Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciejski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciejski

  1. sluchajcie a co to za jarzmo? do jakich hamulcow? http://autolech.com.pl/index.php?p527,jarzmo-zacisku-hamulcowego-audi-bda433
  2. kto ma do sprzedania 255 na tyl?
  3. tez bede zmienial amorki, te MTS strasznie tanie, ocb?
  4. od 2tys to wysoko? nie no stary, nie da sie, 2tys to bardzo nisko, diesle przy tych obrotach maja max moment, u Ciebie pewnie jest wyzej ale nic nizej nie da sie zbyt zrobic, bo pogorszysz gore a "efektu ciagniecia" diesla i tak nie osiagniesz.
  5. a blad jakis nie wyskoczyl? moze kierownice sie zapiekly po prostu.
  6. ok, przepraszam, to ja namieszalem, ktos smiga na 1BV? obnizenie w 1BV -20/30 to przod -20 a tyl -30? ma ktos moze numerki 1BV do avanta B6 1.9TDI fwd?
  7. ja pisalem do kolegi thoma$, ktory napisal Jak postawisz auto na 1ba a obok 1be to rożnice zauwazysz
  8. ale podobno 1BA i 1BE podobno roznia sie tylko twardoscia, wiec jak moze byc widac roznice?
  9. hm, kolega toma$ napisal, ze nie widac tego obnizenia przy 1BE, rzeczywisice tak jest? bo ja chce wstawic 1BE lub 1BA zamiast komfortowego wlasnie po to zeby ciut obnizyc, swoja droga duza jest roznica miedzy 1BE i 1BA w twardosci? Zastanawiam sie czy kupowac w ASO 4 amorki i sprezyniki 1BE czy 1BA...
  10. nie sadze, cofales ostro? jak tak to woda stoi Ci w zderzaku (no moze nie w zderzaku ale z tylu sa takie odplywy), mi tak smierdzialo i w Audi 80 i w A4 teraz smierdzi ale nie tak okrutnie jak w 80 ;] przypchal sie jakis "zlew"
  11. złote jak niektorzy maja w Evo albo 350Z :>
  12. Piotrek a ile masz kuni? aju, Paska 140 czy 170?
  13. dziadekblack, czy Twoj samochod ma wydech po obu stronach? bo spotkalem czarnego avanta A4 B6 z elblaskimi rejestracjami na nartach w Austrii rzucil mi sie samochod w oczy, bo tez mam czarnego avanta, rejestracje NE i wydech po obu stronach
  14. a tak na oko po takim modzie jakiego czasu mozna sie spodziewac do 100km/h? Seryjne 10,2 nie powala Przy 16xKM bedzie 9s? ps. Da rade Passatowi 2.0TDI 170KM? On ma 8,5s do 100km/h.
  15. tzn rozladowal mi sie telefon i zawiesil sie modul bluetooth w samochodzie, poza tym co ma dac restart telefonu skoro to nie telefon sie zawiesil a modul? nie wiem jaki mam numer modulu, nie dokladalem, mialem to jak kupilem samochod.
  16. Hej. Rozmawialem przez telefon i wylaczyl mi sie tel. No i na wyswietlaczu radia pojawilo sie "PHONE", na fisie jeden z wpisow z ksiazki adresowej z ktorym rozmawialem i zglosnikow slychac lekki szum, radio nie dziala. czy czeka mnie odpinanie akumulatora? nie bardzo mi sie to usmiecha, co mozna zrobic? nie mam rns-e, zwykle radio concert + oryg bluetooth zestaw Audi.
  17. no dobra benzyna to co innego, wlasnie w dieslu jest duzo mniejsze spalanie od benzyny, bo diesel ma wieksza sprawnosc i mniej traci energii tak jak traci ją benzyna w postaci ciepla oddanego
  18. a jak to jest, ze wyjezdzam z cieplego garazu, wlaczam na LOW temp. nawiew, rozgrzewa mi sie do 90*C ciecz chlodzaca, wtedy ustawiam na 18*C nawiew i stojac w korku temp. spada nawet do 70*C?
  19. Hej. Nie mam ETKI a chcialbym sie dowiedziec jaka jest cena w/w elementow, jak ktos moglby mi sprawdzic bylbym wdzieczny. Drugi problem, znalazlem na Allegro zestaw pasujacy do mnie http://allegro.pl/item899180530_zawieszenie_do_audi_a4_8e_s_line_oryginalne.html ale facet raz, ze nie daje zadnej gwarancji (mowi, ze amorki sa dobre i nie ciekna ) to dwa podobno maja 40kkm i sa wymontowane z B6 cos mi to wszystko smierdzi a poza tym cena wcale nie jest atrakcyjna jak na komplet sprezyn + niewiadomej sprawnosci amorki, czy moze sie myle?
  20. no jaki klocek i tarcza pod 320mm? Myslalem o Zimmermanach normalnych i klockach ATE lub Bosch?
  21. a z czego wynika ta wieksza skutecznosc? bo ja mam u siebie 321mm a moja mama ma serie w A3 8P i ogolnie w A4 pedal jest twardszy i mozna stopniowo hamowac, w A3 lapie bardzo pozno i od razu jebut.
  22. Jak ktos jest furmanem i nie potrafi jezdzic to gasnie a wine zrzuca na samochod. Ujezdzalem Audi 80 B3 1.8, Opla Tigre 1.4, Volvo S40 1.8, Touarega 2.5TDI, 3.0TDI i kilka innych aut ale nie warto wymieniac, bo to byly jazdy jednorazowe, teraz od dluzszego czasu mam A4 B6 1.9TDI. Kazde auto mialo inna charakterystyke silnika i skrzyni biegow. Jak ktos umie jezdzic to obojetnie co bedzie ujezdzal to da rade.
  23. przy okazji paska (rozrzadu?) nie zapomnij zrobic pompy wody.
  24. siema, a moze ktos wie czy do avanta sa jakies wygladajace jak ori? bo jest kilka na allegro ale wszystko cisnie grubym festynem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.