Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. no wiadomo - brat bliźniak w końcu grill s4 już zamówiony
  2. poproś czornego albo kaja żeby Ci przesłali pierwszą zwrotke , bo nie mam na tel
  3. tak mi smutno i żal że zaraz ide do studia nagrywać drugą zwrotke piosenki o kaju
  4. A co ty zes nakrecil?Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2 ej, lutowanie musi być żeby nie było że tylko piliśmy
  5. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciekaw jestem jaki Track będzie na filmiku z tego roku ale chyba nie pobije OOOOOOOOOŁŁA
  6. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak marudzisz że nic nie ma to Ci podałem na tacy żebyś już nie marudził :P
  7. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://s1368.photobucket.com/user/Hesiatko/library/?sort=3&page=1
  8. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi kawałek nr 11 z płyty od Ciebie zawodowy :dance:
  9. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek , za to że Cie nie było na oemie masz :whip2: :whip2:
  10. nie potrzebuje , bo mam kierunki na fisie brat bliźniak andr3ia ma taki sam kolorek tez mi sie mega podoba Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik... nuuuu baaa Panie jak się zachciało banana w środku to tera jeee no o to chodzi właśnie , widziały gały co brały :grin:
  11. oj było było , szczególnie to 1.8T porobione na 400 kucy...
  12. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o to to aż żal że tak krótko ;( WLADI : OOOOOOŁA OOOOOŁA
  13. Hesiu pakuj zdjęcia z naszych wygłupów na serwer
  14. witam brata bliźniaka te recarosy zryły mi banie Endrju fura koks i te carbony
  15. dzięki również ryje ja już rosołek wciąłem
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek i ja również dzięki za linka . wpadaj na oem
  17. brat bliźniak andr3ia ma taki sam kolorek tez mi sie mega podoba Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik...
  18. ja moge być za mało obiektywny powiedz które najlepsze to wyśle
  19. :angry: :angry: i już na ostrów nie starczy ? Szopen a Ciebie łaj nie ma na OEM? Hesiu bede bede, a Ty zabierasz swojego szkraba ? taki mały a już się w Recaro wozi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.