Treść opublikowana przez dymekn
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
No to coś jest nie halo z radiem bądź kodowaniem. Poszukaj w dziale car audio może coś znajdziesz klepane z fona
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Chyba pomyliłeś tematy. Ale dobra. Tylne boczne znaczy te w bagażniku są bodajże ogrzewane tak jak tylna szyba. Co do wejścia jack i karty SD musisz wybrać źródło w MEDIA. czyli sd card albo AUX in klepane z fona
-
Bluetooth audio player- jak uruchomic funkcje
Czy ktos orientuje sie jak uruchomic ta funkcje w mmi 3g+? W tym filmiku jest to pokazana w 2:20 min ...no i czy jest mozliwosc mimo iz mam jednostke z sim ustawic mmi tak aby korzystalo z internetu podlaczonego do niego telefonu a nie z sim w jednostce?
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Czy możliwe ze trzeba to uruchomić dopiero? Nakladki tak made in China. klepane z fona Mam 3gp z 2011. Możliwe ze jeszcze nie było to w opcji? klepane z fona Panowie co to takiego i jak sie z tym połączyć?
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Nie mam pojęcia. Jak to sprawdzić. Jak połącze tel z mmi to tylko jako zestaw głośnomówiący klepane z fona
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
A'la rs4 to każdy ma zrobiony z siatki ogrodzeniowej a s4 jest rzadziej spotykany no i najważniejsze mi się podoba klepane z fona No i w końcu na pokładzie zawitał 3g plus z sim i składane lustra z fotochromem. Podziekowania i pokłony w dla Grzegorza wrclaguna Wpadły też nakładki na pedały Czy ktoś ma jakiś pomysł jak streamować muzykę do mmi? chodzi mi głownie o radio internetowe z telefonu. No i to nieszczesne Audi Connect. po zalogowaniu sie na stronie, pobraniu aplikacji i próbie dodania mojego pojazdu wyświetla się komunikat ze mój pojazd nie jest wyposażony w jednostkę mmi 3gp.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Może porostu tak są ustawione. Na włączonym zapłonie otwórz drzwi i sprawdź czy świecą mocno a później zamknij i zobacz czy przygasają. Jak tak się dzieje to tak są ustawione w mmi klepane z fona
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie mam zamiar dolozyc mmi 3g+ do przedlifta i tu pytanie. Dokladamy 8 kanalowy modol, instalacje, czujniki itd i da sie to zakodowac zeby dzialalo? W polifcie mod wyglada inaczej bo nie ma tam osobnego modolu parkowania.
-
Skrzynia Manualna w B8 - mało precyzyjna?
Jaki koszt? Do wymiany synchronizatora i wałeczka trzeba oczywiście zrzucać skrzynię? klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
I o taką odpowiedź mi chodziło [emoji16] Dziękuję klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
No ale widziałeś taki sterownik, czy pytasz tylko teoretycznie? Bo ja się z takim nigdy nie spotkałem. A nawet jakbyś znalazł, to czy przy koszcie sterownika poniżej 100 zł opłaci się tak kombinować? Moim zdaniem nie, bo zaoszczędziłbyś może 50 zł Nawet w tym wątku ktoś zamieścił zdjęcie sterownika aby pokazać zamalowane na nim prostokąty i sterownik made in China. Poza tym na allegro pełno tego. Są z Irlandii, Bułgarii itd klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
No nie wiem. Dlatego też pytam☺ klepane z fona Czy ktoś się jeszcze wypowie na temat tych sterowników? Made in China kupować czy nie? klepane z fona
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Niektórzy sprzedawcy z allegro wystawiając sterowniki drzwi piszą oryginalny nie zamiennik. Czy zamienniki są gorsze? A jeżeli tak to jak je rozpoznać. Chodzi może o te wyprodukowane w Chinach? klepane z fona
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
modzik dokończony... skórki na miejscu Maly modzik ale cieszy oko; poliftowe wskazowki. Podziekowania dla kolegi mumen Bylo z tym troche meki ale chyba wyglada lepiej Dawno mnie nie było ale kolejna mała rzecz na pokładzie, lampka podsufitki tył w czarnym kolorze Szykują się następne mody. Kierownica polift i grill z S4; za jakiś czas będe się rozglądał za poduchą to tej kiery. Jak ktoś coś ma to proszę dać znać. kierownica jak widać na zdjeciach trochę już przeszła i przydałoby się ją ładnie obszyć. Może ktoś zna jakiegoś dobrego speca z podkarpacia co by ogarną temat? http://ifotos.pl/z/sqwnnsp Grill juz czeka na montaż klepane z fona Montaż grilla
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Nie kazdytu masz liste - 8T0 907 468 Q (swiatłowod ) MOST - 8T0 907 468 AA (swiatłowod ) MOST - 8T0 907 468 AE (swiatłowod ) MOST - 8T0 907 468 AJ (swiatłowod ) MOST Podziekowałklepane z fona Powyższe numery gateway ów niczym białe ķruki. Nie ma na necie. A jak z poliftowymi na co patrzeć? Czy oznaczenie H11 ma coś do rzeczy? klepane z fona
-
A4 B8 radio concert bez MMI
Czyli każdy Gateway ze światłowodem pociągnie mmi 3g+? Tak to rozumie☺ klepane z fona
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
To zobaczysz. Niektórzy pakują hidy ale to już większy koszt. klepane z fona
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
A jak ci to świeci w nocy? Ja też wrzuciłem Led w przeciwmgielne i nie za bardzo. Jak tylko do coming/leaving home to spoko. klepane z fona
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
http://www.ebay.co.uk/itm/191872827880?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT cos takiego ale jak mowisz ze nie podejdzie... ciezko znalezc do a4 Jezeli wiec nie pasuje wokol licznika czy jest mozliwosc "wyprofilowania " jej aby pasowala? Podpilowac tu i tam. Ktos moze powiedziec ze kombinuje ale w Uk jest deficyt na 7-mio calowe do a4.
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Panowie czy ramka 7" z A5 podejdzie do A4. Taka wlasnie szukam ale sprzedajacy wystawil ja jako ze pochodzia z A5. numery sie zgadzaja ale obilo mi sie o uszy ze te bolce mocujace moga nie pasowac. ktos zakladal?
-
B8 AVANT CAGA by r102
tylko biegi zmieniaj lewarkiem a nie na kierownicy . Kiera na wypasie
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Dziekiklepane z fona
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
panowie, czy czujnik kata skretu posiada ochrone komponetu? niby znalazlem na forum informacje ze nie ale chcialbys sie upewnic.
-
Dziwne zachowanie obrotomierza
Wskoczylem dzisiaj do samochodu, wciskam kluczyk, test zegarow silnik odpala ale obrotomierz zatrzymal sie na 3 tys. przy dodaniu gazu wskazowka plynnie sie podnosil ale traktuje sobie 3 tys.jako normalne wskazanie na wolnych obrotach. Jade do sklepu gasze silnik wskazanie na 2 tys.- zakupy jakies 5min wracam i wskazowka na 0. Dodam ze jescze nie skanowalem go vagiem ale czy ktos ma jakis pomysl na to dziwne jego zachowanie? Z gory dzieki za pomysly.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
No widzisz, a tak sie marwiles Problem z glowy.