Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iceman__89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iceman__89

  1. tak bo wystarczy przykręcić piastę na cztery śruby do zwrotnicy i po sprawie
  2. Ja również mam te z REZAW-PLAST i jestem zadowolony- nie śmierdziały gumą, nie są poprzecierane (już po dwóch sezonach) i pasują idealnie do auta
  3. Wymieniałem u siebie ale nie pamiętam numeru:/ Koszt w ASO to kilka zł
  4. Mówisz o czarnej podsufitce i szarej reszcie?
  5. Witam. Mam pytanie: Co muszę u siebie dołożyć oprócz lamp oczywiście aby mieć bi-xenon skrętny? Dodam, że mam fabryczne bi-xenony ale nie-skrętne. No i czy jest jakaś duża różnica w świeceniu pomiedzy zwykłymi , a skrętnymi? Pozdrawiam
  6. Maiłem takie coś ale wymiana żarników w moim przypadku pomogła. Winy szukałbym tu raczej w samych przetwornicach
  7. No tak tylko, że wykładzinę i deskę też mam szarą i dlatego się tego obawiam:/
  8. Witam, czy ktoś orientuje się czy dużo jest roboty z wymianą podsufitki w B7 Avant? Bo chciałbym wymienić u siebie na czarną s-line. Nie wiem tylko jeszcze jak to będzie wyglądało bo mam szarą skórę i czy nie będzie to wyglądało śmiesznie:/ Chciałbym jeszcze zamontować solardach w miejsce mojego ale nie wiem co poza samym solarem potrzebuje (jakieś sterowniki, przekaźniki itd.) Z góry dzięki za odp.
  9. iceman__89 odpowiedział(a) na krisjaworski temat w 2.0TDI
    Najlepiej lup te poduszki w ASO- taniej niż zamienniki ok 480zł/szt.
  10. Wymiana żarników Cię czeka. Miałem to samo w swoim A4. U mnie szły D1S w bi-xenonach. Niestety nie jest to tania impreza:/
  11. Podłącze się do tematu: Ja mam taki problem w swoim B7, że spryskiwacze nie chowają mi się czasami do końca tylko odstają jakieś 3mm. Wie ktoś może co z tym zrobić?
  12. Mi zaniża o 0,8-1,0L. Przyzwyczaiłem się do tego już w sumie;) Zastanawiam się tylko jakim cudem udaje się komuś uzyskać spalanie rzędu 5,5L? Mi normalnie pali jakieś 7,5L a na trasie ok. 6,5L jadąc normalnie.
  13. Miałem ten sam objaw... Gumki sprzęgła klimatyzacji wymienione, wszystkie rolki paska pk wymienione, rozrząd wymieniony i dalej delikatnie słychać "świerszczenie" co najciekawsze zauważyłem, że objaw ten ustał przy spadku temperatur. Wina może leżeć jeszcze w pompie wspomagania.
  14. Ja osobiście jako "ulepszacz" ON stosuję dodatek firmy LIQUI MOLY DIESEL-SYSTEMPFLEGE i stwierdzam, że jest super ponieważ praca silnika jest cichsza i dynamika auta jest większa. Z kolei jako depresator bardzo dobre są dodatki firmy Kleen flo takie w zielonych butlekach. Sprawdzony jest on przez busiarzy w naszym mieście i tylko ten kupują.
  15. Witam Swoje Audi A4 B7 2.0 TDI 2005r. posiadam już od ponad roku. Myślę, że na forum dowiem się więcej ciekawostek i szczegółów o moim aucie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.