Treść opublikowana przez chopin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To juz chyba czas na powrót do Arkadii patrząc przez okno... mój dziś cały dzień tam stoi na -2, bo mi pasowało po drodze do roboty pod dachem.... Jarek Ty żyjesz :D:D :hi:
-
Spoty wrocławskie
no to jeszcze tylko kocówa i witaj w klubie Q..wa gorączka 38.7 , musiało mie wziąć wtedy kiedy nie trzeba :facepalm:
-
Spoty wrocławskie
chłopcy , pytanko, kuzynka jechała pół godziny temu z nysy i za obwodnicą grodkowa wyskoczyła jej sarna , potrąciła ją , zbity refletor prawy , cały błotnik i chłodnica (honda civic) jade ją holować - pytanie czy wzywać policje i czy da rade za tą sarne jakieś odszkodowanie ?
-
Spoty wrocławskie
A mówiłem trytką go do pasa przedniego ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Wal do Maćka , dobry człowiek z niego Myślisz że ma tyle piwa na stanie ? Oj tam oj tam trytką , już jest założony nowy i ładnie leży No przysługa na sucho to nie przysługa Ty lepiej kurna powiedz kiedy robisz impreze z hajsu za kręgosłup :D:D bo trzeba przecie lato jakoś godnie pożegnać
-
Spoty wrocławskie
fajny dokument , i o muzyce nawet troche jest https://www.youtube.com/watch?v=DLNWYTs06cs
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Było by fajnie to powielić jesli spełnia podobne zadanie co układy montowane przez kolegów. Nie że jestem oszczędny, ale jak coś można wykonać bez ingerencji w instalacje i bez kupowania dodatkowych modułów wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Czy ktoś z was montował żarówkę ledową zamiast h7. Zamówiłem ostatnio dla siebie żarówki ledowe w motohid dla mojej b7 (p21w) i zastanawiam się czy zamówić dla teścia który ma b6 i chcialby mieć podobnie, ale jestem pewien czy to rozwiazanie bedzie ok Pixi ma całe auto w ledach od stóp do głów jak jesteś z wawy do podjedź na spota to zobaczysz co i jak i przy okazji bedziesz mogł pogadać
-
Spoty wrocławskie
Mata i się cieszta http://s11.postimg.org/kp7cwsau7/bd0b187232c639b0.jpg ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- btw mam grill do A3 jak by ktoś potrzebował nr 8L0 853 651 A Hornet weźmie bo teraz picuje A3 od nowa i na pewno zasponsoruje andzi nowiutkie graty na rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
w ASO kupiłeś?? Na Alledrogo hahaha. Dziś jeszcze raz próbowałem wyciągnąć tak jak pisał " Marcino" ale nawet nie drgnie. Wydaje mi się że prawe górne mocowanie nie chce się wypiąć, nie słychać tak mocnego kliknięcia jak w pozostałych. Pope poszedł priv
-
Spoty wrocławskie
da radę Ja z moim właśnie wróciłem z luxmedu i jest zakatorzyny... już coś łapie ale w porę go luknąłem w weekend postawię go na nogi daj mu łyżkę spiryta łyknąć i będzie zdrów jak ryba dziadek mojej lubej pije codziennie na czczo i ma 101 lat , a w tamtym roku na 100 jeszcze wywijał na parkiecie jak młody bóg
-
Spoty wrocławskie
znawcy , była jakaś opcja żeby to nowe exeo kupić z jakimś 1,9 tdi ? Bo jak cały w środku z B6/B7 to jak z silnikami ? czy tylko już te 2.0 CR ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zbieżność robiona była ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
format mp3 musi być poprostu i nic wiecej nie trza cudować, musisz tylko wywalić polskie znaki tzn pozamieniać ł na l , ć na c żeby nie było cyrku i bedzie śmigać AMEN
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
dzięki bardzo a kupowałeś z tej właśnie aukcji , czy gdzieś w polsce ?
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Woszu , interesuje mnie tv i możliwość oglądania filmów z usb ze sterowaniem w rnse - ile taki zestaw ?
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Z tego co wiem to zarniki sa warte swojej ceny. Chlopaki z niemieckiego forum na nich smigaja i bardzo sa zadowoleni. Barwa swiatla jest idealnie biala, lekko wpadajaca w blekitny ale to tylko odrobine. Widocznosc jest duzo lepsza niz na ktorychkolwiek przez nich testowanych zarnikach. Tez sobie je kupie jak moje Ultra Blue Philipsa sie skoncza. Maly Update: Nowe reflektory a w nich palniki Osram Cool Blue Intense D1S. Co tu duzo mowic, palniki warte swojej ceny. Gdy sie dopala (20-40 godz.) uzyskaja swoja wlasciwa jasnosc i barwe swiatla. Jak do tej pory sa to najlepsze jakie mialem. Muskel , jedno pytanko , te osramy mają w końcu ile Kelwinów ?
-
Spoty wrocławskie
stare tylko nie kumam dlaczego ten starszy tak coś nie bardzo sobie radził ? :eusathink:
-
Spoty wrocławskie
ruskie disKo polo yebłem audi audi audi maszyna ... :whistling:
-
Spoty wrocławskie
drugi to na bank peugeot 306 Dzieki serdeczne no problemos ale to pierwsze to kurna niezła zagadka
-
Spoty wrocławskie
drugi to na bank peugeot 306 ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- a tu coś dla was Szczurek i Nelson dawajcie w b5 takie mody :D:D lets dance
-
Spoty wrocławskie
przerabiałem temat na spotach w wawie z chłopakami bo tam prawie same b6 i b7 także wiedziałem jak podejść do tematu , ale wiadomo , wiek robi swoje i niestety 3 poszły
-
Spoty wrocławskie
też tak właśnie myśle że to nie bezpiecznik tylko kable ale już próbowałem różnych opcji podginania i wyginania i dociskania i nic nie zagina się kabli trzeba rozebrać. Poszukać gdzie na kablach jest napięcie a gdzie nie... dużo spinek połamaliście ? bo te w b6 to liche jak nie wiem co ... warto kupić trochę w aso bo grodze kosztują 3 sztuki tylko
-
Spoty wrocławskie
też tak właśnie myśle że to nie bezpiecznik tylko kable ale już próbowałem różnych opcji podginania i wyginania i dociskania i nic
-
Spoty wrocławskie
Szyba mu spadała w przednich drzwiach , załatwiłem mu prowadnice , zamontował wszystko i tak jak by cale drzwi były wyłączone nawet lustro nie dryga Przy montażu wszystko z kostkami ok ? zciągałem razem ze Szczurem i przy demontażu uważaliśmy na kostki, pojechałem na drugi dzień do mechaniora założyć nowy zestaw od Karola i już nic nie banglało. ale najdziwniejsze jest to że prawa szyba chodzi, centralny tak samo, i pamięci foteli też , tylko nie ma podświetlania i nie działają w ogóle lustra
-
Spoty wrocławskie
dzięki dzięki już zasysam zobaczymy czy mi coś pomoże
-
Spoty wrocławskie
niemożliwe , trzeba to opić btw , ma ktoś rozpiske bezpieczników do b6 po polsku ? bo coś nie moge znaleźć