Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Koledze raczej chodziło o to że dołoży do ceny za A4 to 1000 euro i ma S4. Co do tych profesjonalnych części i przeróbek za 1k euro to nawet fajnie to wygląda. Ale osobiście bym sobie nie przerobił. Obecnie mam ori B5 i zderzaczek od RS4 i jak dla mnie to jest optymalne rozwiązanie A na "brodę" jeszcze się napatrzycie jak wymienicie autka na nowsze modele
  2. Ale skromność Ale przy tym jak się prezentuje Twoja Dzo-Dzo to masz rację. Piękne fotki są na forum wystarczy wejść tylko w "Moja A4"
  3. Też jestem tego samego zdania. B7 zwalili a Ty chcesz piękną B5 na to przerabiać Weź lepiej zainwestuj w zderzaczek od RS4 a efekt będzie lepszy
  4. Nie było sensu przyjeżdzać we dwóch. Mam nadzieję że pod koniec czerwca jednak będzie więcej chętnych osób i spot się uda
  5. 27.05 Chodziło mi o czerwiec. Jutro i tak nic z tego.
  6. Nie wiem czy jednak to ma sens. Przemyślałem to i jednak lepiej spot przełożyć na inny termin. Będzie więcej osób i więcej A we dwóch to można się w jakiś inny dzień spotkać. Dlatego niech ktoś zaproponuje pod koniec miesiąca lepszą datę i będzie O.K.
  7. Dibo odpowiedział(a) na teetime temat w Audi A4 B6
    Ja bym jednak pozostał przy ori światełkach. Jakoś ogólnie LEDy mi się nie podobają. Poza tym jak już ktoś napisał czasami się przepalają i co jakiś czas musisz wymieniać bo jak Ci się kilka przepali to kiepsko to wygląda
  8. Też uważam ze trzeba przełożyć spocik. Bo to nie ma sensu. Co do daty to tylko nie 2.06. Inne daty mi odpowiadają
  9. Spocik jest zaplanowany na sobotę także myślę że się pojawisz Wyprzedziłeś mnie Hauzer
  10. Ta przejażdzka to ciekawy pomysł Pokażemy w Rzeszowie siłę Audi
  11. Mi 26.05 odpowiada. Co do początku czerwca to tylko nie w pierwszy weekend czerwca (2.06) bo wtedy napewno nie dam rady. Jak dla mnie to data podana przez Hauzera ewentualnie 9.06. No i godzinka troszeczkę późniejsza tak 15 - 16 będzie OK
  12. Trochę temat odświeżę. Kiedy następny zlocik? Bo była propozycja żeby tak pod koniec maja zorganizować. Jestem za dlatego pasuje już zacząć o tym myśleć. Na pierwszym nie mogłem być z przyczyn technicznych (niunia była składana po wymianie rozrządu) więc pasuje na drugim się pojawić obowiązkowo I dlatego koniec maja byłby odpowiedni tymbardziej patrząc na piękną pogodę za oknem.
  13. On nie powiedział że podniesie moc autka. Po prostu katalizator jest już na wykonczeniu, a podobno to powoduje lekki spadek mocy. Co do tego zeby nic nie wstawiać tylko zaspawać to nie wiem. Jak to wygląda z przeglądami i jak po takim zabiegu będzie wyglądał odgłos układu wydechowego ?? Zaznaczam że mam fajnie zrobiony sportowy układ wydechowy FUN TECHa (cały uklad a nie samą końcówke). Podoba mi się jego basowy pomrók i nie chciałbym tego zepsuć.
  14. Ja też się za jakiś czas przymierzę do wymiany kata bo nie wiele z niego już jest "pożytku" Znajomy mechanik mi zamiast nowego kata poleca strumienice. Mówi że lepiej na tym wyjdę i chyba tak zrobię. Wytniemy kata i w to miejsce wstawimy strumienicę.
  15. Mi się też podobają te lampy co ma mihu2000 i miałem na nie ochotę. Ale skoro to taka lipa to mi chyba ochota przejdzie. A czy Valeo nie robi takiego wzoru? Bo mi się bardzo podoba tylko ta jakość :confused:
  16. Coś za coś Ale silniczek to masz piękny. Gratuluję motoru no i całego samochodu. Wszystko pięknie ale takie pytanko offtopic: czy wszystkie B6 mają podwójny wydech? Bo w 1,8T też taki widziałem, a bardzo to pasuje do tego modelu :biggrin:
  17. Czarne jest piękne No i ten śilniczek :biggrin: Wrzuć kilka normalnych zdjątek, bez sepii :biggrin:
  18. Ładna. Sam kiedyś polowałem na ten kolor ale nie udalo się :confused: Większy felunek i będzie ładniutka
  19. Każda black A4 jest piękna. Dobrze że po chipie bo standardowe 90KM to troszeczkę za mało :confused:
  20. Ja mam ori pomalowany farbą dlatego schodzi :confused:
  21. Autko fajnie się prezentuje. Kolorek ten co mój - ładniutki ale ciężki w utrzymaniu :confused: Czarny grill i niższy zawias też tak jak u mnie :biggrin: Jednym słowem miodzio Mam pytanko: ten grill to w oryginale jest czarny czy był malowany. Bo mojego jak przywiozłem to był malnięty na czarno i teraz mi ta farba schodzi :frown: I zastanawiam się czy kupić cały czarny w ori czy malować jeszcze raz mojego.
  22. U mnie też jest problem :frown: Jak tylko uda się szybko złożyć autko po wymianie rozrządu to będę.
  23. Autko piękne, wszystko się ze smakiem zgrywa :biggrin: Felunek piękny, jaki rozmiar Wreszcie takiej wielkości felgi które "normalnie" wygladają przy B6. Nie wiem czy zauważyliście ale w wielu nowszych samochodach (np. B6, nowy Passat) felgi które np. w B5 wyglądały na duże tu prezentują się kiepsko (czyli wydają się maluczkie). Podejrzewam że jest to efekt tego ze autka są dość zabudowane. Często B6 na 17" (o 16" już nie wspomionam) wygląda jak taki kolos na glinianych nóżkach. I do tej pory nie widziałem B6 z dobrze dobranym rozmiarem felg. Zawsze wydawały się jakieś takie małe. Dlatego gratuluję felunku i mam nadzieję że kiedyś jak się dorobię B6 będę miał coś zbliżonego
  24. Nawet się nie zastanawiaj, bierz quattro A co do spalania i słabszego przyśpieszenia nie odczujesz tego. Jak będe polował na B6 to tylko z

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.