Treść opublikowana przez maciejski
-
[B5 AFN] Osiągi AFN + chip
na mokrym to kiepizna, bo mieli diabelsko, ja mysle, ze na suchym realnie bedzie 8s.
-
[B5 AFN] Osiągi AFN + chip
a 168KM w A4 B6 Avant 6bieg to ile na oko ma do setki? bo nie mam jak zmierzyc obecnie a jestem ciekaw ile spadlo z tych nedznych 10.1 :/
-
Domykanie szyb z kluczyka
hm, u mnie dzialalo domykanie szyb i juz nie dziala, ocb?
-
[B5 AJM] Seria + program 153KM @ 360Nm - goodhope
a mierzyles czas do setki? bo sie zastanawiam ile moj po chipie moze miec do 100.
-
[B6 AVF] Przyzwoita seria 140KM@320Nm, mod 168KM@365Nm
Tak jak napisalem seria spoko, 140KM i 320Nm ale dopiero po przestawieniu rozrzadu bo byl przestawiony. Rob555 naklikal taki program i wyszlo 168KM i 365Nm na luzaku bez dymienia. Wrazenia takie, ze dol jest taki jaki byl, spokojnie jezdzac zapewne osiagi i spalanie beda identyko z seria, powyzej 2k rpm jest lepiej ale "ruch w interesie" robi sie od 2.5k. Przed modem ciagalem do 3k, po modzie do 4k, bo warto (idzie a nie tylko wyje ). Wszystko za***iście ale boje sie, ze za jakis czas znowu zabraknie ;] Aha, nie zapakowalismy BRD jak na poczatku mialobyc, bo moj egzemplarz (rzekomo nowy) okazal sie totalnym szitem (regenerowana, zle wywazona, swiszczala) i stwierdzilem, ze na seryjnej program a jak zabraknie to sie obejrze za inna BRD :/ Troche szkoda ale takie zycie i tacy, ku***a, uczciwi sprzedawcy, przyladuja w c**ja ile tylko moga i kiedy sie da.
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
Kowi87, raz, ze napisalem wyraznie "ceny na wyrost" to dwa Twoje ceny za bardzo nie odbiegaja od moich, no za uzywane szroty wtryski ( po 140zl? haha, no prosze Cie, chyba lejace, ja podalem realna cene pewnych wtryskow od kogos z sr.pl a nie od handlarza co wszystko ma nowki sztuki z niemiec), FMIC cena od kolegi devastation, porzadny kolektor (jesli mowimy o zrobieniu nowego to wlasnie okolice 700-800zl). ps. turbiny NOWE regenerowane :polew: wszyscy wszedzie wiedza, ze to jest loteria, lepiej kupic dobra uzywke niz regenerowana jak to okresliles NOWA, ja kupilem nowa-nowa a nie "nowa panie regenerowana" BRD za 1700zl. ps2. warto dodac do tego strojenie czyli granice 1200-1500zl zaleznie od tunera
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
zalezy w jakim silniku konkretnie, ceny podam "z patyka" na wyrost, ale: a) wieksze turbo (+ewentualnie kolektor jak nie bedzie p&p), 2k turbo + 800zl kolektor wydajniejsze wtryski (4x300-400zl) c) FMIC z orurowaniem (1300zl) d) poluzowanie lekko wydechu + usuniecie kata (pewnie cos kolo 400-500zl) to w sumie tyle, na pewno dojdzie sprzeglo, bo sie stare wysypie i przydaloby sie hamulce zrobic.
-
[B5 AJM] Zamiennik katalizatora - problem
AVF/AWX nie maja jednolitej rury, jest dokladnie tak (laczenie sruby+flansze) turbo -> rura z siatka tlumiaca drgania + katalizator (to sie nazywa downpipe jakby co ) -> i juz dalej wszystko jest w jednym kawalku, srodkowy i koncowy.
-
Gdzie jest katalizator w A4 B6 AVF?
bo dzwonilem do typow to jeden mi krzyknal za wstawienie rury 250zl :polew: a jeden stwierdzil, ze katalizatora sie nie wycina tylko w srodek rurke wstawia bo katalizator jest przy silniku, chyba se zamowie gotowca do zamontowania i sam to zrobie ;]
-
Gdzie jest katalizator w A4 B6 AVF?
ma ktos moze zdjecie podwozia avf/awx, bo chce zlokalizowac katalizator? dzwonilem do jednego zakladu i ogolnie facet mi powiedzial, ze katalizator jest "gdzies przy silniku" (?) wtf? myslalem, ze jest dostepny z dolu od podwozia.
-
[B6 AWX] AWX+BRD by Tune-up
- [ALL B6] Pomóżcie w zlokalizowaniu stuku
u mnie jest gluchy stuk jak jade po mniejszych dziurach i takiej "tarce", mam wymienione wszystko i stawiam na amortyzator, ktory ma luz.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no jarzma pod 255mm to nie 200zl a 140zl za dwie sztuki nowe takze jak bede zmienial tarcze z tylu to se zapodam takie jarzma jak nie dorwe 288/300mm.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a ktos robil podmianke jarzma z 245 na 255? bo nie wiem czy jest w ogole sens i czy da sie odczuc roznice- [B6 AVF] SPRĘŻYNY OD V6 DO R4?JAK OGARNĄĆ OBCIĄŻENIE OSI PRZY DOBORZE?
tez slyszalem, ze w bilsteinach stuka sztyca i jesli to prawda to nie bierz, mi teraz w amorkach stuka sztyca, wk***ia niemilosiernie, w ogole tracisz cisze i komfort jazdy :/- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
drogo w ch*j- [B6 AVF] Wytrzymałość katalizatora?
a jak ja bym chcial zeby ten typ zrobil mi tylko rurke z plecionka bez tego zamiennika to zrobi? pytal ktos? bo napisalem maila ale nie ma odpowiedzi, bo zamiennika katalizatora nie chce, prosta rura z flanszami mnie interesuje tak abym mogl sobie to sam wymienic- [B6 AWX] Wycięcie katalizatora
powiem Ci, ze ja gonilem caly katalizator od 2.5TDI to facet, ktory skupuje katalizatory jeszcze koniecznie mnie prosil, abym upierdzielil przy samej puszce rury, bo tansza przesylka, sprzedajac jako calosc nie dostaniesz duzo wiecej, szczegolnie, ze masz zalany olejem. Za "zuzyty" pewnie tak czy siak 200-300zl zhaczysz.- [B6 AWX] Wycięcie katalizatora
a pokaz foto jak zrobili oczywiscie wziales stary katalizator? bo za niego na allegro to skasujesz z 300zl.- [B6 AWX] Wycięcie katalizatora
Bieniek, jaki koszt wymiany? miales swoj "zamiennik" czy na miejscu Ci zrobili?- [B6 AVF] Turbo BRD w silniku AVF - jaki wąż?
a czemu tak? od strony ic nie moze zostac jak jest? w ogole czytalem na streetracing.pl ze garret ma na sruby waz?- [B6 AVF] Turbo BRD w silniku AVF - jaki wąż?
hej, w tym tygodniu ma przyjsc do mnie nowe turbo BRD i bede zakladal je do siebie, wiem, ze trzeba zmienic jeden wąż, czy ktos moze mi powiedziec jaki to wąż (srednice, dlugosc?), ewentualnie dac link do sklepu netowego/allegro jesli sa takie gotowe? dzieki- [B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "zwykłe" B7 by Piero...
a co to za custom turbo? bo ja proboje dorwac BRD i tez sie wybiore do tune-up, tylko jestem ciekaw czy tez osiagne okolice 19xKM na seryjnych pompkach i IC.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
koszt kosztem, sproboj znalezc cos takiego, ja nie moge od jakiegos czasu znalezc nic na tyl (255 jarzma, 288 zaciski badz 300) zamiast 245 :>- [B6 AVF] Uporczywy hałas przy wspomaganiu
mialem taki objaw, ze przy skreceniu na max kol piszczalo i buczalo spod maski, takze podczas ruszania na wprost, okazalo sie sprzegielko alternatora. - [ALL B6] Pomóżcie w zlokalizowaniu stuku