Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

speedo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez speedo

  1. Sporo informacji można znaleźć w necie. Tutaj masz poradnik co i jak na dobry początek Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
  2. Trochę roboty jest ale kroczek za kroczkiem Fajna fajna
  3. No nie można mieć wszystkiego i każdemu nie dogodzisz
  4. Za niska cenę można wiele , pewnie, ale mnie sie wydaje że jednak jakies sprawdzone środki może dają trwalszy efekt co się wiąże z wyższą ceną Do smoły i kleju tarx do rdzy built - hamber BILT-HAMBER Auto Wheel 1L - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe Jest jeszcze car proTrix czyli ironx i tarx w duecie ale z tego nie korzystałem no ale jeśli to osobno działa to razem myśle że sa nie do pokonania:D Wosk do felg to wiem że brat kupuje finish kare i jest zadowolony bardzo z trwałości FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax 412g - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe A ja sie zastanawiam nad kupieniem kwarcówki na felgi . Tylko to już jest wydatek poważny
  5. Mnie się kolor też bardzo podoba i lakieru i środka, fajne wrażenie robi . Auto tez niczego sobie choć to nie moje ulubione audi Powodzenia i rób tak żeby Tobie się podobało
  6. Dokładnie tak ,ja teżzaczynałem odnetu ,potem znajomych, i jak kolega wyżej kosmetykaaut, detailer.pl, zresztą u nich właśnie teraz robię ostre zakupy bo mają obniżkę urodzinową, jeszcze chyba do końca tygodnia. Zatem jak chcesz zaczynać to możesz po mniejszych kosztach trochę. A to oprócz tego że jest ciężka praca to daje dużo fanu moim zdaniem .
  7. No i jak kolego , co sie udało załatwić?
  8. Ja bym jednak zainwestował w regeneracje chyba że używka nie jest jednak "niby" pewna czego się raczej do końca sprawdzic chyba nie da...
  9. Nie brzydka choć ja za białym nie przepadam na samochodach, chyba że ostrym zestawieniu z innymi kolorami ale to ja. :DOprócz tego spoko, zobaczyłbym chetnie więcej zdjęć, może tez środek:)
  10. Ja za drinki takowe podziekował, jakos nie mam zaufania ale kazdy ma jakiegoś bzika , byleby nie zaszkodziło. Pozdrawiam:wink:
  11. speedo odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    No to pozamiatane:facepalm:
  12. Szara ale ładna :) i wszystko do zrobienia jest, byle sie jeżdżącemu podobało
  13. Nie wiem czy było ale jak traktor nie może to Audi pomoże
  14. Eliminacja wilgoci , wyrównywanie temperatur i guma dywany podsumowując po przeczytaniu waszych sposobów. O czyms zapomniałem?
  15. Jeden ma te 600 drugi nie ma Jeśli przy robocie samemu z folią, wyjdzie dobra różnica w cenie toja bym próbował sam. A tak na marginesie ile trzeba zainwestowac żeby zrobic te lusterka folią? Wyglądają naprawdę fajnie
  16. Mnie się same w sobie felgi w tym kolorze podobaja ale jakoś chyba przy srebrnym aucie zostałbym przy czerni albo właśnie przy samym srebrze. Ale gusta sa różne, chętnie obejrze zdjęcia po dokonanym wyborze:naughty:
  17. Pewnie koledzy mają rację z "wyciągaczem" ale cos mi się wydaje że jeden się ceni tak a drugi inaczej. Chyba jednak lepiej sie sugerować tym sposobem, który jest efektowniejszy i trwały. Widełki cenowe juz podane więc jakby co to wiesz że nie pozwolisz się oskubać. Ciekawy jestem efektów magii elektromagnesu:wink:. Swoja drogą że też kawałki lodu mogą doprowadzić do sporego topnienia gotówki....
  18. Bardzo ciekawy ten wynalazek rzeczywiście i po waszych opiniach widzę że godny polecenia nawet najwiekszym tradycjonalistom w tej dziedzinie .
  19. trzymaj te Junaki, za pare lat będą warte fortunę. Mój dziadek miał Junaka - 350ccm, miał niezłe kopyto btw. jakby ktoś szukał sprzęta to mam Hondę CBR 600 RR z 2003 roku na sprzedanie Bo Junak to porządny sprzęt ale nie zapomne jak jadąc na Katowice trochę ruch tamowaliśmy osiąganą prędkością . Nie sądzę zebym się kiedyś je zdecydował sprzedać, sentymentalny jestem ale ciągle mi się honda shadow marzy
  20. Witam A Junaka ktos tu ma? bo ja mam dwa. jednym troche pojeździłem wiecej ale teraz w częściach w garażu, drugi w całosci i z wózkiem ale czeka chyba na syna, sentyment to tych sprzętów mam ogromny i jakoś mi ciężko sie ich pozbyć. Hondą wiekszość czasu przejeździłem ale musiałem sprzedać, teraz mnie znowu kusi żeby zakupu dokonać jednoślada. tylko kręgosłup mi nawala i potrzebuje czegoś lekkiego i zwinnego
  21. Jestem tego samego zdania, to nie dicho tylko audi
  22. wita początkujący forumowicz :0 wsparcia trzeba:) Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.