Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzynek30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzynek30

  1. Mam pompe absu tez, a nie musze nic przepinowywac? Paliwo bedzie normalnie wskazywalo?
  2. Witam, mam kilka pytań do osób które dokładały quattro do 1.9 AVFa, mam swap z takiego same silnika i też z 2002r, co konkretnie muszę zmienić w absie? ma ktoś zdjęcie zbiornika paliwa z przewodami jak idą bo u mnie niestety są ucięte. Proszę o kontakt ewentualnie pod 515551850 Dzięki z góry
  3. U mnie byla padnieta pompka, wymienilem I smiga Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  4. Ostatnio nie padalo bardzo u nas zeby zalalo modul, a jak sie dostac do pompki? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  5. Siemka I jak cos sie udalo dowiedziec ze spryskami? Mam podobnie wycieraczki smigaja a nie slychac pompki, plynu nie podaje, bezpieczniki dobre co moze byc? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  6. Dzieki Kaju Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  7. No i jest mały problem po montazu el szyb z tyłu ,na fisie jak drzwi otworze z tyłu miga mi otwarte drzwi tylne a nie tak jak było wcześniej ze się świeciło cały czas. Czego może być wina, ktoś się z tym spotkał? dziwne że nie musiałem kodować mk od razu szyby działały
  8. Siema, od dzis I ja jestem posiadaczem grzanych dupek Łukaszu dzieki za wiazke I sory za marudzenie Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  9. No I mi sie tez udalo zamatowac. Dzieki za pomoc Bart, cysiek Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  10. A prawa strone tez sie trzeba w te same piny wciac? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  11. Siemka Pany mam maly problem mianowicie wiekszosc przewodow mam inne kolory I utklem to jest kostka z ktora laczy sie ta w tylnych drzwiach, spotkal sie ktos z takimi kolorami, ori mam korby I pakiet swiatlo. Moglby ktos poradzic? Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  12. Poszukuje takiego krocca hehe
  13. Ile dales za pompe? Moze ma ktos na zbyciu?
  14. Kuzwa myslalem ze ma wszystkie krocce zebym wiedzial ze nie ma to bym nie bral
  15. Pany podepne się potrzebuje króćca... Kupiłem pompe luka z końcówka N i brak tego króćca.... ktoś coś?
  16. ja otworki robiłem małym dremelkiem, manual super
  17. Siemanko, witamy
  18. Ja maiłem podobnie w a4 b5, zapchana była nagrzewnica może u Ciebie jest to samo
  19. qwerty ale nie Łódz
  20. Krzynek30 opublikował(a) temat w Łódzkie
    Siemka, Pany I Panie pytanko czy jest ktoś z forum z Rawy Mazowieckiej? Kupiłem autko rozbite z Rawy I może ktoś ma namiar na właściciela, niestety mam audiczke od pośrednika a coś więcej chciałbym się dowiedzieć o aucie. Może ktoś nawet zna to auto. Audi a4 b6 lakier ly7q właściciel z ul. Willowej. Proszę o pomoc
  21. Tez mam el pe dzi ale a4 nie a 8 [emoji14] Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
  22. Autko zacne na zywo pieknie sie prezentuje Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.