Treść opublikowana przez krzysiek1606
-
AWX 196/400 - co dalej ?
ale pomiedzy gtb17 a gtb 22 jest gtb20:wink:
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
co to za pompa i zkad ja wzioles? wyglada na zla dawke zbyt mala lub brak cisnienia wewnetrznego
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Nie wiem czy to dobry wybor, spotkalem sie z tym turbo w A4 i byla lipa, lepiej odstaw komus auto na montaz. Możesz jaśniej bo chyba znowu nie rozumiem co do mnie pisane. to lepiej BRD i totalna loteria ??? zrozumiesz jak kupisz i zamontujesz o po wystojeniu bedzie No rzeczywiście dużo wniosłeś. zmieniłem zdanie sprzedaje moje A4 i będę jeździł rowerem. Poproszę was o konkrety, wykresy zdjęcia, artykuły. no to masz turbo od bogdana gtb 17 w avf na al 4 bieg VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ten kolega szczescia nie mial turbo 3 razy bylo wysylane na reklamacje z marnym skutkiem wiec turbo zostalo zmienione na inne i bez korekty juz zaczelo jechac VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM wiec wyciagnij wnioski sam czy warto oszczedzac
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Nie wiem czy to dobry wybor, spotkalem sie z tym turbo w A4 i byla lipa, lepiej odstaw komus auto na montaz. Możesz jaśniej bo chyba znowu nie rozumiem co do mnie pisane. to lepiej BRD i totalna loteria ??? zrozumiesz jak kupisz i zamontujesz o po wystojeniu bedzie
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
to jak widac te turbiny slabo jada dolem nawet w 2.0 16v
-
Głośna praca po zmianie wtrysków na ASV - film
zapewne te co wartosc kata 9-11 ustaw prawidlowo kat wtrysku i to samo niech zrobi kolega co zalozyl watek a nie szuka winy w wtryskach:facepalm: Jakbyś czytał uważnie od początku moje posty to byś wiedział, że kąt i dawka - fabryczne prawidłowe ustawienia... Więc za bardzo się nie wysiliłeś... za to ty od trzech tygodni nie wstawiles logow a wszegolnosci 004bs:grin:
-
wykresik-ocencie robote Grzesia
jak to jest juz po programie?
-
Głośna praca po zmianie wtrysków na ASV - film
zapewne te co wartosc kata 9-11 ustaw prawidlowo kat wtrysku i to samo niech zrobi kolega co zalozyl watek a nie szuka winy w wtryskach:facepalm:
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
czyli kazdy ma inne zdanie jezdzilem na kilku sprezarkach i najlepszym kompromisem pomiedzy dobrym dolem a gora jest gtb17 co prawda nie testowalem brd ale cach i w porownaniu z gtb 17 marnie wypada:grin: i nawet jakby uklad paliwowy pozwolil za 190 -200 to wybral bym gtb:hi:
-
Mniejsza moc po wymianie oringów pompowtryskiwaczy :-/
zmiejszyl ich wydajnosc:grin:
-
urwany wirnik turbo silnik stuka olej w wydechu
mysle ze po takim zdazeniu to tylko wymiana slupka bo to najtansze rozwiazanie:decayed:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Nie porównujmy legendarnego 1.9 VP z silnikami 1.9 105KM bo to zupełnie inna bajka:whistling: Btw, rynek odzwierciedla wszystko - żeby sprzedać 2.5 V6 trzeba dobrze schodzić z ceny a 1.9 czy inne niezawodne silniki schodzą na pniu. Nawet nie grzeszące niezawodnością 2.0 łatwiej sprzedać niż 2.5 V6. Przypadek? Nie sądzę dlatego ja zdecydowalem sie na vp hybryde 1.9 avf/agp
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Jeździj na nie pewnych paliwach i Twoje vp37 (lub końcówki)zapuka w kieszeń,oczytałeś się i nie wiesz czemu to jest spowodowane:wink: : no to sie mylisz urzytkowalem v6 ( nic specjalnego ) po awarii vp44 sen pomruku v zszedl mi z oczu ( koszt naprawy samej pompy 2400-3000) wiec decyzja padla na swap 1.9 za podobna kase wszyskie problemy zostaly rozwiazane raz a dobrze:grin: piotrek jak masz szczescie to 4 pompy naprawisz i jeszcze jeden komple wtryskow
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
ale oprocz walkow jest jeszcze soper uklad wtryskowy z niezawodna vp44:grin:
-
Problem z montażem Turbo CAH do AJM Pilne
roboty przy montazu mnustwo a wydajnosc niewiele wieksza niz turbo z awx
-
Głośna praca po zmianie wtrysków na ASV - film
a sprawdziles kat i dawke vagiem ?
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
piekny wynik gratuluje
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
to problem tych z tylu:decayed:
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
jeszcze nie teraz ale po wydechu 2.5cala bedzie koniec Napisałem Pawłowi co i jak z końcowym Ja już zamówiłem i czekam. Jak dostanę to przyjedziemy na montaż zobaczyć co tam wymodziłeś to wkoncu jeden czy dwa tlumiki zamowiles? pelen przelot? 2.5cala? bo ja rozwarzam zrobienie calego wydechu 2.75 na 2 tlumikach:decayed:
-
golf 3 ile wyjdzie kucy
taka lape do pompy potrzebujesz:wink: a i wtyczke trzeba zmienic z 10 na 7 i 3pinowa jak cos to odezwij sie na pw to pomoge
-
montaż wałka 38E z 1,9 SDI i jego konsekwencje
tyle musi byc wyciete bo inaczej uszczelka nie wejdzie na swoje miejsce walek 38e ma dluzsza koncowke do napedu pompy vac:naughty: i wszyscy ci co nie podcinali uszczelki poprostu nie mieli walka 38e z agp/aqm :facepalm
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
jeszcze nie teraz ale po wydechu 2.5cala bedzie koniec dymu jest bardzo malo podczas hamowawania na 4 egt bylo 700 stopni
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
a gdzie jest napisane ze program bedzie bezdymny:decayed: jest moc i ma byc dym:grin:
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
nic innego nie zostaje tylko testy bedzie za mala mial wydajnosc to poszukam wiekszej seryjnej chlodnicy:decayed:
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
glowica jest z sdi (zreszta asv ma taka sama)a blok z pompowtryska problemow i niespodzianek wiecej niz zakladalem na poczatku nowszy vp nie byl montowany wzdloznie jak bym swapowal afn albo avf to by bylo durzo latwiej i mniej niespodzianek