Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
biedny goldik
-
Spoty wrocławskie
Hornet to zadzwoń jak się coś wyklaruje bo ide skrecać meble i nie bedzie mnie przy necie. Ja pierniczę, jeszcze te meble skręcasz ??? O ludzie... to szczur zdążył już kuchnię chyba zrobić teraz przyjechała meblościanka , właściciel się ociągał z zakupem, a wcześniej była szafa duża i półki z szufladami jak sie nie ugadujemy to wbijam przed tv i oglądam meczyk z piwkiem
-
Spoty wrocławskie
Hornet to zadzwoń jak się coś wyklaruje bo ide skrecać meble i nie bedzie mnie przy necie.
-
Spoty wrocławskie
coś się spotykamy dzisiaj ? cy cuś ?
-
Spoty wrocławskie
chyba Ty !
-
Spoty wrocławskie
Ale przy grilu się właśnie odpoczywa tymbardziej w dobrym towarzystwie
-
Spoty wrocławskie
To co Goldik jakiś zaległy grill u Ciebie robimy ? :hi:
-
Spoty wrocławskie
ja się piszę o 21 bo dopiero wtedy wrócę do Wrocka
-
Spoty wrocławskie
Goldik , grila to my u Ciebie robimy a nie wymieniamy :grin::polew:
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
zależy od wersji blutka do s3 musiałbyś już chyba walnąć najnowszego Q albo w ogóle AA
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
bo masz jeszcze taką funkcję w telefonie jak odczyt kontaktów tylko z sim, tylko z tel albo możesz zaznaczyć i jedno i drugie i wtedy łyknie wszystkie. minus jest taki że niektóre kontakty Ci się będą w tel dublować ale przynajmniej wyświetli Ci wszystkie, jak nie zabangla to zapraszam do mnie, rozgryzłem temat dosyć szczegółowo i z HTC nie ma najmniejszych problemów , najgorsze są Szajsungi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
anglia tez jest w eu dobre :decayed::decayed:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
2. Trzeba przekodować BT/Radio, dokładnie nie pamiętam 3. Można je razem podłączyć ---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ---------- A ja też mam pytanie do was. Dlaczego po podłączeniu BT przestał działać zegarek ustawiany radiowo? Kodowanie się nie zmieniło, a zegarek się nie ustawia i nie ma ikonki anteny obok niego ale chodzi Ci o zegarek w RNSE ?
-
Spoty wrocławskie
Tak... daliśmy sobie spokój no to dobrze a krystian już się wprowadził ? bo miałem go z sołtysem zapoznać :D:D
-
Spoty wrocławskie
a Ty nie chcesz tego łyknąć ? przecież to chyba dobra opcja dla Ciebie ?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
obczajcie to : :facepalm:- Spoty wrocławskie
potrzebne nerki , kiedy się ścigacie ? :grin: tylko powiedzcie gdzie żebym troche kamyków nasypał :polew::polew: ale i tak największą przyjemnością jest chyba śmiganie w deszczu , co nie ?- Spoty wrocławskie
Jak to mówią: kiedyś był Żuk teraz jest Juke. Damian , +100- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co nie ? nie ma to jak wiedzieć kiedy podziękować :grin:- Spoty wrocławskie
To Juke R serducho gtr'a Powstało tylko kilka sztuk, cena ok1mln, a nawet jeśli masz tą bańkę to i tak te egzemplarze są dla wybrańców Kiedyś tam w TG pisali o nich 1 mln za tak okropny badziew za to kupiłbym normalnego gtra który przynajmniej jakoś wygląda a nie jak żaba , i jeszcze by troche zostało na różne przyjemności i nowe turbo do mojej b6 :grin::polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pikole , zalało miejsce zimowych spotów- Spoty wrocławskie
zł ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- 300zl- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
- Spoty wrocławskie
mnie niestety nie ma w niedziele bo dzis i jutro mam koncercik w chorzowie , ale wujek hornet który tak skrupulatnie prowadzi statystyki i liste obecności oraz dziennik z uwagami już przyjął usprawiedliwienie - Spoty wrocławskie