Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. ja jestem jak zawsze chętny zadzwońcie gdzie i co i jak bo wychodze z domu i mam chwilowo zmiane telefonu na starszą nokie i nie mam neta w nim.
  2. o której i gdzie dzisiaj ?
  3. no my sie regurarnie spotykamy jak cieplej jest na rozpoczęcie weekendu i w niedziele na spocie na podsumowanie Robimy robimy , co mamy nie robić , jutro jakąś pizze ogarniamy cycuś takiego Hornet a może odwiedzimy Weronke ? co tam słychać na Ranczu ? trzeba to przecie komisyjnie klubowo oblać większo ekipo
  4. to rozumiem że Kubica przywozi tym razem bimberek na spota ?
  5. Cena ta sama, i tak jest tanio Popytam u siebie, może kolejne 20 by się rozeszło o i to by był dobry deal
  6. no kierwa , przecież ja dzisiaj pierwszy proponowałem kurturarne pitko
  7. cena ta sama ? czy za cały karton byłoby coś taniej ? bo zbieram chętnych tylko narazie to 20 szt by bylo tylko
  8. jeszcze sie przygotowuje do otwarcia , w grudniu bedzie dobry już a bedziesz miał jeszcze jakieś ostatki ?
  9. a coś Ty myślał ? :D świat sie rozwija
  10. i powiedz, że założyłeś te kutasuwy co masz w podpisie z C6? weź to S-LINE wyjeb, bo aż razi zamiana z dopłatą była , bo tamte porysowane i krzywe były jak przywiozłem bo auto w mieście jeździło niestety... Te ... jakiś spot online ?
  11. paczajta : moje fele z mojej pięknej Andzi jak ją przywiozłem z niemcowni tylko że srebrne wtedy były , a kumpel zrobił do siebie . A jak ściągałem od siebie to takie porysowane były że aż strach , a teraz kierwa http://imageshack.us/a/img834/7499/dupx.jpg
  12. to przecież piszem że kurturarnie bez wychylania się można na jedno dwa piwka tylko a zawsze to coś Chyba że spota online robimy
  13. Ja bym się ukurwił, popukam lachona jutro i dam znać Ma byc kulturalnie Sent from my iPhone5 using Tapatalk a dzisiaj nikt nie reflektuje na jakieś delikatne pitko ? może by coś dzisiaj dziabnąć kurturarnie ?
  14. wskakuj na spota bo już pizza jedzie i trza sie napić przecie , już przy weekendzie
  15. jak sie przypominam to non stop chlejesz i nietrzeźwy to jak tu na poważnie porozmawiać :polew: poza tym już jutro weekend :D:D:D:grin:
  16. Od dzis sie mozesz cieszyc ze nie zdazasz na spoty juz drugi tydzien chleja Sent from my iPhone5 using Tapatalk ale przecież Ćwiara , zrobiliśmy już nasze codzienne spoty online na skajpeju :grin: technika przecia idzie do przodu i wszystko się przenosi do internetu
  17. Ty mi kierwa podrzucisz kiedy ten schemat do dziennych czy mam zrobić wycieczkje do torunia ?
  18. Ja myśle że Domin79 , tylko jak z nim gadałem godzine temu to już leżał trupem więc jutro sie odezwij do niego. Tzn napisz teraz a pewnie odpowiedź dostaniesz jutro a tak poza tym to gratki koloru fury mamy ten sam
  19. Zobaczę jak polapie się z finansami moze na razie sam rozrząd wymienię zeby miec spokój a reszta do wiosny poczeka. Nadane z nory szczura Oglądnij sobie pasek wielorowkowy, jeśli jest łysy to masz odpowiedź, że wyjebany jest napinacz/sprzęgło... Możesz też złapać za koło alternatora i szybko przekręcić lewo prawo powinieneś poczuć uślizg jeżeli jest to kóło sprawne panie murgrabio. ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem . ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem . Gniady powtarzasz się , chyba za mocny ten koniaczek był
  20. no bo kierwa mieżdżą tera , ile chcesz za nie ? :grin::polew::polew:
  21. trzeba bylo wczoraj z nami pic na skajpaju to bys wiedzial jaki zapraszamy dzisiaj
  22. to są kuufa te moje ?
  23. napisz do Hammera w sprawie map i bedziesz miał najnowsze 2013 i po temacie. Płyta dwustronna to raz ale jeszcze trzeba mieć odpowiednią nagrywarkę którą wypalisz tak że będzie działać jak zmarnowałem z 15 płyt bo cudowałem , i koszt wyszedł większy jak płyta od HAmmera a ile sie na wku.... to już moje
  24. szczurek weź od dzika komplet , on nigdy lipy nie sprzedaje i bedziesz miał pewność i gwarancję i błyskawiczną przesyłkę do domu
  25. no to kierwa za szybko pochwaliłem tą Twoją dziunie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.