Treść opublikowana przez krzysiek1606
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a to dobre miales gtb od niego ? bo jak nie to nie pisz bzdur i wsadzaj kolegow na mine
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
nic nie musze ukrywac w przeciwienstwie do ciebie bo wiem jak prawidlowo wykonac przerobke i montaz tubo tak wiec jeszcze dluga droga przed toba jarol po co ta slepa pogon za klijentem ? a masz kolego jeszcze ten temat logi robione przez wlasciciela auta na wtryskach zastepczych 216 bo 270 wyslane zostaly do naprawy patrz i podziwiaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337653-afn-gtb22-240ps-i-440nm/page-3
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
piszesz o turbinach nie umiesz pompek spasowac
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a moze przeczytaj jeszcze raz to zrozumiesz?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Miałem na myśli ten log z GTB17. Tu takie małe porównanie turbosprężarka o której pisze do GTB2260VKRL. Z prawej leży VKRL a z lewej już przygotowane do montażu GTD: dobry jestes Miałem na myśli ten log z GTB17. Tu takie małe porównanie turbosprężarka o której pisze do GTB2260VKRL. Z prawej leży VKRL a z lewej już przygotowane do montażu GTD: czyli tym razem na wiecej jak 200nm przy 2tys nie ma co liczyc
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
pewnie z 2.0d jarol kolejne tym razem 3 i 4 zebys nie mial watpliwosci http://vaglog.pl/log_251619.html
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Na jakim biegu robiony ten log ale zakładam że na 4 bo tak mniej więej wstaje dobrze zrobione GTB. To dół jest mega słaby w porównaniu do tej GTD. Zobacz że twoje GTB na 4 biegu ma dół minimalnie lepszy od tej GTD na 2 biegu.. Na 4 biegu to GTD może napompować spokojnie 1,6-1,7bara przy 1800obr a ty tu masz koło 1bar. Turbo można bez problemu przerobić na podciśnienie, ja tak mam zrobione. Jak ktoś chce poznać koszt montażu to proszę o telefon do firmy Frogracing, która montowała to turbo w moim aucie. musze cie rozczarowac bo to jest na 3
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a tak zachowuje sie przestazale gtb http://vaglog.pl/log_251496.html
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
kontakt do Darona 883-167-559
-
Afn 200/400 dwie szkoły
W turbosprężarce nie trzeba nic dostrajać, wystarczy odpowiednio wyregulować długość sztangi nic nie trzeba chyba ze jest problem z podcisnieniem i wtedy wachowcy zamiast znalesc przyczyne slepo kreca sztanga
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
montuj te 290 a nie na malych piczach meczysz ten motor
-
Afn 200/400 dwie szkoły
No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować? Tak . Zreszta takie pytania kieruj bezposrednio do Krzyska . No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować? Mowa o GTB jedynie to bedziesz musial flasze do wydechu przyspawac troche podgiac zasilanie oleju
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
na jakich wtryskach?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
postrzelaj sobie ze sprzegla to zobaczysz co sie pierwsze podda sam przerabialem temat u kolegi springi w tarczy wytrzymaly tylko 4 miesiace katowania po zmianie tarczy i docisku na 240 lata juz 1.5 roku a ma tylko 390 nm wiec nie o nm tu chodzi a styl jazdy
-
Afn 200/400 dwie szkoły
i wytrzymuje przepięcia biegów z gazem w podłodze sztywne kolo zniesie wszystko gorzej z tarcza
-
wtryski
watpie by te objawy mialy cos wspolnego z wryskami
-
Afn 200/400 dwie szkoły
a to dobre wiec co powiesz na to
-
AFN 277.9KM/525.3NM
to po obiciu tarczy okladzina kevlarowa pewnie z 650 NM przeniesie
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
to byly 270 firada
-
Proszę o analaize logów AFN
patrzac na 004 dynamicznie to raczej pompa niedomaga
-
Proszę o analaize logów AFN
prawdopodobnie uszkodzona pompa wogule nie steruje katem wtrysku zapraszam do mnie na naprawe
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
na obciążeniówce wyszło więcej niz na Dynomecie ... ototo, ciekawe co na to sagon a no to co robi najlepiej przed monitorem :jerk: :jerk: bedzie dotod trzepal az cos gwiazdor zablysnie caly czas liczby cyfry wykresy porownania poprostu juz mu sie pojebalo i wiecej jego mozg nie targa
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
jak sie nie myle to nie jest ori
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
mialem ok 250km i sie nie grzal wiec szukaj usterki w ukladzie chlodzenia tak jak ci pisalem i jeszcze sprawdz termostat
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
po co te kombinacje zaloz nowa chlodnice behr dedykowana do 1.9 tdi i wystarczy