Treść opublikowana przez chopin
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
raczej o takiej opcji to nie słyszałem, ja mam do cofania automatycznie opuszczające sie lustra ale żeby radio ciszało to pierwsze słysze bo na nierównościach to bardziej się zgłaśnia
-
Spoty wrocławskie
Jak tam turbo dalej wpada w tryb przy 4 tys ? no dzisiaj tak jakby się lekko odetkał ale do 4 tysi go nie ciągnąłem , wywalamy z Goldim KATA i pod weekiend czyszczenie turbiny. jeszcze trzeba coś z egrem pomyśleć tylko narazie sałaty brak
-
Spoty wrocławskie
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa Wpisów w chu...a i ciut ciut czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... masakra tylko wyjechałem i już frekwencja dwukrotnie spadła :polew:- Spoty wrocławskie
Goldik senk ju za wyjątkowego spota :hi:- Spoty wrocławskie
szczuru ja mam w aucie przetwornice na 220V z zapalary także bierz z zasilaczem i problem z głowy A biegi wchodzą lekko czy mają zacinki ? czasem jest problem z wrzuceniem jedynki , ale poza tym to nie było większego problemu , powariujesz nim dzisiaj to zobaczysz co i jak ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- co jakiś czas na forum obd2 ktoś sprzedaje używkę bo przechodzi na nowy sprzęt za dużo mniejsze siano. ale mi będzie potrzebny CAN a nie OBDII ja przywioze piwko- Spoty wrocławskie
ja nie z tych co płaczą ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- szczuru ja mam w aucie przetwornice na 220V z zapalary także bierz z zasilaczem i problem z głowy- Spoty wrocławskie
no dokładnie że tak logi to jedno , ale wydaje mi sie że jeszcze coś może być ze skrzynią bo sprzęgło hornet badał ostatnio i było ok i ja w sumie też nie czuje zbytnio pogorszenia , ale ten zgrzyt przy zmianie biegów mnie bardzo niepokoi- Spoty wrocławskie
no to szanowni , bardzo proszę o pomoc ze sprzętem co by hornet mógł zrobić logi ja swój kabel pożyczyłem w wawie i sie nie moge doprosić zwrotu- Spoty wrocławskie
ja mam 2003 , to już bedzie can ?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ? bracie, ja czyszcze takim czyms jak isopropyl alcohol czyly izopropanol i daje rade. gdzie moge to kupić ? i wystarczy na wykałaczke do uszu ?- Spoty wrocławskie
dzwoniłem , tel wyłączony uuuuu szczur jak Twoim da się podpiąć pod B6 to weź kabel zrobisz logi bo nie wiem co padło. no bardzo bym prosił o zawzięcie sprzętu ze sobą na spota bo trzeba pomóc mojej furze bo coś chora brakuje mocy, i nie ciągnie tak jak kiedyś. Poza tym przy zmianie biegów jak jest zimny czasem słychać taki lekki metaliczny dźwięk- Spoty wrocławskie
dzwoniłem , tel wyłączony- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
i tak też jest u mnie , a mam końcówkę H- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ?- Spoty wrocławskie
był nakoksowany przez właściciela z Bielska ale mój znajomy stwierdził że nie bedzie latał czymś co zadymia pół Wrocławia i pojechał na korektę. Zrobili cywila wedle życzenia 130ps. Teraz jest kwestia ile tam było i co tam siedzi. W poniedziałek powinienem mieć namiary na poprzednika i bede się z nim kontaktował. ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- a kupiłem go tylko ze względu na cenę, stan techniczny i Q no właśnie co siedzi i ile było... ale walić to. Kaju dobrze mówi pozbieraj menele na spokojnie i dopiero ogiiiiiień 130ps powinno Ci na jakiś tydzień wystarczyć zaoszczędzisz na paliwie. Jak celujesz w 150 to turbo od awx poluj. Może ktoś na forum sprzedaje ... Tylko nie bierz od chopina bo dzwonił, że auto mocy nie i nie jedzie... ciekawe czy turbo czy coś innego się wysrało. Spadaj !!! Ja nie handluje częściami tylko miałem jedną lampę z poprzedniego B5 i tyle , a teraz mam B6 AVF to przecież nie za bałdzo ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- siema Emay bierz dzisiaj martini na spota- Spoty wrocławskie
no to dzwoń do mnie , numer na pw poleciał- Spoty wrocławskie
Szczuru ja mam lewą od polifta 2000 ori Valeo przednią - jak coś to z chęcią odstąpie bo leży w kartonie i zajmuje miejsce . Ty potrzebujesz przód czy tyl ?- Spoty wrocławskie
na mieście z 13-15 l. Znajomek ma 2.7 biturbo i jak jeździ bez wariactwa to ok 10 mu bierze. Kiedy oblewamy szczurowego dieselka ? jak avant to może jakaś rodzinke bedzie zakładał ?- Spoty wrocławskie
Pany jutro też mnie nie ma , bo lece do wawy. jak ktoś coś potrzebuje z wawy to pisać bo lece busem po reszte gratów.- Spoty wrocławskie
i także po Ciebie moge podejchać. dzięki za propozycję ale weselicho było w opolu i jeszcze poprawiny więc naturalnie zostałem dobrze pojeść i popić :D:D a martini następnym razem odbiore nie wylewaj- Spoty wrocławskie
ja wczoraj na weselichu byłem i obaliłem ok 1,5l zajebistego whiskacza i jeszcze jestem pijany wiec za kółkiem sprawiałbym zagrożenie- Spoty wrocławskie
u mnie spoko tylko jak zrobie mieszkanie narazie jeszcze wszystko w kartonach i nie chce mi sie szafek skręcać- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
krzycho a wpływa to np na zmniejszenie słyszalności pracy silnika w środku ? ciekawi mnie to jak sądzisz ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bo ja wyjechałem do Wrocławia i już frekwencja spada :P:P :polew: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.