Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ryfi01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryfi01

  1. moze masz nierowno starty bieznik
  2. sprawdz sobie wg GPS czy masz przeklamania, sa programy co ci zmierza przeklamanie odnosnie serii
  3. witam co moze byc problemem redukcji z 3 na 2 bieg, drazek biegow stawia wowczas opor i nie mozna zredukowac na postoju jedynka wchodzi normalnie, jest problem z redukcja, cyz to moze byc wina tarczy albo docisku?
  4. uzywana skrzynia wyszla by moze taniej;)
  5. ryfi01 odpowiedział(a) na bugi23 temat w Audi A4 B6/B7
    najtansza opcja:)
  6. daj komus do sprawdzenia co siadlo, ja za wymiene sprzegielka placilem ok 200zl,
  7. albo modul wiatraka siada, ja tak mialem
  8. albo podklej uszczelke tam gdzie sie stykaja te elementy
  9. nie ma tragedii, posmaruj koncowki hakow WD albo smarem to ci ladnie sie zsuna
  10. jedz na szarpaki i zobacz z kanalu czy wydech o cos nie wali, a moze masz wypalonego kata?
  11. sprawdz napiecie na aku i bedziesz wiedzial w jakim jest stanie
  12. auto bajka, gratuluje gustu, a te listwy wewnetrze to oklejales folia karbon bo wygladaja jak prawdziwe z CF?
  13. Pisałem już o tym - lampy są za nisko w tym miejscu - trafisz na upierdliwego i d*pa poszukaj na niemieckim ebay kiedys je tam widzialem
  14. jak juz kupowac to ori te z tworzywa zalezy jak trafisz ale idealnie spasowany raczej nie bedzie, jak cos mam ori na sprzedanie
  15. tak jak kolega pisze jest inny
  16. ryfi01 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    z angola pasuje tez jak pisze kolega wyzej
  17. mozesz sprobowac profil 50 przy 17" na 215/50/17 nie ma duzo gorszego kompofru jak na 16"
  18. jak dla mnie to 215 za waskie opony na 19 felge, jaka masz szerokosc felgi?
  19. z doswiadczenia polecam w 100%, sam nabijalem dawno temu i jest ok
  20. masz przypalona tarcze pewnie, jak sie slizga to rosna obroty a auto nie przyspiesza
  21. wszsytko zalezy jakie masz et
  22. sprawdz sruby po dluzszej trasie jak sie nie luzuja to powinno byc ok
  23. ryfi01 odpowiedział(a) na habol temat w Układ Jezdny
    h&r sa dosc twarde jak sie jezdzi na codziec szczegolnie po nierownosciach
  24. zainwestuj w zestaw sline super wyglada i nie czuc ze jest taki twardy , mialem eibachy i zmienilem na ori sline

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.