Treść opublikowana przez iceman__89
-
Preparat na odpryski
Koledzy ja to załatwiłem telefonicznie w ASO poprzez podanie numeru VIN i bez problemu zamówiłem sobie lakier.
-
Jak dostać się do trzeciego światła stopu?
W takim razie muszę to rozebrać jeszcze raz i zobaczyć
-
Jak dostać się do trzeciego światła stopu?
Od wewnątrz rozbierałem i nie ma opcji się tam dostać... ale zaraz zobaczę jeszcze w tą instrukcję
-
Jak dostać się do trzeciego światła stopu?
Dzieki Kolego. Chodzi o te plastiki z zewnątrz klapy, tutaj nad szybą?
-
Jak dostać się do trzeciego światła stopu?
Liczyłem, że ktoś kto to robił może się wypowie. A dostępu do książki nie mam w tej chwili bo jestem w pracy:kwasny:
-
Jak dostać się do trzeciego światła stopu?
Witam, mam problem z trzecim światłem stopu, a mianowicie czasami (nie wiem od czego to zależy) nie działa. Prawdopodobnie jest to wina wtyczki lub samego światła. Nie wiem tylko jak do owego światła się dostać? Rozbierał to już ktoś i wie co i jak?
-
Preparat na odpryski
... a jak nie znasz kodu lakieru to wystarczy VIN:wink:
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Kolego sprawdź drążek kierowniczy. Tylko musisz wypiąć końcówkę najlepiej. Byłem na szarpakach ze cztery razy i nic. dopiero jak juz zabrałem się do wyjmowania amortyzatora i po rozpięciu końcówki zacząłem ruszać drążkiem okazało się, że ma luz góra-dół. Tam w środku jest teflonowa tulejka i mogła ulec zużyciu ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Przecież na górze w Audi nie ma łożyska tak jak w innych samochodach-jest tylko gumowa poduszka:doh:
-
Jakiej fimry przegub zewnetrzny??
Spidan jest bardzo dobry tylko ta cena...:/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Firmę ogólnie znam:decayed: po prostu nie znałem skrótu:kwasny:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dosyć dobra cena:wink: Panowie powiedzcie mi tylko co to za firma OZ? Bo nigdy o niej nie słyszałem ani nie widziałem nigdzie w ofercie tarcz hamulcowych z tej firmy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki Siemian za obrazowe przedstawienie sprawy:ok2: A ile taki zestaw kosztuje w ogóle?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko co według Was będzie lepsze Bosch czy TRW? Bo szczerze mówiąc to mam dylemat:kwasny:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki za poradę. A co powiesz na zestaw TRW lub Bosch? Bo nad takimi opcjami najbardziej się zastanawiałem.
-
Wibracje po wymianie dwumasy. 1.9 tdi
Tak powiem Wam z ciekawości bo pracuje akurat w sklepie motoryzacyjnym, że praktycznie nigdy nie uznają Wam reklamacji sprzęgła bądź dwumasy:kwasny: Zazwyczaj odpowiedzi są typu: błędny montaż/wina użytkownika
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Właśnie przymierzam się do wymiany hamulców z przodu w mojej B7 na 320mm. Jakiej firmy proponujecie klocki i tarcze?
-
Jakiej fimry przegub zewnetrzny??
Sprzedałem kiedyś koledze rouvilla (bo się uparł) i po 2tys. km się rozleciał. Polecam przeguby firmy Metelli. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości
-
Rozłączanie klimatyzacji po dodaniu gazu w A4 B7
Skoro miałeś kabelki zamienione z kompresorem to u Ciebie w ogóle się nie załączała niezależnie od obrotów silnika a tu kolega ma problem tylko przy obrotach powyżej 2000 obr/min
-
Rozłączanie klimatyzacji po dodaniu gazu w A4 B7
Ja wymieniłem tylko sprężarkę i osuszacz. Płukanie wykonuje się generalnie tylko wtedy gdy sprężarka się zaciera i jest prawdopodobieństwo, że opiłki wpadają do układu. Co do skraplacza- jeśli jest w dobrym stanie to go zostaw- po co ci dodatkowe koszty? Z tego co wiem to sprężarki ze sprzęgłem były do 2003r. Musiałbym zobaczyć Twoją sprężarkę żeby się przekonać na 100% u mnie było identycznie. To znaczy, że zawór jest sterowany wtedy gdy klimatyzacja ma działać więc jest on sprawny. ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 17:57 ---------- I co kolego poradziłeś sobie z problemem?
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
sprawdź na początku rezystor dmuchawy
-
Problem z klimą przy wyższych obrotach, ciśnienie w układzie chłodzenia
Ja miałem taki problem u siebie, też rozłączało mi klimę przy 2000 obr./min. Pomogła wymiana sprężarki od klimatyzacji. Zanim jednak zdecydujesz się na taki krok trzeba sprawdzić czy zawór jest sterowany i czy czujnik podaje właściwe ciśnienie gazu
-
Rozłączanie klimatyzacji po dodaniu gazu w A4 B7
Miałem u siebie taki problem, że powyżej 2000 obr/min rozłączało mi klimatyzacje. Po podłączeniu VAGA -a nie było żadnych błędów, zawór był sterowany, gazu było tyle ile trzeba, a czujnik pokazywał właściwe ciśnienie więc diagnoza padła na sprężarkę. Wczoraj wymieniłem i wszystko śmiga jak należy także tutaj szukałbym przyczyny. Przy wymianie sprężarki wymień sobie przy okazji osuszacz bo pewnie nikt nigdy go nie wymieniał a koszt nieduży.
-
Klimatyzowany schowek
Śrub trzymających schowek jest w sumie 5. 3 są od góry jak otworzysz klapę, zas dwie są po schowkiem. wszystkie widać idealnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie polecam MEYLE HD. 4 lata gwarancji. Wstawiliśmy parę takich na warsztacie i nie ma w ogóle reklamacji. Sam mam u siebie z jednej strony zalożone. Chociaż u mnie jeden drążek kier. sie rozleciał ale bez problemu wymienili na gwarancji- była wada fabryczna. Polecam jeszcze wahacze firmy MAXGEAR są korzystne cenowo a jakość w stosunku do ceny jest wysoka. Na pewno lepsze niż te inne MADE IN CHINA.
-
Polecane opony zimowe
Jeśli chodzi o opony to mam teraz Continentale i jestem bardzo zadowolony. Miałem już różne opony zimowe ale moim zdaniem Continentale są najlepsze. Jedyne porównywalne to opony firmy Nokian. Tyle, że teraz to już nie ten sam nokian co kiedyś niestety:kwasny: