Treść opublikowana przez chopin
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Dzwoniłem , koleś nie ma tego na miejscu i ktoś to wystawił nie wiem skąd ale pod koniec tygodnia ma dojechać - troche to dziwne ale ma dać znać jak już będzie miał na miejscu. Ale tak jak obiecałem - jeśli będzie wszystko grało i to kupie od gościa to flacha za znalezienie oczywiście Twoja
-
Spoty wrocławskie
no to dopsz
-
Spociki Łódzkie
No powiem Ci że tego to się po Tobie Tomaszu nie spodziewałem
-
Spociki Łódzkie
Ja sie przyłączam do rezania chlejusy Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? ale czego Q czy watroby Yebany
-
Spociki Łódzkie
Ja sie przyłączam do rezania chlejusy Gąbka kiedy planujesz przeszczep ?
-
B6 DIVISION
Miedzik moge zabrać same fotele
-
Spoty wrocławskie
Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę Nie strasz nowych przepraszam - już nie bede
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Endri graty webasta - już wiem do kogo będę uderzał jak przyjdzie na mnie czas
-
Spoty wrocławskie
Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ale nick to kolega ma zabójczy chyba bym oszalał jak miałbym gdzieś to drugi raz wpisywać nie na swoim urządzeniiu
- B6 DIVISION
-
Spoty wrocławskie
no wiadomo że ja
-
Spoty wrocławskie
Bidzio my Ci dzisiaj na spocie nagrali temat , stawiasz flache :P :grin:
-
Spoty wrocławskie
No i witamy serdecznie nowych
-
Spoty wrocławskie
Wzajemnie Soboty są fajne
-
B6 DIVISION
wszystko podepniesz co napisałeś . Ja mam wszystko oprócz kamerki bo mam pdc . I dźwięk w zwykłym mega lepszy bo porównywałem z Wladim
-
B6 DIVISION
już się przekwalifikowałem na złomiarza tylko ciiii Oki to będzie nasz sekret ;D
-
Spoty wrocławskie
Brać zabawki dla Ciebie ?Będę wiedział co i jak we wtorek dopiero wiec nie bierz. Pogadamy na Spocie to Ci powiem co i jak. Ok
-
Spoty wrocławskie
Brać zabawki dla Ciebie ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
No to będą raczej czorne
-
B6 DIVISION
Józek zmieniłeś branże ?
-
Spoty wrocławskie
Ja będę trochę jeszcze mam kaca ale powoli zajade
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Można Juziu :D
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Ja nie mam Fejsa
- B6 DIVISION