Treść opublikowana przez krzysiek1606
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
tak wyglada walek 38E Nowy wałek rozrządu VW SDI tuning TDI 038E (3530351032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
daj zdjecia 1 i 2 krzywki to ci powiem co to za walek
-
Czujnik EGT do 1.9 TDI
DEFI BF style EGT 60mm / temperatura spalin GREDDY (3489494669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
Szpryce od Rovera? nie tuningowe koncowki firada
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
tak 270 z firada:naughty: a o czapke i reszte nie martwie sie bo skladam cos z mocnym dolem do afn wleci tylko 2260 testowo chce sprawdzic jak na 216 wstanie turbo:decayed:
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
\hokus-pokus czary mary zobaczymy co wyjdzie na 270 i gtb2260:grin:
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
1y i aaz ma ten sam walek 28d a jak juz sdi to tylko 38e:decayed:
-
Zmiana turbo na AWX a soft (problem z obecnym AFN)
raczej zacierajace sie
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
bez zmiany w programie zaniza ok 0.3bara
-
Problem z ustawieniem kata wtrysku
oddac auto do mechanika zanim cos uszkodzicie
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
chyba nie dokonca tak jest z tym bledem i tuner ktory ustawia cisnienie 1.55 bara przy seryjnym mapsensorze:facepalm: brak slow:grin:
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
2570 to tylko zakres pomiaru map o moglo byc wiecej:grin:
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
wroc do serii i po problemie:grin:
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
A żeby wymienić na próbę Gruszkę nie trzeba odkręcić Turbo ? Bo nie wiem czy jest na tyle miejsca i dojścia do śruby od gruszki . Bo jakby mial wyciągać to profilaktycznie wtedy można ją wyczyścić raczej bez wyjecia turbiny gruszki nie wymienisz
-
Turbo BRD zamiast AVF
48-51
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
nie na pierwszy tylko 2 i 3 ja wiem ze nie zawsze idealnie steruje VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
gruche masz dobra a po logach widac ze turbo sie przycina i zacznij od czyszczenia sprezarki pozniej jedz na program bo w nie dlugim czasie objawy powroca:decayed: zrób jak kolega mówi, wyczyść sprężarkę a jak dalej doładowanie będzie się bujać do 1800mbar wtedy może kolega krzysiek pójdzie po rozum że może jednak gruszka jest zła jak się nie potrafi auta ogarnąć jak należy to pewnie że objawy powrócą, a czemu inni w ogóle z tym nie mają problemów? bo nie trafili na osoby które by umiały rozwiązać problem raz na zawsze wtryski i ciśnienie turbo ma wiele ze sobą wspólnego bo co napędza turbinowe jak nie spaliny jak bym miał co parę dni coś robić przy aucie to bym go już dawno sprzedał... a co sie tak przypioles tej gruszki moze to gt1749v i taka ma gruszka i jest wieksza od tej z vnt15 a skoro zalorzyl wieksze wtryski to moze to jest przyczyna przeladowania VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM to co wedlug tego loga jest przyczyna bo na moje oko napewno nie gruszka:decayed:
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
to obys tylko dobrze dokrecil srube na wale bo inaczej mozesz miec jeszcze wieksze problemy z katem i walem:wink: a te 80 w bs tochyba jakis zart:grin: stawiam ze blisko bylo 250:naughty:
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
jedno pytanie czy przy wymianie rozrzadu zdejmowales kolko z walu ? a kat najlepiej ustawic pomiedzy 50-60 a moze bys napiszl ile wynosil kat przed prawidlowym ustawieniem
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
gruche masz dobra a po logach widac ze turbo sie przycina i zacznij od czyszczenia sprezarki pozniej jedz na program bo w nie dlugim czasie objawy powroca:decayed:
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
pompe wtempnie ustawiales na zegar ?
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
ustaw kat wtrysku w basic settings
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
to jeszcze 001 004 na cieplym min 80stopni
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fforum.vwgolf.pl%2Fviewtopic.php%3Ft%3D142235&ei=Tr61UZyhLMqWhQeMmoBI&usg=AFQjCNEUnST1A2Cl4XAO_8E-wXvcKsEKLw&bvm=bv.47534661,d.ZG4
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
to raczej z boschem nie maja wiele wspolnego:naughty: