Treść opublikowana przez Damian
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Przy samym slupku ;-) Masz porysowana okleine i nic z tym nie zrobisz. Tylko i wylacznie wymiana I jak efekty? wieczorem ci podesle fotoBudowa domu mnie tak nie wykonczyla jak siane tego j**anego trawnika na dzialce 40x40m. A pozniejsze codzienne podlewanie tego k**estwa to madakra :-D
-
Piłka nożna
Jedno mysla szybciej a drudzy wolniej :-D Z racji tego ze moje pierwszle slowa w zyciu jakie wypyplalem to "jebac Madryt i Liverpool" to dzisiaj trzymam.za UTD
-
Strefa motocyklistów
Bandit najlepszy na poczatek
-
Strefa motocyklistów
No na takiej FZ to sie mozna przejechac...
-
Strefa motocyklistów
Mam do niego 200km i malo czasu
-
Strefa motocyklistów
Panowie ze wzrostem 193cm warto sie pchac na yamahe virago 750? Kumpel.ma.na sell w stanie kolekcjonerskim za dobry hajs i nie powiem.podobie mi sie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja kupilem z graminexa
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Czuje dzisiaj srogie lanie od szkopow
-
Piłka nożna
Ten caly zamet z transferem Dawida De Gea i zakonczenie tej sagi kompletnie mnie rozjebao
-
Strefa motocyklistów
Latalem VFR. Wygodne jest to to moto
-
Piłka nożna
Co dalej? United? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
-
Piłka nożna
D Mourinho The Special 13 Kryzys majo chlopaki
-
Piłka nożna
La liga w eleven sports
-
Piłka nożna
Chyba la lipie :-D
-
Piłka nożna
Barca ma kontuzje i zakaz transferowy a Real Beniteza
-
Piłka nożna
Wihu jeszcze sie nie wieszaj....sa szanse na la liga w nc+ ;-)
-
Strefa Śmiechu
Mam takiego samego pracownika
-
Piłka nożna
Sezon strat pilek Depaya Btw. Ja juz dzwonilem.do nc+ i powiedzialem ze wypowiadam umowe. A poki co pozostalo ogladac Angielska
-
Piłka nożna
Nie bede sobie zycia marnowal nad mysleniem o polskiej lidze
-
Piłka nożna
Suszarka itd itp Jeb.ne nc+
-
Piłka nożna
SAF to byl gosc
-
Piłka nożna
Dla mnie van Gaal to jest jakis niezrownowazony arystokrata.....gdzies kiedys czytalem ze nawet swoim dzieciom kaze do siebie mowic per Pan
-
Piłka nożna
Pedro w Chelsea za 30mln
-
Piłka nożna
no widzisz, a mi się wydaje że z Matą by stworzyli niezły duet - wymienność i mieszanina w środku by była masakryczna ale wciąż, to pomocnik a ja twierdzę, że teraz ktoś na szpicę by się przydał Pedro w srodku?