Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iceman__89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iceman__89

  1. A ja u siebie wymieniłem te gumki i dalej jest problem:kwasny: Więc teraz spróbować wymienić też ten łącznik sprzęgła czy coś jeszcze innego? Bo już to świerszczenie mnie irytuje:kwasny:
  2. sprawdź najpierw wentylator na krótko dając na wtyczkę 12V- jeśli działa to musisz szukać dlaczego nie daje napięcia na wtyczkę, a jeśli nie dziala to wymiana szczotek lub całego wentylatora:/ Na szczęście nowe nie są już takie drogie bo sprzedawałem ostatnio klientowi za ok 180-200zl
  3. Sprawdź najpierw czy masz gaz jeśli nie to nabij klimę i po sprawie, a jeśli gaz jest to masz do wymiany czujnik G65 czyli tak zwany prestoat. Ewentualnie sprawdź jeszcze czy wszystko ok z kablami i wtyczką
  4. A mam pytanie do tych co tak przerobili schowek, a mianowicie czy na ściankach nie osadza sie wilgoć i nie skrapla się w środku?
  5. Najkorzystniej jest kupić pod koniec lata bo we wrześniu lub październiku hurtownie zawsze podwyższają cenę
  6. Prawdopodobnie zaciął się silnik od klapy albo przestał działać. Spróbuj Vagiem zrobić nastawy podstawowe- u mnie jak na razie poskutkowało
  7. Możesz wymienić tylko jeden pod warunkiem, że ta długa śruba trzymająca oba nie bezie zapieczona i obejdzie się bez palnika
  8. iceman__89 odpowiedział(a) na intel18 temat w Nadwozie i Wnętrze
    To lepiej żebyś nie musiał nigdy skorzystać
  9. Ja używam płynu Sylen i jestem bardzo zadowolony bo nie śmierdzi i nie zostawia żadnych śladów na szybie także polecam innym
  10. iceman__89 odpowiedział(a) na ewela temat w 2.0TDI
    Na pierwszy montaż założone są świece beru ale można założyć ngk za połowe ceny i też będzie ok
  11. z tego co wiem szary kolor w b7 to achat
  12. stawiam na dwumase raczej
  13. a wtyczka od poduszki itd. pasuje od B8 bez problemu?
  14. Mój rekord jak na razie to 1100km na baku a średnio w jeździe mieszanej to 880-950km
  15. myślę, że tak bo intercooler jest w tym samym miejscu
  16. Mi się wydaje, że chodzi tu raczej o wygląd... no chyba, że jest inna średnica ale raczej wątpie
  17. Używkę pompy znajdziesz za 200-300zł + płyn G00400M2 42zł + robocizna/ew wymiana samodzielna to wtedy czteropak:wink: ... Niestety u mnie w B7 musiałem odsuwać przód bo nie odkręcisz koła od pompy ale w B6 może obejdzie się bez tego bo jest inny wentylator
  18. Pytałem się kolegi z ASO VW i kazał mi do mojego b7 lać G00400M2 i nic nie kombinować
  19. nieaktualne już. Wymieniłem pompę wspomagania i jęczenie minęło:decayed:
  20. wiesz u mnie też drążek miał od wymiany ze dwa miesiące i nawet nie brałem go pod uwagę bo nie założyłem jakiegoś badziewia. A jego uszkodzenie zauważyłem przez przypadek jak już zabierałem się do wyjęcia amortyzatora
  21. A co trzeba zmienić żeby założyć taką atrapę z miejscem na tablicę rejestracyjną?
  22. Daj sobie spokój z Lauberem lepiej kup używkę ori. Pełno tego na allegro. Sam kupiłem oryginalną używkę pomimo tego, że pracuje w sklepie z częściami. Zamienniki pomp w autach grupy VW nie bardzo się spisują:/
  23. A masz może zdjęcie tej uszkodzonej poduszki? Bo mam u siebie ten sam objaw ale jak wymieniałem amortyzatory to poduszki okazały się w takim samym stanie jak nowe więc zostawiłem stare
  24. zawór zwrotny maglownicy lub pompa wspomagania. zacząłbym od zaworu bo koszt w ASO to 24zł
  25. U mnie kolego były to drążki kierownicze. Byłem na szarpakach ze trzy razy i nic dopiero po rozpięciu końcówki ze zwrotnicy był wyczuwalny luz na drążku góra-dół a nie osiowy, który jest wyczuwalny na szarpakach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.