Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sony_dark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sony_dark

  1. ja bym tez chetnie sie na 2.8 przesiadł ale 2.6 mi wystarczy he jakbym miał jeszcze quattro oo
  2. sony_dark odpowiedział(a) na aiwer temat w Audi A4 B5
    ale to najlepsze jest, iż ten na alledrogo oryginał i to za 45zł zobaczym co przyjdzie :decayed:
  3. sony_dark odpowiedział(a) na aiwer temat w Audi A4 B5
    Ja kupiłem ten czujnik, jak przyjdzie dam Ci znać co i jak. Widać że oryginał, a co przyjdzie to się zobaczy Ktos musi zaryzykować. Wole już dać te 50zł niż 140 :/
  4. no to widzisz zajmij się też wydechem
  5. No nic tylko pozazdrościć takiego moda widzę, że już w opisie silnik 2.8 widnieje to czyli wszystko już działa cacy :D
  6. było już pare tematów, poszukaj
  7. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no to nie wiem, ale nie poddaje się sprawdze to kiedyś może
  8. bardzo prawdobodobne, tylko że ja spotykałem sie z takim problemem iż w razie uszkodzenia tej opornicy wentylator dmuchawy działał tylko na najwyższym biegu.
  9. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    już pisałem, znalazłem kiedyś info na jakimś forum,iz ten wężyk odpowiedzialny jest za recyrkulacja powietrza. Wystarczy, że ktoś tylko to sprawdzi i potwierdzi.
  10. pewnie to opornica ale najlepiej jakbyś dał fotkę bo to takie wróżenie,
  11. spoko dobrze zrobiles zaraz skocze ii poszukam tego czujnika i napisze ten nuemr części ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- kurde na tym czujniku nie ma numerka ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- ok znalazłem na necie numer 191959481C
  12. znaczy u mnie wiatrak jak klime włączam działa normalnie, a co do działania podczas zagotowania wody to nie wiem, bo nie miałem takiej sytuacji, a przecież mam jeszcze wisko i one daje rade. Tak wiec wiatrak mi tylko do klimy w sumie potrzebny
  13. raczej nie kolego, czytałem parę razy tematy z takim problemem (u mnie wogóle wiatrak nie chciał się załączać) i że za start wiatraka w przypadku odpalenia auta odpowiada ten 3 pinowy. Nie ma znaczenia czy do 2.6 czy 1.8 są takie same. ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- dam Ci kolego później numer tego czujnika bo mam w zapasie (przy kupnie chłodnicy)
  14. jak kreci się wam wiatrak po odpaleniu, to macie padnięty czujnik temp. ten co jest w chłodnicy 3-pinowy ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- ulokowany jest w lewym (od kierowcy) dolnym rogu
  15. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja tak to zrobiłęm heh:P
  16. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no właśnie nikt tego nie robił, ale spokojnie jak sie zrobi cieplej i tak dalej biore się za to od środka wywale radio klimatronik schowek i się dowiem gdzie to idzie
  17. ASR jest bo działa, odcina moc jak koła boksują
  18. wow ładnie pomodzony, kurka ale mu sie fartło. heh
  19. tu masz kody: http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/kody-klimatronika-25/ odczytaj swoje i bedziesz wiedział
  20. raczej tak, chociaż niektóre mają inne korki
  21. ja Panowie w swoim wozidle mam ASR rocznik 96
  22. nie jestem pewnie ale ten czujnik chyba jest wbudowany w zbiornik wyrównawczy.
  23. jaki załadowałeś zamiennik, czy ori
  24. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a co sie stało tym razem, pompka wysiadła. U mnie powoli też będzie się kończyć. Raz działa, raz nie ale jak walnę w okolice pompki czyli koło wlewu paliwa to się włącza i normalnie działa he:)
  25. bo to nie miałeś wymieniać dwu pinowy tylko 4 pinowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.