Treść opublikowana przez krzysiek1606
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
nowa chlodnica sprawny wentylator i sprzęgło wiskotyczne
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
to zrob loga grupy 11 dynamicznie na 3 biegu porownasz i zrozumiesz
-
A4 b5 389nm 188ps a może więcej...
ja osobiscie do tych zmian dal bym jeszcze walek z sdi
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Do dupowozu fajna jest 17 bo wstaje jak AWX/AVF a góra jest bardzo mocna. Miałem 17 w A3, wcześniej jeździła właśnie w AVF (był dupowozem). Odezwij się do Spanky-ego może ma coś na stanie. teraz znowu jezdzi w avf i dmucha prawie 1.9 bara
-
1,9TDI AFN +GTB17 207km/417nm by Spanky
I pompę koniecznie od Krzysia.Chcesz mieć taki sam,to zajedź na ten pseudo sprzęt,który niektórzy na dorobku nazywają hamownią. Ktoś się chyba nie spisał,a konkretnie ten któremu się wydaje,że umie modzić pompy,bo ten wynik,jak na 240tki jest zwyczajną nędzą.Bez urazy,ale biorąc pod uwagę to,ile Krzysiu krzesał na 216tkach,to tym razem kompletnie mu nie wyszło. Ale skoro przełożenie nastawnika,głowicy i kilku pierdół nazywa się głośno modyfikacją pompy,to nic dziwnego,że wychodzą takie nędze,jak ta.Biorąc też pod uwagę,że ten pseudo kalkulator mocy notorycznie zawyża,to moooże masz tam 200 koni z wałeczkiem 38e,a pamiętaj,że Kris robił już 198 na 216tach.Głośno było o tym wyniku,głownie za sprawą tego tunerzyny na dorobku. Dla większości jak widać,świat zaczyna i kończy się w Nadarzynie .Co do drugiego ciśnienia,to i to zapewne jest wynikiem długoletniej dedukcji Krzysia. Jak pompa będzie mizerna,a taka właśnie jest,to nawet drugie na 400 bar niewiele pomoże,kluczowa kwestia<<<ciśnienie tłoczenia>>> . Ustaw sobie max 320 ba,bo ta pompeczka ze swoją wydajnością może i tego nie przetłoczyć..A skoro te wtryski były robione w Nadarzynie,to śmiem postawić teorię,że owa pompa jest do pupci.Bo i jak wytłumaczyć 198 koni na 216tkach vs 206 koni na 240tkach na pompach tego samego autora,geniusza,analfabety nota bene. Już na 310tkach pokazał,co potrafi z pompy wyciągnąć(245 koni z kalkulatora mocy),tyle ile bieda zrobiła,robi notorycznie się na 270tkach.A ta sama jakże mega mocna pompa na 216tkach wypluła 198 koni ,więc czegoś tu nie rozumiem. Dołączam się do tych słów,big gratki . BTW,dla mnie umieszczenie podpisów z wartością mocy i momentu z tej hamowni wyjętej z walizeczki jest szczytem ... . Ale skoro dla Maciusia skrzynia ewt jest mega długa,to nic dziwnego,że dyno coś tam jest hamownią . hahaha i tyle twoje co se popiszesz sajgonku i jesszcze jedno naucz sie czytac geniuszu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja tylko pokazalem ze mozna krecic na codzien pod 5000 rpm
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bez przesady ja do kazdej pompy zakladam springi co pozwalaja ja zakrecic do 5000 bez szkod http://vaglog.pl/log_216708.html
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
piotrek to jeszcze dopisz ze auto bylo hamowane tylko do 4000 rpm
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
czy czytac nie umiesz ? w bs ustawiasz miedzy 50-60 ja osobiscie ustawiam blizej 60
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
ustaw pomiedzy 50-60 i bedzie git
-
Audi A4 B7 - 170 KM BRD - ciągnie tylko do 3 tyś. obr ?
i co dopiero po wymianie gruchy sie to ujawnilo
-
seat toledo asv na gtb +216 +10/11 hybryda
ja dopiero w sobote bede sie bal jak zapodam meskie wtrysk i
-
seat toledo asv na gtb +216 +10/11 hybryda
teraz vklr gora
-
seat toledo asv na gtb +216 +10/11 hybryda
na gt1749vb
-
seat toledo asv na gtb +216 +10/11 hybryda
fmic map 2.5 na razie pompa 10/11 fala de110 walek sdi wtryski 216 bosch skrzynia ewt sprzeglo g60 program jeszcze nie zestrojony z tym osprzetem w planach jest pompa na fali de143 i gtb1756 lub gtb 2060 zawitaly nowe zabawki pod maska a mianowicie pompa hybrydowa na fali de 143 i turbo gtb1756vk soft by Spanky [/url]">http:// niedlugo bedzie zamontowane vklr 2060 pomiar z innej hamowni http://images66.fotosik.pl/619/fa8387777c9fe54f.jpg
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Hmm moze i tak moze i nie...dla mnie to setup napiety jak baranie jaja Wolalbym klientowi okolice 190KM obecac ...jakos lepiej sie pozytywnie zaskoczyc niz niemile rozczarowac A znam takich co jak bedzie za malo o 4KM to zaplacic nie beda chcieli ... Co nie zmienia faktu ze wolalbym 180-190KM (albo i te 200 ) na 216 boscha zrobionych z głowa bo to praktycznie bezawaryjne i bezobsługowe jak seria moze nie zawsze wyjdzie ponad 200km to nie wiele brakuje http://images68.fotosik.pl/610/a5dca0447171924c.jpg
-
Prosba o wyjasnienie
dynamicznie bym jeszcze dodal 004, 001 i 010 a bs napewno 000
-
Tuleje Poliuretanowe Tył Quattro
zakladaj pouliretany
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
w bs ustaw pomiedzy 50-60 to ms bedzie taki sam,
-
1.9TDI ALH 308KM 560Nm by Misiek & TUNE-UP
graty fajnego projektu ciekawe jak to zniosa koncowki wtysku
-
Afn 200/400 dwie szkoły
mocniejsza czyli druga
-
Afn 200/400 dwie szkoły
caly zestaw z 1z i tarcze kevlarem obic albo drugie rozwiazanie przerobic jednomas na docisk z 2.5 tdi b5 i wtedy mamy mocne sprzeglo 240 mm
-
Afn 200/400 dwie szkoły
pierwsze a4 b5 z 1z mialy jednomasy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
czemu tak zle sie wyrazasz o tych zaciskach?
-
zwrotnice alu w b5
niemozliwe bo ja mam z paska b5fl 2.5tdi 2003r i maja nr 4B 3407155A i maja maly sworzen