mokrym to kiepizna, bo mieli diabelsko, ja mysle, ze na suchym realnie bedzie 8s.
  2. a 168KM w A4 B6 Avant 6bieg to ile na oko ma do setki? bo nie mam jak zmierzyc obecnie a jestem ciekaw ile spadlo z tych nedznych 10.1 :/
  3. hm, u mnie dzialalo domykanie szyb i juz nie dziala, ocb?
  4. a mierzyles czas do setki? bo sie zastanawiam ile moj po chipie moze miec do 100.
  5. Tak jak napisalem seria spoko, 140KM i 320Nm ale dopiero po przestawieniu rozrzadu bo byl przestawiony. Rob555 naklikal taki program i wyszlo 168KM i 365Nm na luzaku bez dymienia. Wrazenia takie, ze dol jest taki jaki byl, spokojnie jezdzac zapewne osiagi i spalanie beda identyko z seria, powyzej 2k rpm jest lepiej ale "ruch w interesie" robi sie od 2.5k. Przed modem ciagalem do 3k, po modzie do 4k, bo warto (idzie a nie tylko wyje ). Wszystko za***iście ale boje sie, ze za jakis czas znowu zabraknie ;] Aha, nie zapakowalismy BRD jak na poczatku mialobyc, bo moj egzemplarz (rzekomo nowy) okazal sie totalnym szitem (regenerowana, zle wywazona, swiszczala) i stwierdzilem, ze na seryjnej program a jak zabraknie to sie obejrze za inna BRD :/ Troche szkoda ale takie zycie i tacy, ku***a, uczciwi sprzedawcy, przyladuja w c**ja ile tylko moga i kiedy sie da.
  6. Kowi87, raz, ze napisalem wyraznie "ceny na wyrost" to dwa Twoje ceny za bardzo nie odbiegaja od moich, no za uzywane szroty wtryski ( po 140zl? haha, no prosze Cie, chyba lejace, ja podalem realna cene pewnych wtryskow od kogos z sr.pl a nie od handlarza co wszystko ma nowki sztuki z niemiec), FMIC cena od kolegi devastation, porzadny kolektor (jesli mowimy o zrobieniu nowego to wlasnie okolice 700-800zl). ps. turbiny NOWE regenerowane :polew: wszyscy wszedzie wiedza, ze to jest loteria, lepiej kupic dobra uzywke niz regenerowana jak to okresliles NOWA, ja kupilem nowa-nowa a nie "nowa panie regenerowana" BRD za 1700zl. ps2. warto dodac do tego strojenie czyli granice 1200-1500zl zaleznie od tunera
  7. zalezy w jakim silniku konkretnie, ceny podam "z patyka" na wyrost, ale: a) wieksze turbo (+ewentualnie kolektor jak nie bedzie p&p), 2k turbo + 800zl kolektor wydajniejsze wtryski (4x300-400zl) c) FMIC z orurowaniem (1300zl) d) poluzowanie lekko wydechu + usuniecie kata (pewnie cos kolo 400-500zl) to w sumie tyle, na pewno dojdzie sprzeglo, bo sie stare wysypie i przydaloby sie hamulce zrobic.
  8. AVF/AWX nie maja jednolitej rury, jest dokladnie tak (laczenie sruby+flansze) turbo -> rura z siatka tlumiaca drgania + katalizator (to sie nazywa downpipe jakby co ) -> i juz dalej wszystko jest w jednym kawalku, srodkowy i koncowy.
  9. bo dzwonilem do typow to jeden mi krzyknal za wstawienie rury 250zl :polew: a jeden stwierdzil, ze katalizatora sie nie wycina tylko w srodek rurke wstawia bo katalizator jest przy silniku, chyba se zamowie gotowca do zamontowania i sam to zrobie ;]
  10. ma ktos moze zdjecie podwozia avf/awx, bo chce zlokalizowac katalizator? dzwonilem do jednego zakladu i ogolnie facet mi powiedzial, ze katalizator jest "gdzies przy silniku" (?) wtf? myslalem, ze jest dostepny z dolu od podwozia.
  11. u mnie jest gluchy stuk jak jade po mniejszych dziurach i takiej "tarce", mam wymienione wszystko i stawiam na amortyzator, ktory ma luz.
  12. no jarzma pod 255mm to nie 200zl a 140zl za dwie sztuki nowe takze jak bede zmienial tarcze z tylu to se zapodam takie jarzma jak nie dorwe 288/300mm.
  13. a ktos robil podmianke jarzma z 245 na 255? bo nie wiem czy jest w ogole sens i czy da sie odczuc roznice
  14. tez slyszalem, ze w bilsteinach stuka sztyca i jesli to prawda to nie bierz, mi teraz w amorkach stuka sztyca, wk***ia niemilosiernie, w ogole tracisz cisze i komfort jazdy :/
  15. drogo w ch*j
  16. a jak ja bym chcial zeby ten typ zrobil mi tylko rurke z plecionka bez tego zamiennika to zrobi? pytal ktos? bo napisalem maila ale nie ma odpowiedzi, bo zamiennika katalizatora nie chce, prosta rura z flanszami mnie interesuje tak abym mogl sobie to sam wymienic
  17. powiem Ci, ze ja gonilem caly katalizator od 2.5TDI to facet, ktory skupuje katalizatory jeszcze koniecznie mnie prosil, abym upierdzielil przy samej puszce rury, bo tansza przesylka, sprzedajac jako calosc nie dostaniesz duzo wiecej, szczegolnie, ze masz zalany olejem. Za "zuzyty" pewnie tak czy siak 200-300zl zhaczysz.
  18. a pokaz foto jak zrobili oczywiscie wziales stary katalizator? bo za niego na allegro to skasujesz z 300zl.
  19. Bieniek, jaki koszt wymiany? miales swoj "zamiennik" czy na miejscu Ci zrobili?
  20. a czemu tak? od strony ic nie moze zostac jak jest? w ogole czytalem na streetracing.pl ze garret ma na sruby waz?
  21. hej, w tym tygodniu ma przyjsc do mnie nowe turbo BRD i bede zakladal je do siebie, wiem, ze trzeba zmienic jeden wąż, czy ktos moze mi powiedziec jaki to wąż (srednice, dlugosc?), ewentualnie dac link do sklepu netowego/allegro jesli sa takie gotowe? dzieki
  22. a co to za custom turbo? bo ja proboje dorwac BRD i tez sie wybiore do tune-up, tylko jestem ciekaw czy tez osiagne okolice 19xKM na seryjnych pompkach i IC.
  23. koszt kosztem, sproboj znalezc cos takiego, ja nie moge od jakiegos czasu znalezc nic na tyl (255 jarzma, 288 zaciski badz 300) zamiast 245 :>
  24. mialem taki objaw, ze przy skreceniu na max kol piszczalo i buczalo spod maski, takze podczas ruszania na wprost, okazalo sie sprzegielko alternatora.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.