Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja miałem podoban przygodę ;/ i tez mam etraz ze przxez chwilke swieci delikatnie ale dla mnie to wyopas bardziej ))
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Kurde szukam tego pdf bo gdzieś miałem na pewno jest an forum audi4ever czy coś takiego i potrzeba przekaźnika 4B0 907 487A
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
a ja wiem jak zrobic multifunkcje i co jest potrzebne ;p
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Gdzue dorwales ten pojemnik na napoje?? i dziala ci multifunkcja?
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
A zestaw: tarcze zimmerman plus klocki ferodo premier/ds performance??
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
To czekam na konkretna oferte
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
To napisz mi jakie zestawy w jakich cenach możesz mi sprzedać ?? interesuje mnie tez cena tarcz i klocków ate ,, poza tym płyn Ate dot.4 i masz może zestaw naprawczy do zacisków i jarzm ?? przewody hamulcowe?
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Nie będą piszczeć ani trzeć itp itd ani pylic te klocki z tymi tarczami ??
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
T podaj cene na priva za komplet klockow plus tarcze plus plyn ate, i napewno te klcki i te tarcze beda dobre?? i jak dlugo wytrzymaja??
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Aha czyli klocki trw/lucas a tarcze?
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Dobra wiec tak znalazlem juz komplet 886 i 967 i amm oba wdomu jakby ktos chcial komplecik za 150zl to zapraszam No i teraz jakie klocki ?? tracze to chce ATE ale jakie ?? plyn ATE DOT.4 ale jaki bo sa rózne rodzaje tego plynu ??
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Ale dlaczego jeden jest 886 a drugi 967 ???? moze byc taki ? <img src="http://img718.imageshack.us/img718/6650/p1040384.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img694.imageshack.us/img694/563/p1040385.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img37.imageshack.us/img37/6744/p1040386r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img42.imageshack.us/img42/6129/p1040387r.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img251.imageshack.us/img251/3847/p1040388c.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img97.imageshack.us/img97/5240/p1040389h.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Wiec wstawiam zdjecia jedne maja oznaczenie 967 i znaczek audi ate a drugie maja oznaczenie 886 i znaczek vw audi ate A na jarzmach sa numerki 301 na obu takie same <img src="http://img59.imageshack.us/img59/5236/p1040382j.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img694.imageshack.us/img694/2762/p1040383s.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ale ta klapa jest z przedliftu ;/
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
288/25
-
[ALL] Jak rozpoznac 288mm ????
Chcę zakupic jarzma plus zaciski i mam pytanie mają jakieś oznaczenie konkretne??? Jak rozpoznac 288mm ????
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
różnicy hmmm ..... na pewno już tak nie kopci i susarka sycyyyyyy ładnie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ja założyłem Kolek AWX
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
A tak wygląda kolektor po 14 latach tyrania
-
[ALL] Gdzie w Wawie odblokują Audi Navigation BNS 5.0 (kod do radia)
Gdzie w Wawie odblokują Audi Navigation BNS 5.0 Potrzebuje kodu do radia
-
[B5 1Z] Jakie Tarcze i klocki do 1z ????
Witam, Jakie Tarcze i klocki do 1z ???? Jak to sprawdzić jakie mam ? Czy będzie w VIN albo kodach wyposażeniu ? Według etki powinienem mieć 288/15mm(niechlodzone) Co by dała zmiana na 288/22 - dużo kosztów i zabawy Przy wymianie odrazu chcę zmienić płyn i też na jaki ?? ori ???
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
zobaczymy heheh czy bedzie 130 ;p Brak kata , brak egru kolektor awx wtryski 216 Powinno chyba styknac na 130 ? A na wskazniku doladowania pompuje cvzasami do 1bara to normalne ?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Mam wtryski 216 i wczesniej jak mu dalem po garkach to puszczal straszne baki, a teraz juz nie ;p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I jesli wkrece go w ten gwint to bedzie dziala , chodzi mi o to czy bedzie prawidlowo wskazywal temperature
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Kolektor założony walczyłem prawie 2 dni musiałem zdjąć i turbinę i wydechowy , bo imbusy zapieczone jakieś ;/ , poza tym stary kolektor dolotowy był tak zapchany ze masa ;/