Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malymoto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malymoto

  1. A mógłby ktoś przybliżyć na jakiej zasadzie działa ten środek ?
  2. Witam mam takie pytanie montował ktoś z was części firmy skv germany albo srl ? Jeśli tak to podzielcie się opinią
  3. Sprawdź wszystkie podciśnienia i sztange przy turbinie czy lekko chodzi .
  4. Masz dostep żeby podlączyć auto pod kompa ?
  5. Ok dzięki pora zamówić nowy rozruch
  6. O to właśnie chodzi czy się zmieści taki aku pamiętasz jakie masz wymiary swojego ?
  7. Panowie jaki powinien być aku do 2.5 tdi v6 przy 120A alternatorze ?
  8. Ok dzięki za szybka odpowiedź
  9. Powiem tak wiedziałem ze kończy mi się umowa ale z racji braku funduszy pod koniec miesiąca nie zawierałem nowej umowy oczywiście nie jeździłem autem . Chyba powinni przedłużyć umowę najwyżej zapłacę jakieś odsetki ale może tak strasznie to nie będzie
  10. Umowa była podpisana na rok i teraz się skończyła wiem że jeśli mam płatność na raty i np kończy się termin spłaty pierwszej to umowa dalej jest ważna tylko mam nie uregulowana płatność z ubezpieczycielem ale czy umowa jest w moim wypadku nadal przedłużana to nie wiem . Chyba trzeba się przygotować na najgorsze :eek:
  11. Witam moje oc skończyło się 22.03.2014 co mnie teraz czeka czy zapłacę dużo więcej ? Jak to teraz jest bo się nie orientuje :confused:
  12. Skoro odpala bez problemu to po co regenerować ? Na początek podpiąć pod kompa i zdiagnozować, problem z mocą raczej tkwi w czymś innym .
  13. malymoto odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    2.5 w przyzwoitym stanie będzie jeszcze trudniej znaleść jeśli chcesz jeździć tanio i tanio remontować to bierz 1.9 chociaż ja na 1.9 bym się już nie zamienił trzeba auto porządnie obejrzeć i musi to ktoś zrobić kto zna się na 2.5
  14. malymoto odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    Wszystko zależy od nogi kierowcy mi tak po dziurach spala 7 do 7.5 litra a na trasie to schodze prawie do 5 . Dobrze przemyśl zakup takiego silnika bo do tanich nie należy a jak chcesz jeździć to wiadomo trzeba trochę dołożyć .
  15. Pokrywy do góry chwila strachu :eek: i wszystko będzie jasne
  16. Sprawdziłeś czy są jakieś luzy w układzie kierowniczym ? Jeśli nie ma to raczej maglownica do regeneracji robiłem to u siebie i w porównaniu do żony passata jedzie się dużo lepiej
  17. Ja np szukałem takiego motoru 2.5 ale z racji tego że w sprzedaży nie ma chyba silnika w dobrej kondycji wybrałem najlepszy ale pomimo tego gdy robiłem rozrząd to poprzedniemu mechanikowi jakbym go spotkał oczywiście to bym a może lepiej nie powiem co bym mu zrobił poprostu ręce uciąć
  18. Ja robię 60 tys rocznie i jakoś nie narzekam zrobiłem rozrząd i osprzęt plus uszczelnienie prawie całego silnika jeśli ktoś nie umie zadbać o silnik to 1.9 też da radę zajeździć wbrew pozorom 2.5 wcale nie jest taki zły ale zaraz znowu się zacznie a to spalanie a to drogie części itd . Trzeba poprostu dbać o to co się ma z racji przebiegu i niedbalości poprzednich użytkowników 2.5 tak się dzieje tak jak to mówię najgorszym wrogiem audi jest jego poprzedni właściciel :mad:
  19. malymoto odpowiedział(a) na malymoto temat w 2.5TDI
    Dzięki wielkie za szybka odpowiedź pozdrawiam
  20. malymoto odpowiedział(a) na malymoto temat w 2.5TDI
    WAUZZZ8DZXA274256 uszczelniacz jest jeden ale uszczelki nie wiem które mam kupić . Na forum ktoś kiedyś pisał że jest to uszczelka papierowa ale z tego co widzę jest chyba metalowa .
  21. malymoto opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam pytanie czy ktoś wie jaki jest numer uszczelki pod obudowa uszczelniacza wału ? Chodzi o przód. Podobno są trzy rodzaje da się to ogarnac po kodzie silnika albo po numerze vin ?
  22. Witam wszystkich jestem z okolic Hrubieszowa woj lubelskie . Swoją przygodę z audi zacząłem od 80 b4 1.9 tdi przyszła pora na b5 2.5 tdi v6 :-) Mam nadzieję że w razie trudności z moja v-6 razem z forumowiczami dojdziemy do źródła problemu :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.