Treść opublikowana przez speedo
-
kurs autodetalingu
Sporo informacji można znaleźć w necie. Tutaj masz poradnik co i jak na dobry początek Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Trochę roboty jest ale kroczek za kroczkiem Fajna fajna
-
Powiększenie bagaznika. Demontaż podłogi
No nie można mieć wszystkiego i każdemu nie dogodzisz
-
Czyszczenie felg - foto
Za niska cenę można wiele , pewnie, ale mnie sie wydaje że jednak jakies sprawdzone środki może dają trwalszy efekt co się wiąże z wyższą ceną Do smoły i kleju tarx do rdzy built - hamber BILT-HAMBER Auto Wheel 1L - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe Jest jeszcze car proTrix czyli ironx i tarx w duecie ale z tego nie korzystałem no ale jeśli to osobno działa to razem myśle że sa nie do pokonania:D Wosk do felg to wiem że brat kupuje finish kare i jest zadowolony bardzo z trwałości FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax 412g - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe A ja sie zastanawiam nad kupieniem kwarcówki na felgi . Tylko to już jest wydatek poważny
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Mnie się kolor też bardzo podoba i lakieru i środka, fajne wrażenie robi . Auto tez niczego sobie choć to nie moje ulubione audi Powodzenia i rób tak żeby Tobie się podobało
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
Dokładnie tak ,ja teżzaczynałem odnetu ,potem znajomych, i jak kolega wyżej kosmetykaaut, detailer.pl, zresztą u nich właśnie teraz robię ostre zakupy bo mają obniżkę urodzinową, jeszcze chyba do końca tygodnia. Zatem jak chcesz zaczynać to możesz po mniejszych kosztach trochę. A to oprócz tego że jest ciężka praca to daje dużo fanu moim zdaniem .
-
Dziwnie objawy wspomaganie.
No i jak kolego , co sie udało załatwić?
-
Dziwnie objawy wspomaganie.
Ja bym jednak zainwestował w regeneracje chyba że używka nie jest jednak "niby" pewna czego się raczej do końca sprawdzic chyba nie da...
-
[ALL B6] Audi A4 B6 W h i t E
Nie brzydka choć ja za białym nie przepadam na samochodach, chyba że ostrym zestawieniu z innymi kolorami ale to ja. :DOprócz tego spoko, zobaczyłbym chetnie więcej zdjęć, może tez środek:)
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
Ja za drinki takowe podziekował, jakos nie mam zaufania ale kazdy ma jakiegoś bzika , byleby nie zaszkodziło. Pozdrawiam:wink:
-
Dakar 2014
No to pozamiatane:facepalm:
-
Szara półkoza A6 C5 1.8TQ Avant LPG, 17, bixy, Led-y NOWE foty str3
Szara ale ładna :) i wszystko do zrobienia jest, byle sie jeżdżącemu podobało
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy było ale jak traktor nie może to Audi pomoże
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Eliminacja wilgoci , wyrównywanie temperatur i guma dywany podsumowując po przeczytaniu waszych sposobów. O czyms zapomniałem?
-
Folia szczotkowane alu na lusterka?
Jeden ma te 600 drugi nie ma Jeśli przy robocie samemu z folią, wyjdzie dobra różnica w cenie toja bym próbował sam. A tak na marginesie ile trzeba zainwestowac żeby zrobic te lusterka folią? Wyglądają naprawdę fajnie
-
felgi wzor RS4 w purpurowym lub kremowym kolorze
Mnie się same w sobie felgi w tym kolorze podobaja ale jakoś chyba przy srebrnym aucie zostałbym przy czerni albo właśnie przy samym srebrze. Ale gusta sa różne, chętnie obejrze zdjęcia po dokonanym wyborze:naughty:
-
Dach po gradobiciu
Pewnie koledzy mają rację z "wyciągaczem" ale cos mi się wydaje że jeden się ceni tak a drugi inaczej. Chyba jednak lepiej sie sugerować tym sposobem, który jest efektowniejszy i trwały. Widełki cenowe juz podane więc jakby co to wiesz że nie pozwolisz się oskubać. Ciekawy jestem efektów magii elektromagnesu:wink:. Swoja drogą że też kawałki lodu mogą doprowadzić do sporego topnienia gotówki....
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Bardzo ciekawy ten wynalazek rzeczywiście i po waszych opiniach widzę że godny polecenia nawet najwiekszym tradycjonalistom w tej dziedzinie .
-
Strefa motocyklistów
trzymaj te Junaki, za pare lat będą warte fortunę. Mój dziadek miał Junaka - 350ccm, miał niezłe kopyto btw. jakby ktoś szukał sprzęta to mam Hondę CBR 600 RR z 2003 roku na sprzedanie Bo Junak to porządny sprzęt ale nie zapomne jak jadąc na Katowice trochę ruch tamowaliśmy osiąganą prędkością . Nie sądzę zebym się kiedyś je zdecydował sprzedać, sentymentalny jestem ale ciągle mi się honda shadow marzy
-
Strefa motocyklistów
Witam A Junaka ktos tu ma? bo ja mam dwa. jednym troche pojeździłem wiecej ale teraz w częściach w garażu, drugi w całosci i z wózkiem ale czeka chyba na syna, sentyment to tych sprzętów mam ogromny i jakoś mi ciężko sie ich pozbyć. Hondą wiekszość czasu przejeździłem ale musiałem sprzedać, teraz mnie znowu kusi żeby zakupu dokonać jednoślada. tylko kręgosłup mi nawala i potrzebuje czegoś lekkiego i zwinnego
-
Co sądzicie o takim gadzecie.
Jestem tego samego zdania, to nie dicho tylko audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wita początkujący forumowicz :0 wsparcia trzeba:) Pozdrawiam