Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Dzwoniłem , koleś nie ma tego na miejscu i ktoś to wystawił nie wiem skąd ale pod koniec tygodnia ma dojechać - troche to dziwne ale ma dać znać jak już będzie miał na miejscu. Ale tak jak obiecałem - jeśli będzie wszystko grało i to kupie od gościa to flacha za znalezienie oczywiście Twoja
  2. no to dopsz
  3. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No powiem Ci że tego to się po Tobie Tomaszu nie spodziewałem
  4. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie przyłączam do rezania chlejusy Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? ale czego Q czy watroby Yebany
  5. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie przyłączam do rezania chlejusy Gąbka kiedy planujesz przeszczep ?
  6. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miedzik moge zabrać same fotele
  7. Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę Nie strasz nowych przepraszam - już nie bede
  8. Endri graty webasta - już wiem do kogo będę uderzał jak przyjdzie na mnie czas
  9. Ale od razu uprzedzamy - weź ze sobą kierowcę
  10. ale nick to kolega ma zabójczy chyba bym oszalał jak miałbym gdzieś to drugi raz wpisywać nie na swoim urządzeniiu
  11. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry bardzo
  12. no wiadomo że ja
  13. Bidzio my Ci dzisiaj na spocie nagrali temat , stawiasz flache :P :grin:
  14. No i witamy serdecznie nowych
  15. Wzajemnie Soboty są fajne
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystko podepniesz co napisałeś . Ja mam wszystko oprócz kamerki bo mam pdc . I dźwięk w zwykłym mega lepszy bo porównywałem z Wladim
  17. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już się przekwalifikowałem na złomiarza tylko ciiii Oki to będzie nasz sekret ;D
  18. Brać zabawki dla Ciebie ?Będę wiedział co i jak we wtorek dopiero wiec nie bierz. Pogadamy na Spocie to Ci powiem co i jak. Ok
  19. Brać zabawki dla Ciebie ?
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek zmieniłeś branże ?
  21. Ja będę trochę jeszcze mam kaca ale powoli zajade
  22. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stóffkje bym dał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.