Treść opublikowana przez maciejski
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
no nie mam dokladki od 1.8T, bo mam zderzak od S4 i on jest bardzo podobny do tego z nowej A6 takze sie zastanawialem nad zgietymi.
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
no ja ten wydech (kompletny, z katalizatorem, srodkowym itp itd) mam za 400zl takze chyba nie oplaca mi sie jechac do tlumikarza, bo: a) wydech jesli bedzie plug'n'play bede montowal sam obecny wydech pogonie (katalizatory podobno ktos kupuje za okolo 300zl?) a reszte na allegro, takze praktycznie moge wyjsc na zero badz plus ps. jaka srednice powinny miec koncowki? nie 75mm? Zastanawialem sie czy nie zrobic tak jak w nowej A6 3.0 V6 TDI czyli rurki zgiete w dol...
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
jeszcze nie, jestem w trakcie kupowania wydechu, jak zrobie to opisze co i jak. ps. ten wydech bedzie pasowal do 1.9TDI 131KM kombi plug'n'play? (facet mowi, ze to 2.5tdi v6 A4 z 2002r)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a te zmieszcza sie na felge 16? wygladaja na strasznie duze... http://moto.allegro.pl/item514445235_audi_a6_3_0tdi_4f0_nowymodel_zacisk_przod.html tutaj znalazlem mniejsze ale czy to nie sa jakies oszukane? http://moto.allegro.pl/item508133134_zacisk_zaciski_hamulcowe_przod_audi_a6_05_3_0d.html
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
bierz te http://moto.allegro.pl/item495946743_audi_a4_a6_a8_s_line_oryginalne_vw_passat.html i sie minuty nie zastanawiaj, dla mnie z wygladu najbardziej za***isty klasyk Audi, lepsze to tylko te od nowej RS4/RS6 lub te od RS6 (starszego) co mial Cuber. sa pancerne (nie wyginaja sie na dziurach), kilka razy otarlem o kraweznik przez nieuwage i az takiej masakry nie ma (z tym, ze ja mam na 17 225/45/17 czyli lekko za waskie)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
2 x trasa Elblag - Gdansk (predkosci 120-140) a reszta Gdansk na krotkich odcinkach (z Gdanska Glownego do Wrzeszcza) i mam srednia ~7l/100km (wychodzi 6,7xx ale wole zaokraglic do 7) z tym, ze na noc samochod mam w garazu podziemnym gdzie jest dosc cieplo, wiec to pewnie wplywa na rozgrzewanie sie silnika po nocy dosc mocno. ps. w najlepszym wypadku w warunkach okreslonych wyzej wyszlo mi 6l/100km ale taka kapelusznicza jazda nie dla mnie najczesciej wlasnie na 68l (czyli na baku B6) robie troche ponad 1000km i wtedy jestem gdzies w polowie rezerwy.
-
[ALL B6] Dźwięki nadwozia przy ruszaniu/zatrzymywaniu
Nie wiedzialem gdzie to wrzucic, od razu mowie, ze B6 nie znam zbyt dobrze, w Audi 80 tak nie bylo ale to byl strasznie pancerny woz, meeeega sztywny i moze dlatego. Do rzeczy, przy lekkim ruszaniu na parkingu lub zatrzymywaniu sie *czasem* (raz na 2 ruszenia badz 3) slysze jakby cala kabina pracowala krotki dzwiek uchylanych drzwi starej szafy? nie wiem jak to opisac, samochod na pewno nie byl walony, bo raz kupilismy z pewnego zrodla, dwa wytrzepalismy go na wszelkie mozliwe sposoby w wielu serwisach (Audi/VW/inne). Moze po prostu "ten typ tak ma" i oczekuje tego, ze buda bedzie sztywna jak w 18 letnim pancernym 80? Generalnie mam wrazenie, ze B6 to miekka buda, moze sie myle? Moze ktos z Was tak mial i jest to typowe? Dzieki za sugestie.
-
[ALL B6] jarzma/zaciski pod tarcze 312 - problem gdzie kupic
no wlasnie, jak wyzej, gdzie kupic jarzma lub cale zaciski z jarzmami? szukam juz od naprawde kupy czasu i na allegro nic sie nie pojawia, sklepy rozkladaja rece (nie maja nic takiego), w serwisie samo jarzmo okolo 250zl (powariowali ? ). Moze ktos z Was ma dostep?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
troche offtopic, pojawilbym sie ale jestem zawalony robota na uczelni, bo zalozylem sobie petle na glowe w postaci ciezkiej specjalizacji jak zaloze zderzak to sie pojawie, bedzie sie czym pochwalic
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
samochod masakra, kolor odlot, buda odlot (RS/S tylko avant!!!), czarne felgi odlot, jakbym wybieral samochod kupilbym identyczny jak Twoj, ogladalem jeszcze nowe RS6 biale z takimi samymi felgami, tez bym sie skusil
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
bieniek, troche cierpliwosci ja do swojego Audi szukalem zderzaka S4 ladne 2 miechy i jednego dnia na allegro pojawily sie az dwa z parktronikiem cena nawet w miare przzywoita bo ~600zl, fakt, ze bede musial malowac go i walczyc z wydechem ale warto. ps. dzis zderzak przyszedl, mam nadzieje w najblizszym czasie zalozyc to wtedy zobaczysz jak W KONCU skumasz, ze staje obok Ciebie na parkingu strzezonym obok PG
-
[ALL B6] Czy ta dokładka będzie pasowała do AVANTA (AVF)
Nie wiem czy bedzie pasowala (to w ogole nie jest chyba oryginalna czesc Audi, nie widzialem nigdzie takich zderzakow) ale rzeczywiscie Ci sie podoba? dla mnie jest mega slaba jak jakies riegiery, Zendery i inszy szmelc, nie lepiej poszukac zderzaka od S4? Jest strasznie dobry, IMHO najlepszy do B6.
-
Głośny wydech po wycięciu katalizatora i wstawieniu rurki w A4 B5 1.8
W dieslu po wycieciu katalizatora nie wystepuje takie zjawisko.
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
Hej. Chce zalozyc kompletny (od downpipe po tlumiki koncowe) wydech od A4 2.5TDI quattro (rury na dwie strony) do 1.9TDI. Czy przypasuje to plug'n'play? Zaczepy *podobno* sa pod dwoch stronach ale mam pewne obawy co do downpipe (sa takie same? jedna gruba rura?). Wiem, ze moglbym przerobic uklad 1.9TDI na dwie rury ale chce isc ta droga, bo do dobrego tlumikarza mam baaaardzo daleko, reszta to partacze, ktorych spawy pekaja po zimie :/ Dlatego chcialbym zlecic im tylko zalozenie gotowego wydechu, jak najmniej spawania. Przypasuje calosc bez krojenia i sztukowania? A do tego jeszcze dorzucam pytanie czy takie koncowki beda spoko? (76mm, lekko sciete) http://allegro.pl/item497174014_koncowka_wydechu_r1_fi_76_mm_wm_sport_scieta.html Podobaja mi sie jeszcze takie jak wstawia Milltek ale chyba trudno trafic i jednak gorzej wygladaja od okraglych? http://www.millteksport.com/media/custom/66.jpg Poza tym myslalem o koncowkach a la nowe A6 (3.0TDI, zakrecone w dol) ale ciezko dostac taka koncowke...
-
[B6 AWX] "Kulgająca się" i wycierająca alcantra
hej. w swojej b6 mam fotele w ktorych boki sa ze skory "sliskiej" a przez srodek idzie alcantra (swoja droga to sa jakies s-line czy polkubelki czy co?) no i na fotelu kierowcy mimo nieznacznego przebiegu (180kkm) zaczyna mi sie alcantra pod tylkiem wycierac i kulgac (robia sie kuleczki ) jak temu zaradzic aby bylo fajnie i milo? nie chce zadnych nakladek/narzutek/etc na fotele, bo sa na prawde fajne, gdzies slyszalem opinie, ze jeansy tak strasznie poniewieraja alcantre... :/
-
[ALL B6] tylny zderzak S4 cabrio
mialem troche inne wyobrazenie o zderzakach od 1.8T myslalem, ze one maja taka dokladke po srodku jak S4 a sa troche tandetne ;] chyba jednak bede szukal S4/S-line, dzieki Cuber za oswiecenie kurcze, 8E9 to takze zderzaki do B7 taki do mnie podpasuje http://moto.allegro.pl/item476868063_audi_a4_a_4_s_line_usa_tylny_zderzak_igla.html http://moto.allegro.pl/item478179151_zderzak_audi_a4_quatro_kombi_tyl_tylny_nr_44.html Znalazlem tez taki ale to 2005r wiec pewnie lipa http://moto.allegro.pl/item470408112_super_zderzak_audi_a4_polecam.html Cuber, pisales, ze w avancie jest dwuczesciowy zderzak a na drugiej aukcji ktora podalem jest zderzak jednoczesciowy i tylko dokladna, wiec...?
-
[ALL B6] tylny zderzak S4 cabrio
mimo wszystko ciezko, mniej wiecej od 2 tygodni obserwuje allegro i niestety nic sie nie nadazylo
-
[ALL B6] tylny zderzak S4 cabrio
no dobra nie wiedzialem ;( :> po prostu tak ciezko dorwac jakikolwiek zderzak pod dwie rurki do avanta, ze zaczalem sie lapac skrajnosci
-
[ALL B6] tylny zderzak S4 cabrio
hm, wydawalo mi sie, ze zderzaki sa takie same :/ A jakbym z takiego zderzaka http://moto.allegro.pl/item474089907_zderzak_tylny_audi_a4_cabrio_s_line_dokladka_1_8t.html wyskrobal ta dokladne i wsadzil do zderzaka, ktory obecnie mam w Avancie to by dalo rade plug'n'play ?
-
[ALL B6] tylny zderzak S4 cabrio
Hej. Czy zderzak od S4 B6 cabrio bedzie pasowal do A4 B6 avant? Nie mam ETKI i nie moge sprawdzic :/
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
http://autolech.com.pl/index.php?p527,jarzmo-zacisku-hamulcowego-audi
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla czarnej A4 B6 sedan (podkladki pod tablice A4-klub, rej GSL ) stojacej regularnie na parkingu strzezonym obok Politechniki Gdanskiej (Wydzial ETI), staje czesto obok Ciebie czarnym avantem B6 ;]
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
kurde, znalazlem sklep, ktory ma niby wszystkie jarzma do kazdego modelu, pisze im, ze chce pod tarcze 312mm Audi A4 B6 a oni, ze nie moga znalezc, bo prawdopodobnie NIE MA takiego w katalogu. Wiec o co chodzi, napisalem im, ze byly takie w B6 3.0 benzyna badz 2.5TDI 180KM...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale zaraz zaraz Panowie, ja tutaj widze zacisk od A4 B7 a nie od S4 B6, w S4 B6 byly zaciski dwutloczkowe (bynajmniej rok 2004 tak mial), takie wlasnie chce kupic ale pytanie, jakie tam sa duze tarcze?
-
[ALL B6] Palące się żarówki
Tylko ta palaca sie wymieniam. Dziwne jest to, ze jedna swieci intensywniej a druga mniej Jeszcze mam pytanko, pisales o wymianie lamp na diodowe. Moglbys podrzucic link? Nie ukrywam, ze nie chce zadnych lexus look czy podobnych, najchetniej diody + standardowe B6 klosze...