Treść opublikowana przez Dibo
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
Koledze raczej chodziło o to że dołoży do ceny za A4 to 1000 euro i ma S4. Co do tych profesjonalnych części i przeróbek za 1k euro to nawet fajnie to wygląda. Ale osobiście bym sobie nie przerobił. Obecnie mam ori B5 i zderzaczek od RS4 i jak dla mnie to jest optymalne rozwiązanie A na "brodę" jeszcze się napatrzycie jak wymienicie autka na nowsze modele
-
a4 1.8t Szukam zdjec......
Ale skromność Ale przy tym jak się prezentuje Twoja Dzo-Dzo to masz rację. Piękne fotki są na forum wystarczy wejść tylko w "Moja A4"
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
Też jestem tego samego zdania. B7 zwalili a Ty chcesz piękną B5 na to przerabiać Weź lepiej zainwestuj w zderzaczek od RS4 a efekt będzie lepszy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie było sensu przyjeżdzać we dwóch. Mam nadzieję że pod koniec czerwca jednak będzie więcej chętnych osób i spot się uda
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
27.05 Chodziło mi o czerwiec. Jutro i tak nic z tego.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie wiem czy jednak to ma sens. Przemyślałem to i jednak lepiej spot przełożyć na inny termin. Będzie więcej osób i więcej A we dwóch to można się w jakiś inny dzień spotkać. Dlatego niech ktoś zaproponuje pod koniec miesiąca lepszą datę i będzie O.K.
-
[B6] LED w tylnych swiatlach
Ja bym jednak pozostał przy ori światełkach. Jakoś ogólnie LEDy mi się nie podobają. Poza tym jak już ktoś napisał czasami się przepalają i co jakiś czas musisz wymieniać bo jak Ci się kilka przepali to kiepsko to wygląda
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też uważam ze trzeba przełożyć spocik. Bo to nie ma sensu. Co do daty to tylko nie 2.06. Inne daty mi odpowiadają
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
2. Dibo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik jest zaplanowany na sobotę także myślę że się pojawisz Wyprzedziłeś mnie Hauzer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ta przejażdzka to ciekawy pomysł Pokażemy w Rzeszowie siłę Audi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mi 26.05 odpowiada. Co do początku czerwca to tylko nie w pierwszy weekend czerwca (2.06) bo wtedy napewno nie dam rady. Jak dla mnie to data podana przez Hauzera ewentualnie 9.06. No i godzinka troszeczkę późniejsza tak 15 - 16 będzie OK
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trochę temat odświeżę. Kiedy następny zlocik? Bo była propozycja żeby tak pod koniec maja zorganizować. Jestem za dlatego pasuje już zacząć o tym myśleć. Na pierwszym nie mogłem być z przyczyn technicznych (niunia była składana po wymianie rozrządu) więc pasuje na drugim się pojawić obowiązkowo I dlatego koniec maja byłby odpowiedni tymbardziej patrząc na piękną pogodę za oknem.
-
[B5 1.8 ADR] Wymiana kata-odłączenie akku??
On nie powiedział że podniesie moc autka. Po prostu katalizator jest już na wykonczeniu, a podobno to powoduje lekki spadek mocy. Co do tego zeby nic nie wstawiać tylko zaspawać to nie wiem. Jak to wygląda z przeglądami i jak po takim zabiegu będzie wyglądał odgłos układu wydechowego ?? Zaznaczam że mam fajnie zrobiony sportowy układ wydechowy FUN TECHa (cały uklad a nie samą końcówke). Podoba mi się jego basowy pomrók i nie chciałbym tego zepsuć.
-
[B5 1.8 ADR] Wymiana kata-odłączenie akku??
Ja też się za jakiś czas przymierzę do wymiany kata bo nie wiele z niego już jest "pożytku" Znajomy mechanik mi zamiast nowego kata poleca strumienice. Mówi że lepiej na tym wyjdę i chyba tak zrobię. Wytniemy kata i w to miejsce wstawimy strumienicę.
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Mi się też podobają te lampy co ma mihu2000 i miałem na nie ochotę. Ale skoro to taka lipa to mi chyba ochota przejdzie. A czy Valeo nie robi takiego wzoru? Bo mi się bardzo podoba tylko ta jakość :confused:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Coś za coś Ale silniczek to masz piękny. Gratuluję motoru no i całego samochodu. Wszystko pięknie ale takie pytanko offtopic: czy wszystkie B6 mają podwójny wydech? Bo w 1,8T też taki widziałem, a bardzo to pasuje do tego modelu :biggrin:
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
Czarne jest piękne No i ten śilniczek :biggrin: Wrzuć kilka normalnych zdjątek, bez sepii :biggrin:
-
[B5 1.8]soczewki, xenon,Led, 17'' by Johny /update nowe foty
Ładna. Sam kiedyś polowałem na ten kolor ale nie udalo się :confused: Większy felunek i będzie ładniutka
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
Każda black A4 jest piękna. Dobrze że po chipie bo standardowe 90KM to troszeczkę za mało :confused:
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Ja mam ori pomalowany farbą dlatego schodzi :confused:
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
Autko fajnie się prezentuje. Kolorek ten co mój - ładniutki ale ciężki w utrzymaniu :confused: Czarny grill i niższy zawias też tak jak u mnie :biggrin: Jednym słowem miodzio Mam pytanko: ten grill to w oryginale jest czarny czy był malowany. Bo mojego jak przywiozłem to był malnięty na czarno i teraz mi ta farba schodzi :frown: I zastanawiam się czy kupić cały czarny w ori czy malować jeszcze raz mojego.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie też jest problem :frown: Jak tylko uda się szybko złożyć autko po wymianie rozrządu to będę.
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Autko piękne, wszystko się ze smakiem zgrywa :biggrin: Felunek piękny, jaki rozmiar Wreszcie takiej wielkości felgi które "normalnie" wygladają przy B6. Nie wiem czy zauważyliście ale w wielu nowszych samochodach (np. B6, nowy Passat) felgi które np. w B5 wyglądały na duże tu prezentują się kiepsko (czyli wydają się maluczkie). Podejrzewam że jest to efekt tego ze autka są dość zabudowane. Często B6 na 17" (o 16" już nie wspomionam) wygląda jak taki kolos na glinianych nóżkach. I do tej pory nie widziałem B6 z dobrze dobranym rozmiarem felg. Zawsze wydawały się jakieś takie małe. Dlatego gratuluję felunku i mam nadzieję że kiedyś jak się dorobię B6 będę miał coś zbliżonego
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Nawet się nie zastanawiaj, bierz quattro A co do spalania i słabszego przyśpieszenia nie odczujesz tego. Jak będe polował na B6 to tylko z