Treść opublikowana przez iceman__89
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Do Twojego auta są dwa rodzaje sprzęgiełek bo były różne alternatory. Zależy czy mas pasek 6PK... czy 5PK...- tak to najłatwiej rozróżnić. Jak będziesz zainteresowany to mogę sprzedać Ci takie sprzęgiełko jak trzeba bo pracuje w sklepie.
-
Zakup amorków KAYABA/SACHS ? które wybrać?
Ja bym wybrał SACHS-a. Moim zdaniem są to lepsze amortyzatory niż KAYABA. SACHS zresztą montowany jest fabrycznie
-
Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest
Najprosciej będzie kupić przycisk od parktronika moim zdaniem
-
Jaki zamiennik włącznika świateł
Moim zdaniem co oryginał to oryginał
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
No jak masz ten klimatyzowany to miejsca jest tyle co w normalnym także oprócz jakiegoś napoju możesz inne graty też wrzucić
-
Słabo hamuje po wymianie na porsche 4 tłoczki
A mnie ciekawi jak Ty to zmontowałeś do kupy?
-
Jaki zamiennik włącznika świateł
Ale jaki jest sens wkładania przelącznika z Polo? Jest tańszy czy jakiś inny powód?
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
Myślę, że tu raczej chodzi o utrzymanie niskiej temperatury napoju, który jest już schłodzony. Bo faktycznie aby coś się schłodzilo to trzeba z godzinę jechać
-
Klimatyzacja piszczy, dziwnie się zachowuje
Jeśli chodzi o szum to może pomóc wymiana gumek tarczy sprzęgła- bardzo częsty objaw w B6/B7
-
Oringi do sprężarki DENSO 6SEU14C
Niestety w takich zestawach nie ma wszystkich oringów do danej marki:/ Najlepiej w sprawie oringów zapytać ASO. Nie są drogie a przynajmniej będą takie jak trzeba
-
Zatarta Sprężarka klimatyzacj, gdzie naprawiać...???
A może po prostu wystarczy wymienić sprzęgło z łożyskiem i po problemie?
-
Nie chłodzi ze środkowych kratek.
Masz taką funkcję w VAGU. Wchodzisz w sterownik i wybierasz dalej w opcjach zaawansowanych nastawy podstawowe
-
Przestaje chłodzic na wysokich obrotach
Masz rację. Większość układów klimatyzacji tak działa. Przy gwałtownym dodaniu gazu klimatyzacja się wyłącza na chwile po czym znowu się włącza. U mnie z kolei jest tak, że jak już się wyłączy przy wyższych obrotach (i nie mówie tu o gwałtownym wciśnięciu gazu tylko delikatnym zwiększaniu obrotów) to jak przytryzmuje auto na obrotach nie włącza się. Dopiero przy obrotach rzędu 1200-1800 znowu klimatyzacja chodzi
-
Przestaje chłodzic na wysokich obrotach
Mam to samo u siebie w B7:/ Dzisiaj zacząłem z tym walczyć ale ilość czynnika nie ma tu nic do rzeczy bo nabiłem czynnika tyle ile trzeba i dalej nic:/ Błędów też nie ma żadnych niestety. Jak ktoś coś wie to proszę o info jak ten problem rozwiązać
-
Naprawa zatartych wycieraczek
No u mnie z kolei bez pomocy ściagacza się nie obyło bo młotkiem nie chciało pójść. Dla wygody jeszcze kompa odsunąłem na bok
-
Nie chłodzi ze środkowych kratek.
Spróbuj zrobić nastawy podstawowe u mnie pomogło. Tylko, że u mnie z jednej kratki leciało gorące
-
Bulgotanie w zbiorniczku płynu wspomagania
A nie ma błędów czujnika od Servotronica na VAGU?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
No właśnie co to takiego u Ciebie było skoro nie pasek?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
U mnie np przykład bez odkręcania tej śrubki nie dało się wyjąc mechanizmu
-
Nie chłodzi ze środkowych kratek.
Najlepiej podłączyć kompa i zobaczyć czy są jakieś błędy
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
W B7 Panowie ta operacja już nie jest taka prosta i przyjemna bo jest inny wentylator i mało miejsca pomiędzy silnikiem a wentylatorem
-
zepsuty podłokietnik
To pochwal się kolego gdzie można kupić ten zamek bo bardzo mnie to interesuje
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Chyba w większości B7 tak jest:/ U mnie piszczenie pojawiło się jakieś 35tys. po wymianie paska
-
Nie działa wentylator klimy
Może być z mało czynnika więc trzeba nabić i sprawdzić jakie sprężarka wytwarza ciśnienie
-
Nie działa wentylator klimy
A kable sprawdzałeś? Te co do wentylatora idą