Treść opublikowana przez kruper
-
B6 DIVISION
Pany czy w momencie kiedy fotel kierowcy zaczął się bujać/ma luzy da się to jakoś usztywnić ? Mogło się coś poluzować czy coś ? Stało sie to z dnia na dzień, w momencie ruszania lekko sie chybocze i strzyka...
-
B6 DIVISION
Panowie, że tak z innej bajki, ktoś jakiś czas temu podawał stronę z zamiennikami spoilera s-line przedniego, od polskiego dystrybutora - nie laminat itp, kojarzycie ? Byłbym wdzięczny.
-
B6 DIVISION
btw, mialem spory problem jesli chodzi o nagrzewnice do wczoraj, problem byl prawie rok czasu, bez ogrzewania w zime itp, to jest c*uj, postanowilem sie wziac za mende ... i troche kamienia się nazbieralo nie prawdaż ? hihi windows screenshot program grzeje aż miło...
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
wykombinowałem z kolegą że podepniemy webasto pod same przewody nagrzewnicy, zagotujemy wodę i puszczę nawiew. Wtedy bedzie wiadomo czy nagrzewnica czy nie ... ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ---------- Dzisiaj bez webasto. Wykombinowałem w inna stronę, poszedłem do Liroy Merlin i zakupiłem wąż ogrodowy, przeźroczysty o średnicy wew 19mm x 3.5mm grubości, 10-centymetrowy odcinek załozyłem na rurkę aluminiową o przekroju zew 20mm - skręciłem obejmą i drugą cześć przewodu przeźroczystego nałożyłem na powrót z nagrzewnicy tak jak wyżej zaciskając ją obejmą. Po co ? Żeby było widać czy płyn wogóle dochodzi do nagrzewnicy. Wszystko ok, uklad zapowietrzony, zrobiłem dziurkę do odpowietrzenia i delikatnie ściągam z powrotu, odpowietrza się, za jakiś czas znowu to samo, zapowietrza się, odpowietrzam, zapowietrza się, przygazuje i tak w koło. Podnosiłem nawet zbiorniczek wyrównawczy powyżej poziomu nagrzewnicy i dalej Ku*wa to samo... Ktoś jest w stanie zdiagnozować o co w tym wszystkim chodzi ? Nagrzewnice da się wyciągnać bez zdejmowania deski ? ... ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 22:50 ---------- i po ptokach... To gowno byla całą przyczyną!!! windows screenshot program Pewnie zastanawiacie się co to ? heh, to jest wlasnie syf jaki sie zebrał w nagrzewnicy... potraktowalem ją odkamieniaczem i po problemie. Walczyłem 4 godziny z czyszczeniem nagrzewnicy, grzeje aż miiiiiło !
-
B6 DIVISION
panowie, 1.8T 2001 jaki siedzi kat - platyna czy stal ?
-
B6 DIVISION
pany, jakims konkretnym programem da sie usunąs z ECU 2 sodnę ? tuner krzyknął 200 zł ...
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
U mnie już katalizator walił błędami co 100km Najpierw kupiłem emulator (tulejkę kątową) potem 2 uszczelki Wyjąłem katalizator - myślałem że bedzie widać że zapchany, ale nie Trochę wkład się przesuwał - 1cm Wkręciłem tulejkę oraz 2 sondę, poskładałem wszystko Po wszystkim brak błędów:banan:. Z racji że u mnie turbo trochę późno wstawało podejrzewałem na kata przytkanego, więc ponownie go wyciągnąłem. Wybebeszyłem z niego wszystko, ciężko było ale dałem radę - czysta rura w środku. Po wszystkim turbo trochę wcześniej wstaje, ale to nie było to, miałem kilka nieszczelności między innymi - główna rura gumowa od turbiny do pasa przedniego. Turbinę bardziej słychać, ale w aucie nie jest głośniej Może trochę spalanie spadło. Dodam tylko że po co wydawać 200zł na rury zamiast kata. Wystarczy z niego usunąć wszystko i założyć z powrotem. Na przeglądzie niby katalizator jest Tak też dzisiaj zrobiłem, znajomy mechanior usunął 2 wkłady kata i jest przelot, turbo bardziej świszczy i jest przyjemniej, szukam teraz tylko osoby która usunie mi 2 sondę z ECU tak jak wspomniał devastation.
-
Spot Białystok
Panowie, jest ktoś w stanie usunąc mi z ECU 2 sondę lambda ? Właśnie wybebeszyłem kata i szukam osoby która by się tego podjęła.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panowie, mam zablokowane oparcie tylnej kanapy bez mozliwosci jej zlożenia... dodam, że nie daje nic przekręcanie zamka kluczykiem przy zagłówku, druga połowa jest wporządku. Jakieś rady do możliwosci odblokowania ?- zablokowane tylne oparcie kanapy
Jak w temacie panowie, mam zablokowane oparcie tylnej kanapy bez mozliwosci jej zlożenia... dodam, że nie daje nic przekręcanie zamka kluczykiem przy zagłówku, druga połowa jest wporządku. Jakieś rady do możliwosci odblokowania ?- B6 DIVISION
uszczelkę pod pokrywa zaworów można wymienić oczywiscie oprocz tego Jakies uszczelniacze pod rolkami ? itp itd ?- B6 DIVISION
panowie jakies uszczelki sie wymienia dodatkowo oprocz rozrządu 1.8T AVJ ?- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
panowie, powiem szczerze ze jestem laikiem jesli chodzi o tego typu sprawy, wiec pytam. Otóż przyszedl czas na wymiane kata, ale nie chcę wsadzac nówki ponownie, mam zamiar zrobić przelot. Co powinienem wziąc pod uwage ? Czytalem troche, że musze zastosowac dodatkowo emulator kątowy sondy lambda... ktoś może łopatologicznie i konkretnie przedstawić całą operację ? Bede wdzieczny.- Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
odgrzewam kotleta, dalej mam problem z ogrzewaniem w aucie. Powiedzcie mi czy w ukladzie chłodzenia AVJ jest jakas pompka wspomagania układu ? Włączam ogrzewanie na HI, przez chwile jest ciepło, za moment letnie powietrze. Dolny wąż od nagrzewnicy jest gorący na ukrop, górny ciepły-letni. Możliwe, że nagrzewa się samymi oparami ? Może pierdyknięta pompa wody ? ... Nie mam już siły na te grzanie...- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pany, jakie tarcze polecacie do b6 1.8t AVJ ? chodzi mi o normalne, ktore troche w aucie pobędą, jednocześnie ktore nie zostaną pokiereszowane po pierwszych kilometrach ... za rozsądną cenę da się coś takiego zakupic ?- B6 DIVISION
Ziomy jak macie tego typu problemy to radze sprawdzic kable ktore ida w drzwiach, dokladnie w harmonijce-przegubie, mialem podobne objawy i okazalo sie ze niektore byly naderwane, poprzecierane i byly powodem tego typu sytuacji. Nie doczytałem, moja wina. W kazdym badz razie ja mialem problem z kablami.- B6 DIVISION
Dzieki Michał, wczoraj juz samodzielnie zdiagnozowalem co bylo przyczyną, pęknieta obudowa sterownika... przez co sciekało do srodka. Problem rozwiązany.- B6 DIVISION
panowie, mam problem z wodą którą dzisiaj zauważyłem pod nogami kierowcy... zerkałem w głąb i jest wilgoć pod deską rozdzielcza, tak jakby woda ściekała z zewnatrz ... ktos mial taka przypadlosc ? potrafi sie wypowiedziec ?- B6 DIVISION
panowie, mam problem z wodą którą dzisiaj zauważyłem pod nogami kierowcy... zerkałem w głąb i jest wilgoć pod deską rozdzielcza, tak jakby woda ściekała z zewnatrz ... ktos mial taka przypadlosc ? potrafi sie wypowiedziec ?- B6 DIVISION
Jestes z Borek z okolic Białegostoku ? chętnie bym zerknął na zamiennik ja mam od tego gościa Informacje o Użytkowniku TFB,pasowała dobrze, wytrzymałość na zmiany temperatury 5/5 nic nie pęka:wink: jedynie co, to moją gradobicie wykończyło, ale blacha na aucie też tego nie przeżyła:facepalm: On akurat nie ma takiej z tego co widzę, ale tutaj znalazłem lotkę. W sumie nie duże pieniądze a można sprawdzić jak to będzie wyglądać. Chyba, że kupić od razu z całą klapą Nie wiem czy widziałeś ziom, ale to jest cena tylko i wyłącznie za klape...- B6 DIVISION
a o taką ciężko :/, nie mówiąc o nowej.- B6 DIVISION
Panowie, powiedzcie mi jak wygląda spasowanie lotki z laminatu na klape do b6tki. Słyszałem różne opinie, macie może kogoś zaufanego kto robi je tak, że jest warta kupna ? Konkretnie.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panowie co to są za śruby trzymające fotele kierowcy i pasażera ? Chcę zdemontować siedzenia a nie wiem czym ... oczywiście trzymające szyny. - B6 DIVISION