Treść opublikowana przez Krzynek30
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam pompe absu tez, a nie musze nic przepinowywac? Paliwo bedzie normalnie wskazywalo?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, mam kilka pytań do osób które dokładały quattro do 1.9 AVFa, mam swap z takiego same silnika i też z 2002r, co konkretnie muszę zmienić w absie? ma ktoś zdjęcie zbiornika paliwa z przewodami jak idą bo u mnie niestety są ucięte. Proszę o kontakt ewentualnie pod 515551850 Dzięki z góry
-
Nagły zanik spryskiwaczy
U mnie byla padnieta pompka, wymienilem I smiga Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Nagły zanik spryskiwaczy
Ostatnio nie padalo bardzo u nas zeby zalalo modul, a jak sie dostac do pompki? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Nagły zanik spryskiwaczy
Siemka I jak cos sie udalo dowiedziec ze spryskami? Mam podobnie wycieraczki smigaja a nie slychac pompki, plynu nie podaje, bezpieczniki dobre co moze byc? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dzieki Kaju Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No i jest mały problem po montazu el szyb z tyłu ,na fisie jak drzwi otworze z tyłu miga mi otwarte drzwi tylne a nie tak jak było wcześniej ze się świeciło cały czas. Czego może być wina, ktoś się z tym spotkał? dziwne że nie musiałem kodować mk od razu szyby działały
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Siema, od dzis I ja jestem posiadaczem grzanych dupek Łukaszu dzieki za wiazke I sory za marudzenie Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No I mi sie tez udalo zamatowac. Dzieki za pomoc Bart, cysiek Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
A prawa strone tez sie trzeba w te same piny wciac? Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Siemka Pany mam maly problem mianowicie wiekszosc przewodow mam inne kolory I utklem to jest kostka z ktora laczy sie ta w tylnych drzwiach, spotkal sie ktos z takimi kolorami, ori mam korby I pakiet swiatlo. Moglby ktos poradzic? Pozdrawiam Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Poszukuje takiego krocca hehe
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Ile dales za pompe? Moze ma ktos na zbyciu?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Kuzwa myslalem ze ma wszystkie krocce zebym wiedzial ze nie ma to bym nie bral
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Na fb na forum a4
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
nawet w ASO tego nie ma ;/
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Pany podepne się potrzebuje króćca... Kupiłem pompe luka z końcówka N i brak tego króćca.... ktoś coś?
-
Montaż podświetlanych kratek poliftowych do przedlifta
ja otworki robiłem małym dremelkiem, manual super
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, witamy
-
Nie grzeje w środku na niskich obrotach.
Ja maiłem podobnie w a4 b5, zapchana była nagrzewnica może u Ciebie jest to samo
-
WITAM potrzebny ktos z Łodzkiego
qwerty ale nie Łódz
-
Audi a4 b6
Siemka, Pany I Panie pytanko czy jest ktoś z forum z Rawy Mazowieckiej? Kupiłem autko rozbite z Rawy I może ktoś ma namiar na właściciela, niestety mam audiczke od pośrednika a coś więcej chciałbym się dowiedzieć o aucie. Może ktoś nawet zna to auto. Audi a4 b6 lakier ly7q właściciel z ul. Willowej. Proszę o pomoc
-
JADĘ AUDI W EL PE DŻI ( LPG ) :d
Tez mam el pe dzi ale a4 nie a 8 [emoji14] Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Autko zacne na zywo pieknie sie prezentuje Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka