Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomoglbys A do warsztatu to ciężko zajrzeć? Patrzylem i nic nie znalazlem
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktos rozpiske jak podlaczyc PDC tyl?
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No niektorzy na forum maja podwojne z tego co zauwazylem
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No fajnie to wyglada tylko ze mi nie podpasuja. Szukam pojedynczych koncowek
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A moglbys jakies zdj wrzucic ?
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem cos w ten deseń....https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/11047940_786449751423998_3648323291312831740_n.jpg?oh=d901c76d3af581c3e38d41d362c0c2c3&oe=56A04686 Panowie a gdzie kupujecie te koncowki? Bo mysle o zakupie dlasiebie http://ulter.com.pl/pl/offer Podziekował
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No w sumie masz racje 33 km to juz daleko:D ale jakby cos to pisz to przy okazji bedac w siedlcach moge juz te 3 km dolozyc:D drogo za to nie policze [emoji14] Myślałem cos w ten deseń....https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/11047940_786449751423998_3648323291312831740_n.jpg?oh=d901c76d3af581c3e38d41d362c0c2c3&oe=56A04686 Panowie a gdzie kupujecie te koncowki? Bo mysle o zakupie dlasiebie
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To pojezdze tak troche moze przejdzie . A jak nie to jeszcze raz poprawka opaski
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmienialem dzis tlumnik w moim Tdi na 2 rury. Pierwsze odpalenie i wydech drzy. Po obserwacji i probach dociskania doszedlem do tego ze zle skrecony na opasce. Poprawilem i drzenie jest ale to jakis czas. Troche wkurzajace jest to dlamnie i chcialbym to poprawic. Probowac jeszcze scisnac opaske ma zlaczeniu czy przyczyna moze lezec gdzie indziej
  11. No u ciebie to super wyglada . Ja bede musial pomyslec nad listwami do swojej
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W lublinie jest dobry serwis
  13. Podjedz tam gdzie radia naprawiaja to ci nachwile moze pozycza chwytaki
  14. No ba:),odrazu inne auto Listwy tez fajnie masz pomalowane. Auto czarne a listwy srebne
  15. No ja tak powolutku zaczynam z zewnatrz ogarniac. Jak tylny zderzak i wydech udalo sie kupic w normalnej kasie tak patrzac na cene przednich to masakra. Ale moze cos trafie;) O zderzaku ze spryskami sam mysle i dodatkowo z pdc do kompletu:) Juz nie moge sie doczekac az zmienie zderzak z tylu
  16. No dokladnie:) oby jeszcze trafic zderzak sline na przod i bedzie miodzio:)
  17. Staram sie aby projekt nie stal w miejscu:)
  18. Dlugo nie odświezalem watku... Do auto wpadlo BOSE i przy okazji ze tunel byl wyciagniety dolozylem podswietlenie tylnej popielniczki. Zakupilem tez zderzak Sline z PDC. Czekam az tylko zostanie pomalowany w kolor i biore sie za montaz zderzaka,wymiane wydechu na 2 rury i podlaczenie PDC tyl przy okazji zakupu zderzaka wypatrzylem ciekawa rzecz jaka byl reczny z wymiennym guzikiem. Dlugo go szukalem bo wczesniej zakupione przezemnie mialy niestety nie wymienny guzik. W nowym recznym guzik jest w stanie idealnym ,jakby co mam drugi na wymiane z ASO
  19. O to ladnie:) zakladaj i wrzucaj zdj;)
  20. To z tym radiem nie pomoge. Wiem jak to wyglada na BNS 5.0 i RNS-E
  21. Ja wybieram i koncze polaczenie rolka na kierownicy Z tego co piszesz to wnioskuje ze masz wersje low blutu. Dlapewnosci jak polaczysz sie z blutu to kliknij przycisk TEL na radiu i tam powinna byc ksiazka
  22. Rok modelowy zaczyna sie od lipca. Takze jesli twoje auto zostalo wypodukowane przed lipcem to jest z 2002 modelowo a jesli juz po to wtedy tak,2003 modelowy
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do sedana zapomnialem dodac
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile wart jest zderzak sline pod 2 rurki stan igielka pod pdc ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.