Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. a ja próbe mam w filharmoni nie da rady na za tydzień przenieść ?
  2. Emil a co się stało że skoda idzie do ludzi i wogóle kupiłeś b5 ? pytam grzecznie i kulturnie bez ironii
  3. Guten morgen
  4. Areczku :drunk: :rose:
  5. co to takie wielkie ? ja moge takie cudo za tysiączka załatwić dedykowane i jest rozmiarów takich jak moduł BT , a tutaj to jakaś KOMODORE ?
  6. Arek a ile sie da załatwić ? jakby dało rade tak jak ostatnio z 6 butelek to byłby czad
  7. Arek potrzebny spiryt do nalewek Nie mam już aszszsz.... siemka
  8. Arek potrzebny spiryt do nalewek
  9. Arek już na stałe ? kiedy pempkowe
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema z pięknego rana
  11. Dżozef musimy się spiknąć na jakąś bliźniaczą sesje foty megaprzekozak :hi:
  12. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kupiłem IRON-X , jest świetny
  13. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kupiłem ferodo 2 miesiące temu i więcej już nie kupie - nowe klocki a piszczą jakbym nie miał w ogóle :facepalm: wiocha na maksa
  14. cycu czy to chodzi o te : "polisz doope" ?
  15. Endrju pochwal się nowym zdesiem
  16. ja mam pracownicze, przyjaciel jest kierownikiem w IC i na wszystkie działy bez wyjątków
  17. Nie hehe tylko do lutownicy potrzebuję, żeby Ci d*py nie zawracać jak robiłem trasy uk-pl-uk to korzystałem z tego dobrodziejstwa, podłączałem laptopa i filmy nakurwiałem. fajna sprawa A to sobie kupię A już nie będziesz robił tras PL-UK? nitroo przecież ja mam . tylko na razie w wawie siedze
  18. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tu sie kurna odkutasza :grin:
  19. znowu coś modzi
  20. Dzięki bardzo kolorek o tyle ciekawy że pod różnym oświtleniem zupełnie inaczej wygląda korbotronik w a4 to jakaś plaga i porażka niestety
  21. nie mam pytań ... :facepalm: :wallbash:
  22. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju ... :grin:
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przejedz kawałem i samo zgaśnie OJOJOJ co tu się ostatnio za bzdury wypisuje a nie sprzątałeś może ostatnio auta ? w sensie odkurzałeś i zajechałeś końcówką pod fotel pasażera pod którym są wiązki ? bo ja tak miałem , odpiąłem i wpiąłem kostki jeszcze raz i po temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.