Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Emay miałeś mi załatwić namiary na kolesia co ogarnia zawieche
-
Spoty wrocławskie
sie jeszcze do niego przytuliła wariatka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Fajnie było by zrobić temat z alternatywami oraz relacja jak się sprawują. ludzie ale weźcie sie ogarnijcie , kiedy powstał rnse i do czego go porównujecie ? przecież w tamtych czasach to był taki wypas technologiczny że głowa mała i nikt wtedy jeszcze nie myślał o ekranach dotykowych , ledach itd. A i tak moim zdaniem funkcji i możliwości konfiguracji ma sporo. Wiadomo że to co teraz jest dostępne to niebo a ziemia ale jesteśmy już 10 lat do przodu od momentu wypuszczenia pierwszego rnsa
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
trzeba to oblać wasze zdrowie Zdrówko Jeszcze raz dzięki za fotostory no nie ma sprawy ważne że sie udało
-
Spoty wrocławskie
u mnie albo już nie było albo jeszcze niema chopin a piłeś czerwonego Johna Wardera ? nie, tego to ja ni znaju
-
Spoty wrocławskie
nie , zielonych nie pijam ale ostatnio piłem na imprezie glenfarclasa , pychota , polecam
-
Spoty wrocławskie
to przyjeżdża kto dzisiaj ? bo nie wiem czy ruszać dupe z oławy ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
trzeba to oblać wasze zdrowie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
to samo co u mnie , brudny laser. Wyjąć rnsa i przeczyścić
-
Spoty wrocławskie
i już siedzą piękne nówki PIRELLI P7 można zapierdaczać :D:D
-
Spoty wrocławskie
no trzeba mieć zaufanego mechaniora , a takich to ze świeczką Co chciała bo widziałem, że dzwoniła wczoraj. jak coś chciał to wczoraj a dzisiaj już nieaktualne opony musze kupić i chciałem pytnąć czy jest ktoś z forum kto obsługuje klubowiczów z jakimiś fajnymi cenami ?
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
nie bierz z allegro tylko napisz do kolegi SIEMIAN , możesz sie powołać na mnie , on ma za 200 zł i stan igła nówka sztuka, i to jest pewne źródło bo pół forum ma od niego i ja również i stan fabrycznie nowy
-
Spoty wrocławskie
no trzeba mieć zaufanego mechaniora , a takich to ze świeczką
-
Spoty wrocławskie
ja również , Łomża export niepasteryzowane wchodzi właśnie no to zdrówko a co do jutra to ja chętny
-
Spoty wrocławskie
Na MS w moim aucie Tomek przelatał 2 lata, a Ja 3. Odpowiedz sobie sam czy warto:wink: Maciek miałem zapowietrzony prawy tylny zacisk, teraz hamuje prawie jak ceramika:decayed: to chyba wezme te master sporty jak tak niby wytzrymuja, Ale jak jebną szybciej niż po roku to stawiacie whiskacza na spocie ! A jak nie jebną, zgłosisz kandydaturę na moderatora technicznego:grin: :polew:
-
Spoty wrocławskie
Na MS w moim aucie Tomek przelatał 2 lata, a Ja 3. Odpowiedz sobie sam czy warto:wink: Maciek miałem zapowietrzony prawy tylny zacisk, teraz hamuje prawie jak ceramika:decayed: to chyba wezme te master sporty jak tak niby wytzrymuja, Ale jak jebną szybciej niż po roku to stawiacie whiskacza na spocie !
-
Spoty wrocławskie
Dzik mi napisał że ma lema za 1850 zł komplet ale że poleca też DYS za 1150 , co to jest za firma ?
-
Spoty wrocławskie
bo w oleśnicy nie ma starych poniemieckich ulic z kamiennej kostki i torów tramwajowych wyłażących z asfaltu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Spoty wrocławskie
no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ? BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ? :facepalm: Tym oto postem zaklepałeś sobie prawo do jakiegokolwiek zabierania głosu w sprawach technicznych :polew: Jak wsadzisz do A4 jakiś syf i będziesz jeszcze mówił, że to audi i lepsze od ....czegoś.. to natrę ci uszu... Reasumując... jak mówiłem na wódzie... nie ważne jest wyposażenie ważne na czym jeździsz..... więc nie ważne, że ma RNS-E jak zawieszenie będzie lipa:decayed: a co ma kur... piernik do wiatraka ??? zamiast odpowiedzieć rzeczowo to musisz sie jak zawsze popisywać jak mam ładować kase na zawieche która i tak kosztuje w granicach 1500 - 2000 zł to sie zastanawiam bo czy części byłyby złote czy platynowe to i tak na dziurach wszystko jebnie i pytanie czy jest sens pakować lema skoro i tak dziury zrobią swoje ! Tak ciężko pomyśleć ?- Spoty wrocławskie
no nie mów, że TRW wsadzisz ?? szukasz amorków czy wahaczy ? BTW TRW strasznie długo wytrzyma na wrocławskich droga no myślałem nad TRW , ale Emil mówi żeby lemfordera , co bedzie bardziej rozsądne ?- Spoty wrocławskie
jakie zawieszenie do mojej b6? TRW ?- Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
jeżeli planujesz kupić rnse to kup zmieniarke pod rnse , jest kilka modeli i pod rnse musi być konkretna. Napisz do SIEMIANA , on ma funkiel nówki sztuki za bajeczne pieniądze- Spoty wrocławskie
Odkąd mam felgi w gejowskim wydaniu to miasto jest pełne życia:decayed: ---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:47 ---------- sam jesteś smutny ! Ja to coś czuję że dawno nie moczyłeś kija....... To że nasze studentki nie chcą Ci dać. Wcale nie oznacza, że miasto jest smutne:grin: NO ! Nelson dzięki za wsparcie :hi:- Spoty wrocławskie
sam jesteś smutny ! - Spoty wrocławskie