Treść opublikowana przez Krzynek30
-
Nawiew na przednią szybę - brak
Poczytaj sobie temat od początku możesz mieć to samo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
brak iskry
alarm masz? Może Ci zapłon odciął, sprawdz bezpieczniki
-
Audi A4 B5 pipka
Nie trzeba wyciągać półosi
-
Co to za kabelki ?
Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej kolego
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pany a Ruville? Co myślicie? Pozdrawiam
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Ładny modzik, powodzonka i czekamy na efekt koncowy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a słyszał ktoś o zawiesz firmy "verticle" czy cos podobnego nie znam dokładnej nazwy kpl kosztuje 600 -700 zł i koleżka mi mówił ze gostek a6 zrobił 50tys i sztywne dalej
-
Poduchy pod silnik
tak jak kolega pisze tanich podróbek nie kupuj znajomy założył nowe tanie zamienniki i po miesiącu pojechał po ori używki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
zobaczę ile powie mi koleżka w Intercarsie za lemy po swoich zniżkach, a co sądzicie o swagu?
-
Audi A4 B5 pipka
Miałem podobny problem z ABS-em jak mi padło łożysko w tylnym kole.... po wymianie łożyska wyskakiwała żółta lampka ABS... Winą był wysunięty czujnik abs w kole może u ciebie być to samo, pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
chce za nie 900zł nie wiem czy to dobra cena
-
Wymiana ślizgów napinacza łańcucha - Warto?
ja u siebie np wymienilem cały napinacz, autko ma ok 360tys km wiec na pewno nie zaszkodzi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam, ktoś wie może gdzie ta zawiechę RTS można dostać? Pozdrawiam
- VAG Podlasie
-
Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa
Prawdopodobnie gostek niechcacy wyzerował kodowanie licznika jutro mam mieć kody zobaczymy co wyjdzie Naprawione trzeba było na nowo zakodowac licznik temat do zamknięcia
-
Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa
nie nie miga No ok a co z reszta lampek?
-
Jaki olej do AUDI A4 B5 1,8 125km
ok 3,5l ja do swojej leje mobila super 2000 10w40
-
Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa
Witam, Panowie mam problem, dziś znajomy podłączył mi kompa aby w b5 skasować błędy, program to VAS, Autko przed podłączeniem jak najbardziej 100% sprawne po odpięciu kompa chciałem je przestawić i tu zdziwił mnie licznik... Mianowicie nie działa obrotomierz, świeci sie rezerwa miga lampka od płynu chłodniczego oraz od smarowania, licznik bez fisa auto odpala, licznik kilometry liczy, prędkośc pokazuje, ładowanie i temperatury oleju i płynu również, ma ktos jakiś pomysł co mogło się stać i jak to naprawić? Dodam że odłączenie aku nic nie pomaga... Proszę o pomoc
-
Cieknący płyn chłodniczy
Poszukaj skąd ucieka mniej wiecej, zobacz czy skrzynia biegów nie jest w płynie tam z tyłu silnika często potrafi przeciekać..
-
emulator usb
Ja widziałem takie cudo na allegro swego czasu tu masz link http://allegro.pl/zmieniarka-cyfrowa-emulator-mp3-usb-sd-vw-audi-i5275181998.html ewentualnie coś takiego http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-vw-seat-skoda-klucze-i4999635351.html
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Tyle że te dzienne mogłyby lepiej świecić ale myślę nad wymianą diod na mocniejsze każde które nie są szklane żółknął nawet ori np w toyocie rav 4 ok. 2002r np
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
No może i tak jak by co podaje link z allegro jakie ja mam u siebie http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-94-98-daylight-black-i5109577261.html
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Uważasz że są kiepskie? Ok. 1 roku już je mam i jak na razie wszystko jest ok nawet przy stłuczce nie pękła więc nie są złe według mnie