Treść opublikowana przez zen86
-
Krótka ankieta potrzebna do zaliczenia na uczelni.
pomożecie ? Pomożemy fajna ankieta
-
Nieopłacone OC a kolizja za granicą.
Nie opłacenie składki nie powoduje rozwiązania umowy ubezpieczenia OC. Nadal je masz. Jeśli nic nie podpisywałeś babie to nie ma sprawy.
-
Do seata i skody,vw ładuje silniki z poprawek??
Ja słyszałem od pracownika sklepu że turbina skody jest wkładana jako tańszy zamiennik do VW (w naprawach poza serwisowych) ale też jest ciut słabsza i mniej wytrzymała.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi wstępnie za tydzień pasuje sobota.
-
stacyjka ? b7 kradziez
A orientacyjnie zapytam jakie to są koszty ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto tak oszpecił to auto ?
-
pytanko o ubezpieczenie
Stłuczka to zazwyczaj utrata 10 % zniżek. Więc teraz możesz mieć nie 60 % a 50. W niektórych ubezpieczalniach za stłuczkę karają bardziej - np -15% ale raczej nie w tych które wymieniłaś. Czy będzie płacił więcej - to zależy co powie podczas następnego ubezpieczania auta i u kogo będzie robił.Czasami żądają oświadczenia o bezwypadkowości a czasami tylko się pytają. Generalnie - nic się nie stało, nie ma co płakać. Może będzie ciut drożej a może nie. Dodano: O czasami jest taka opcja gwarancja utraty zniżek - że po stłuczce nie traci się ich. Może Ojciec miał takie ubezpieczenie.
-
600 km na oponie prawy tył bez powietrza... jakie konsekwencje
Podjedz do wulkanizacji. Wezmą na wyważarkę i powiedzą czy siatka nie popękała.
-
Konkurs Millenium - prośba o głos.
+1
-
ALT niechce odpalic
LPG...brrrr....to tak jakbym miał jeść codziennie tylko sałatę i inne zieleniny...żadem chłop tego nie przeżyje. Tak samo z silnikami VW/Audi...muszą jeździć na benzynie, a gaz tylko powoduje komplikacje. Kolego a ile jeździsz na tej benzynie ? 5 km w niedziele do kościoła ? Czy może robisz setki km na drogiej benzynie dokładając się do rządów P0 i wydając znaczną część wypłaty? A wracając do wątku - rozmawiałem z mechanikiem i mówił że miał taki przypadek iż auto raz chodziło a czasami wogóle nie chciało odpalić. Nawet zaraz po zgaszeniu. Niezależnie od położenia, pogody itd. Żadnych błędów na kompie. Postawił diagnozę na uszkodzony komp - wysłał go gdzieś na pomorze, przeczyścili, polutowali wszystko od nowa i auto chodzi - był to Opel.
-
ALT niechce odpalic
Czy to 2.0 czy 1.8T czy pierdzące TDi - w każdym coś będzie nie tak. W każdym aucie coś się psuje. To są auta ok 10 letnie. Odpowiadając na pyt - tak mam LPG ale stało mi się to już drugi raz i wtedy wydaje mi się że nie miałem jeszcze LPG. Nic w silniku nie sprzątałem aby coś przypadkowo poruszyć więc to wykluczam. Przy pierwszym razie pamiętam że pomogło dodanie gazu.
-
skrzypi na mrozie
Miałem tak w poprzednim aucie. Nie dość że skrzypiło to jeszcze sztywny jak drąg. Sprawdzałeś sprawność amorów? Podjedz na stację do zbadania. U mnie jest to za free.
-
ALT niechce odpalic
Wczoraj czytałem ten wątek a dziś mnie się to przytrafiło. Nie mogłem odpalić. NA szczęście za 3 lub 4 razem odpalił. Żadnego błędu, żadnego hałasu.
-
Auto dziwnie pływa po drodze
A nie masz z tyłu szerszych opon albo dystansów ?
-
ALT niechce odpalic
a czy rozkodowany kluczyk by wywaliło błędem?
-
wentylator dziala odrazu na zimnym silniku
Pomogło ?
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
A gdzie wyszukać takie lampki ? To sa ori ? Proszę zapodaj zdjęcie w ciemności jak to świeci.
-
grzeje sie do 90 i płyn wyparowuje przez odpowietrznik
Dzięki Golem. Testów nie mogę wykonać ponieważ nie posiadam aktywnego vagcoma. Moja witaminka nie działa. Wyskakuje error checksum. Póki co ściągnąłem osłonę silnika i wyleciało trochę płynu. Więc jest szansa że to wyciek. Osuszam spód aktualnie. Tylko nadal pozostaje pytanie dlaczego nie włączyły się wentylatory przy 90. Muszę zdobyć witaminkę i zrobię test. Ma ktoś ? Mata akurat działa. Chyba że nie na całej powierzchni. Albo za wolno się nagrzewa - nie sprawdzałem dla porównania z drugą.
-
grzeje sie do 90 i płyn wyparowuje przez odpowietrznik
Ten pierwszy błąd z modułu 08 wraca po skasowaniu. A jak sprawdzić czujniki tem i wentylatory ?
-
grzeje sie do 90 i płyn wyparowuje przez odpowietrznik
Witam, mam pewien problem z ubytkiem płynu chłodniczego. Mianowicie po zagrzaniu się do 90 stopni nie uruchamiają się wentylatory tylko płyn zaczyna parować i wydobywa się przez odpowietrznik znajdujący się na dole zbiorniczka. W kabinie ciepło jest. PółFis zauważył tylko ubytek płynu i zasygnalizował, a gdy dolałem błąd zniknął. Co to może być ? Błędy odczytane z 08 i 18. 1 Fault Found: 00825 - Drivers Seat Heating Element (Z6) 36-00 - Open Circuit 3 Faults Found: 16727 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal too High P0343 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16500 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0116 - 008 - Please Register/Activate - Intermittent 16523 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0139 - 004 - Please Register/Activate - Intermittent Po dolaniu i znów zagrzaniu do 90 - płyn znikł - tym razem nie wylatywał dołem zbiornika, w kabinie wiało zimnym. Oleju nie przybyło. Białej mazi nie ma.
-
Muzyka w naszych autkach
U mnie głównie leci ESKA a na niej obecnie
-
Czy to normlana temperatura ?? foto
Z tego co wiem to są termostaty które mają różne granice i stopnie otwarcia zaworka. Np przy 75(częściowy) i 100(pełny). Może ktoś w tym aucie wymieniał na jakiś nie ori i tak właśnie działa. Ciepło masz w aucie czy brakuje ?
-
Zasilanie +12V do wideorejestratora
A jak poprowadzić kabel z góry jeśli ktoś ma kurtyny boczne ? Jak sprawuje się rejestrator - jaka jakość obrazu w dzień i w nocy. Jeśli możesz to prosimy wrzuć filmik. EDIT: Aby nie rozbierać kurtyn do zasilania, prąd można pobrać z lampki podsufitki a konkretnie z tych czerwonych 'obrysówek' przycisków. Zapalają się one po zapaleniu świateł - a więc za każdym razem gdy chcemy ruszyć autem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W plazie masz parking " z przeciągiem" - otwarty, a w KC masz podziemny gdzie jest cieplej. Postój sobie na parkingu w plazie przy mrozie.
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Nie zalatuje to wiochą ? Jestem ciekaw jak ta guma wygląda po roku użytkowania.