Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zen86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zen86

  1. pomożecie ? Pomożemy fajna ankieta
  2. Nie opłacenie składki nie powoduje rozwiązania umowy ubezpieczenia OC. Nadal je masz. Jeśli nic nie podpisywałeś babie to nie ma sprawy.
  3. Ja słyszałem od pracownika sklepu że turbina skody jest wkładana jako tańszy zamiennik do VW (w naprawach poza serwisowych) ale też jest ciut słabsza i mniej wytrzymała.
  4. Mi wstępnie za tydzień pasuje sobota.
  5. A orientacyjnie zapytam jakie to są koszty ?
  6. Kto tak oszpecił to auto ?
  7. Stłuczka to zazwyczaj utrata 10 % zniżek. Więc teraz możesz mieć nie 60 % a 50. W niektórych ubezpieczalniach za stłuczkę karają bardziej - np -15% ale raczej nie w tych które wymieniłaś. Czy będzie płacił więcej - to zależy co powie podczas następnego ubezpieczania auta i u kogo będzie robił.Czasami żądają oświadczenia o bezwypadkowości a czasami tylko się pytają. Generalnie - nic się nie stało, nie ma co płakać. Może będzie ciut drożej a może nie. Dodano: O czasami jest taka opcja gwarancja utraty zniżek - że po stłuczce nie traci się ich. Może Ojciec miał takie ubezpieczenie.
  8. Podjedz do wulkanizacji. Wezmą na wyważarkę i powiedzą czy siatka nie popękała.
  9. LPG...brrrr....to tak jakbym miał jeść codziennie tylko sałatę i inne zieleniny...żadem chłop tego nie przeżyje. Tak samo z silnikami VW/Audi...muszą jeździć na benzynie, a gaz tylko powoduje komplikacje. Kolego a ile jeździsz na tej benzynie ? 5 km w niedziele do kościoła ? Czy może robisz setki km na drogiej benzynie dokładając się do rządów P0 i wydając znaczną część wypłaty? A wracając do wątku - rozmawiałem z mechanikiem i mówił że miał taki przypadek iż auto raz chodziło a czasami wogóle nie chciało odpalić. Nawet zaraz po zgaszeniu. Niezależnie od położenia, pogody itd. Żadnych błędów na kompie. Postawił diagnozę na uszkodzony komp - wysłał go gdzieś na pomorze, przeczyścili, polutowali wszystko od nowa i auto chodzi - był to Opel.
  10. Czy to 2.0 czy 1.8T czy pierdzące TDi - w każdym coś będzie nie tak. W każdym aucie coś się psuje. To są auta ok 10 letnie. Odpowiadając na pyt - tak mam LPG ale stało mi się to już drugi raz i wtedy wydaje mi się że nie miałem jeszcze LPG. Nic w silniku nie sprzątałem aby coś przypadkowo poruszyć więc to wykluczam. Przy pierwszym razie pamiętam że pomogło dodanie gazu.
  11. zen86 odpowiedział(a) na kiko79 temat w Układ Jezdny
    Miałem tak w poprzednim aucie. Nie dość że skrzypiło to jeszcze sztywny jak drąg. Sprawdzałeś sprawność amorów? Podjedz na stację do zbadania. U mnie jest to za free.
  12. Wczoraj czytałem ten wątek a dziś mnie się to przytrafiło. Nie mogłem odpalić. NA szczęście za 3 lub 4 razem odpalił. Żadnego błędu, żadnego hałasu.
  13. A nie masz z tyłu szerszych opon albo dystansów ?
  14. a czy rozkodowany kluczyk by wywaliło błędem?
  15. A gdzie wyszukać takie lampki ? To sa ori ? Proszę zapodaj zdjęcie w ciemności jak to świeci.
  16. Dzięki Golem. Testów nie mogę wykonać ponieważ nie posiadam aktywnego vagcoma. Moja witaminka nie działa. Wyskakuje error checksum. Póki co ściągnąłem osłonę silnika i wyleciało trochę płynu. Więc jest szansa że to wyciek. Osuszam spód aktualnie. Tylko nadal pozostaje pytanie dlaczego nie włączyły się wentylatory przy 90. Muszę zdobyć witaminkę i zrobię test. Ma ktoś ? Mata akurat działa. Chyba że nie na całej powierzchni. Albo za wolno się nagrzewa - nie sprawdzałem dla porównania z drugą.
  17. Ten pierwszy błąd z modułu 08 wraca po skasowaniu. A jak sprawdzić czujniki tem i wentylatory ?
  18. Witam, mam pewien problem z ubytkiem płynu chłodniczego. Mianowicie po zagrzaniu się do 90 stopni nie uruchamiają się wentylatory tylko płyn zaczyna parować i wydobywa się przez odpowietrznik znajdujący się na dole zbiorniczka. W kabinie ciepło jest. PółFis zauważył tylko ubytek płynu i zasygnalizował, a gdy dolałem błąd zniknął. Co to może być ? Błędy odczytane z 08 i 18. 1 Fault Found: 00825 - Drivers Seat Heating Element (Z6) 36-00 - Open Circuit 3 Faults Found: 16727 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal too High P0343 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16500 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0116 - 008 - Please Register/Activate - Intermittent 16523 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0139 - 004 - Please Register/Activate - Intermittent Po dolaniu i znów zagrzaniu do 90 - płyn znikł - tym razem nie wylatywał dołem zbiornika, w kabinie wiało zimnym. Oleju nie przybyło. Białej mazi nie ma.
  19. U mnie głównie leci ESKA a na niej obecnie
  20. Z tego co wiem to są termostaty które mają różne granice i stopnie otwarcia zaworka. Np przy 75(częściowy) i 100(pełny). Może ktoś w tym aucie wymieniał na jakiś nie ori i tak właśnie działa. Ciepło masz w aucie czy brakuje ?
  21. A jak poprowadzić kabel z góry jeśli ktoś ma kurtyny boczne ? Jak sprawuje się rejestrator - jaka jakość obrazu w dzień i w nocy. Jeśli możesz to prosimy wrzuć filmik. EDIT: Aby nie rozbierać kurtyn do zasilania, prąd można pobrać z lampki podsufitki a konkretnie z tych czerwonych 'obrysówek' przycisków. Zapalają się one po zapaleniu świateł - a więc za każdym razem gdy chcemy ruszyć autem.
  22. W plazie masz parking " z przeciągiem" - otwarty, a w KC masz podziemny gdzie jest cieplej. Postój sobie na parkingu w plazie przy mrozie.
  23. Nie zalatuje to wiochą ? Jestem ciekaw jak ta guma wygląda po roku użytkowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.