Treść opublikowana przez rafi10612
-
Nieznana rzecz
A czym sie rozni ten od tego 8L1 ?
-
Spociki Radzyń Podlaski
Jest temat o tym na forum . Mam nawet wiazke cala z B7 pod RNS i modul blutu i mozna by sie po tym wzorowac http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202184-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-podlaczenie-elektryczne/
-
Nieznana rzecz
Czujnik od zmiechu siedzi w lusterku a od deszcze jest w podkowie na szybie czolowej. Czujnik od alarmu tez mi sie trafil ale wygladal zupelnie inaczej
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Trzeba mi podpiac i sprawdzic numer mojego modulu
-
Nieznana rzecz
Czujnik jakosci powiterza to napewno nie. Teraz dokladam takze wiedzialbym . To siedzialo w lampce podsufitki
-
Spociki Radzyń Podlaski
Trzeba mi do auta podpiac i sprawdzic oznaczenie. Zerwana naklejka
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Witam. Szukam osoby z modulem BT . Pilna sprawa
-
B6 DIVISION
Witam. Szukam osoby z modulem BT z okolic Siedlec, Łukowa , Radzynia Podlaskiego,Miedzyrzeca Podl,Kock . PIlna sprawa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam. Szukam osoby z modulem BT . Pilne
-
Spociki Radzyń Podlaski
Witam. Szukam osoby z modulem BT . Pilne Ok Łukowa, Radzynia,Miedzyrzeca
-
Nieznana rzecz
Witam. Takie pytanko co to jest i do czego sluzy ?
-
Przyciski sterowania szybami chrom
A jest jakis poradnik jak to zrobic ? jakas wskazowka zeby to zrobic dobrze a nie popsuc
-
Przyciski sterowania szybami chrom
To moze lepiej niech potwierdzi
-
Przyciski sterowania szybami chrom
Ale przezucic od ktorego auta?
-
Przyciski sterowania szybami chrom
Od B8 trzeba podcinac,od A3 niedziala tylna szyba. Czy mozna zaadaptowac jakies inne przyciski zeby jednak byl chrom i pelna funkcjonalnosc z blokada tylnych szyb
-
Przyciski sterowania szybami chrom
Dokladnie. Tak zeby wszystko dzialalo. I takie pytanko kolego ten zestaw ktory zakladales to nowy byl ?
-
Przyciski sterowania szybami chrom
A czemu nie bedzie dzialac? W sumie rzadko to uzywam ale wole jak u mnie wszystko dziala
-
Przyciski sterowania szybami chrom
Witam. Planuje zmienic moje poscierane przyciski szyb na te z chromem. Poczatkowo wybor padl na te z Audi A4 B8 lecz ludzie madrzy na tym forum doradzili ze sa lepsze z Audi A3 z tym ze nie wiedzieli jaki jest numer tej czesci . Moze ktos to zmienial i moglby pomoc koledze . Chodzi mi o sterowanie na 4 szyby wraz z galka regulacji lusterek ze skladaniem . Gdyby ktos mial wlasnie takie przyciski to z checia wydalby na nie moje ciezko zarobione pieniadze . Dziekuje i pozdrawiam http://allegro.pl/przyciski-wlaczniki-szyb-audi-a3-8v-8v0-chrom-5d-i5071643000.html http://allegro.pl/przelacznik-szyby-audi-a6-a3-q7-4f0959855b-i5178520748.html Ktore bardziej beda pasowaly?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Takze lepiej kupic adapterki koszt nie wielki a szybki montaz jak i potem demontaz
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Tylko jak to potem zdemontowac
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Rozlozyc sie da bez problemu i wtedy mozna powiekszyc otwor bez strachu ze sie uszkodzi dysza Wystarczy czyms plaskim odgiac jeden koniec tak jakby zawiaski i wyskakuje a potem sie wciska
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
jakies zdj masz ? juz znalazlem http://forums.audipassion.com/topic/158022-mon-a6-30-en-cours-de-mutation/page-36 dla potomnych , trzeba troche w dol zjechac
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Panowie jaki jest numer kostki do modulu 8KO ? Mam cala instalacje , rozgrzebalem ja od licznika az do konca auta i na koniec sie okazalo ze kostka odcieta ;/
-
Jakie konto bankowe ?
Bank Pekao S.A. opłaty za konto 0 , za karte 1.99 jesli nie zapłace 3 razy, prowizja za przelew jest naliczana ale nie wiem dokładnie ile, odsetki sa rowne podatkowi takze brak
-
Szaraczek TDI In Progress...
Witam Wkońcu nadszedł ten czas ze i ja pochwale sie swoim Audi . Zakupione w lutym 2014 w Niemczech. Silnik 1.9 tdi AWX skrzynia 5 . Z fabryki wyjechał w sierpniu 2002 z : - pełnym fisem - 4 elektrycznymi szybami - składanymi lusterkami - concert 2 -pakiet zima ( podgrzewane spryskiwacze, zamki ,lusterka) -chromowanymi ramkami szyb Biedy nie bylo ale rewelacji tez nie ;/ W aucie zrobione zostało: -Dołozenie fotochrom wewnetrzny -Zmiana Concerta 2 na BNS 5.0 i wkoncu na RNS-E -Climatronic AH z czujnikiem i podgrzewanymi siedzeniami -Dołozenie tempomatu i zmiana kierownicy na multi od B8 - Zmiana spryskiwaczy na mgiełkowe podgrzewane - Servotronic - Moduł Bluetooth wersja High - Lampka Podsufitki z diodami ambietne - Panel Menu i aktywacja funckji Menu w liczniku - Zegarek atomowy - Zmiana tunelu na 2 din, popielniczki - Licznik kolorowy - BOSE - Podświetlanie tylnej popielniczki - Zderzak Sline z PDC na 2 rury( w trakcie podlaczania pdc ) - Zmiana wydechu na 1.8 T ( jakby mocy przybylo ) Plany: - Dołozenie fotochrom zewnetrzny i zmiana lusterek na te z pamiecia - Czujnik jakości powietrza ( kupiony czekam az tylko przyjdzie ) kupiony i podlaczony ale niestety nie dziala - Fotele S-Line półskóry - Bixenon - Alu 18 . Pewnie w miare modzenia wpadnie cos innego oczym niezwlocznie sie pochwale I mała zapowiedż kolejnego moda http://www.fotosik.pl/zdjecie/0a8a0b2407d7dede