Treść opublikowana przez ryfi01
-
Po zmianie oponek na letnie ściąga w lewo
moze masz nierowno starty bieznik
-
felgi 19 a licznik
sprawdz sobie wg GPS czy masz przeklamania, sa programy co ci zmierza przeklamanie odnosnie serii
-
problem z redukcja biegow
witam co moze byc problemem redukcji z 3 na 2 bieg, drazek biegow stawia wowczas opor i nie mozna zredukowac na postoju jedynka wchodzi normalnie, jest problem z redukcja, cyz to moze byc wina tarczy albo docisku?
-
czy to skrzynia biegow padla?
uzywana skrzynia wyszla by moze taniej;)
-
Problem z wentylatorami
najtansza opcja:)
-
Regeneracja czy wymiana sprężarki klimatyzacji ?
daj komus do sprawdzenia co siadlo, ja za wymiene sprzegielka placilem ok 200zl,
-
Praca wentylatora na zimnym silniku
albo modul wiatraka siada, ja tak mialem
-
Boczki bagażnika avant
albo podklej uszczelke tam gdzie sie stykaja te elementy
-
Problem z kupnem tłumika 1.9 TDI 130KM AWX
nie ma tragedii, posmaruj koncowki hakow WD albo smarem to ci ladnie sie zsuna
-
Metaliczny dźwięk przy przyspieszaniu w A4 B7 1.9TDI
jedz na szarpaki i zobacz z kanalu czy wydech o cos nie wali, a moze masz wypalonego kata?
-
problem z odpaleniem na zimnym przy temp zewnetrznej +2,+4 strasznie dymi
sprawdz napiecie na aku i bedziesz wiedzial w jakim jest stanie
-
Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
auto bajka, gratuluje gustu, a te listwy wewnetrze to oklejales folia karbon bo wygladaja jak prawdziwe z CF?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Pisałem już o tym - lampy są za nisko w tym miejscu - trafisz na upierdliwego i d*pa poszukaj na niemieckim ebay kiedys je tam widzialem
-
lotka na klape do avanta - jaką wybrać ? / zaślepienie wycieraczki
zainwestuj w ori lotke
-
Różnice lotka na klape s4 s-line
jak juz kupowac to ori te z tworzywa zalezy jak trafisz ale idealnie spasowany raczej nie bedzie, jak cos mam ori na sprzedanie
-
Tylny zderzak z cabrio do zwykłego sedana
tak jak kolega pisze jest inny
-
Wymiana licznika- tylko na jaki?
z angola pasuje tez jak pisze kolega wyzej
-
Zamiana z 16" na 17-18"?
mozesz sprobowac profil 50 przy 17" na 215/50/17 nie ma duzo gorszego kompofru jak na 16"
-
215/35/19
jak dla mnie to 215 za waskie opony na 19 felge, jaka masz szerokosc felgi?
-
Regenerowane sprzęgło kewlar?
z doswiadczenia polecam w 100%, sam nabijalem dawno temu i jest ok
-
smród spalonego sprzegła
masz przypalona tarcze pewnie, jak sie slizga to rosna obroty a auto nie przyspiesza
-
Felgi 17'' i 8J szerokości jaka opona ??
wszsytko zalezy jakie masz et
-
Śruby do kół
sprawdz sruby po dluzszej trasie jak sie nie luzuja to powinno byc ok
-
H&R + amory s-line
h&r sa dosc twarde jak sie jezdzi na codziec szczegolnie po nierownosciach
-
Kit Vogtland 40/40 - prosba o zdjecia i opinie
zainwestuj w zestaw sline super wyglada i nie czuc ze jest taki twardy , mialem eibachy i zmienilem na ori sline