Treść opublikowana przez Krzynek30
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Siemanko, pany pomocy... w mojej b5 przedlift z 1995r, kod silnika adr motorek 1.8 mam problem z centralnym. Nie znalazłem nic na odpowiedz w tematach o centralnym. Ale do rzeczy. pewnego dnia podchodzę do auta wyje alarm, no to go rozbrajam, kierunki migły i tu problem drzwi dalej zablokowane. ok wkładam kluczyk otwieram i znowu zdziwko otworzyły się tylko drzwi kierowcy. Nie działaja lampki po otwarciu drzwi na pompie centralnego nie ma zasilania, bezpieczniki dobre. Co moze być przyczyną? Dodam ze sterownik od alarmu nie oryginalny. Czy moze być wina alarmu ze nie podaje prądu na pompkę centralnego zamka? Pomózcie nie wiem gdzie szukać juz Juz znalazlem awarie I usunalem pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Przyszły czasy kiedy bez smartfona nie da się funkcjonować... który wybrać?
Ja mam huawei szot x super bateria dobre parametry polecam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Te klepanie to nie wina łańcucha rozrządu, sprawdz ciśnienie oleju i smok pompy czy nie zapchany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Kontrolka oleju lubi się czasem zapalić
A zaczął ci coś brać oleju? od wymiany do wymiany czyli co ok 10tys km ok 0.5l ale tez mam lekkie przecieki wiec nie wiem do końca czy coś bierze czy raczej ucieka...
-
Pompa paliwa
muszę poszukać bo mam stara pompę gdzies
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
no u mnie tez lekko nie ma
-
Różnica między 5V a 20V w spalaniu . Proszę o pomoc
- bialy dym z rury
To że leci biały dym to raczej normalne przy tej temp, a gaz masz?- Pompa paliwa
Ja zmieniłem na pompę firmy maxgear za 140zł i to był największy błąd.... albo ori używkę albo coś droższego bierz- Kontrolka oleju lubi się czasem zapalić
Jak swoja kupowałem była na 15w40 miała wtedy 306tys km, przeszedłem na 10w40 ma teraz 364tys km i jest ok bez płukania silnika- Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Ja w swoim adr wrzuciłem napinacz swaga, 10k zrobione i na razie jest ok napinacz na szczęście hydrauliczny no i sam zmieniałem także jestem zadowolony- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z okolic- A4 B5 Morska TurboQrwa 4x4 98rok
No co zrobisz bywa i tak... Powodzonka przy składaniu- Angel Eyes + bixy
Czy oszukać to nie wiem po prostu prostsze i tańsze... jak pisałem jest to "imitacja"- Angel Eyes + bixy
Ewentualnie kolezka jeden z forum sprzedawał imitacje samopoziomowania za 75 zł był temam w dziale sprzedam- Listwy progowe
mi prawa potrzebna i do sedana- Listwy progowe
Witam W zasadzie mam nietypowe pytanie, czy ktoś wie może z jakiego materiału są wykonane listwy progowe w a4 b5 przedlift? mam połamaną prawą i szkoda mi wyrzucać 180zł wolę go pospawać..- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Oryginalny termometr w liczniku
Witam, właśnie jestem po montażu licznika... No i jestem bardzo...... zadowolony Autko jest bogatsze o nowy bajerek który cieszy oko.... temat bardzo pomocny.... U mnie kolory przewodów z kostki odpowiadały innym także można było trzymać się tylko tego... Pozdrawiam- Nierówno stoi przód wzgledem tyłu
ja u siebie podłożone mam dystanse pod gniazdo amorka z tyłu bo mi dobijało przy załadowanym aucie i spręzyny od avanta z silnikiem diesla ale za dużo się autko niestety nie podniosło ;/- Tarcze przód
a nie orientuje się ktoś czy zeby zmienić na wentylowane cos jeszcze trzeba zmieniać? typu jarzma? zaciski?- Tarcze przód
Siema, Pany pytanie mam... W mojej b5 mam z przodu założone nie wentylowane tarcze hamulcowe, czy te tarcze były montowane seryjnie do audi z silnikiem 1.8 adr czy raczej ktoś poszedł na taniznę i założył nie wentylowane? Proszę o pomoc - bialy dym z rury