Treść opublikowana przez rocco26l
-
znaczki audi
czy do smerfa w chromach pasuja czarne kolka czy lepiej gdzies kupic nowe o duzym blasku swiezosci ???
-
znaczki audi
Witam. Mam bardzo zniszczone znaczki Audi. Na przednim tak nie widac ale tylni zamiast blyszczec to jest taki zolty... Jak je zregenerowac ??? Czy plasti dip ma w kolorach taki polysk czy zrobic to w jakims ciekawym kokorze plasti dipa( przy czym nie chce zrobic wiochy) czy moze sa jakies inne sposoby na regeneracje????
-
przedni gril SWAP na czarny mat
to się pochwal jak zrobisz To dopiero na wiosnę... Jak zrobisz wcześniej to wrzuć mi na posta.
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ja właśnie tak mam zamiar zrobić czarny mat z przodu a chromy w oknach i relingi...
-
schemat przebiebu wężyków do tylnej wycieraczki
Witam. Od pewnego czasu przestał mi działać spryskiwacz tylnej szyby. Silniczek chodzi ale nic nie leci. Zdjąłem końcówkę i przedmuchałem przeczytałem tu wszystkie posty na ten temat sprawdzałem czy nie mam wycieków w bagażniku na prawym boku to tu koledzy mieli taką awarie nic nie cieknie mi też w okolicach przedniego lewego koła. Chciałbym zobaczyć jak biegną wężyki do tylej wycieraczki i będę szukał usterki zaczynając od rozbiórki zbiornika.
-
ile warte sa felgi
smieszny jestes z ta cena...
-
ile warte sa felgi
Witam. Chcialem wystawic swoje felgi do sprzedania i chcialbym wiedziec ile sa warte. Jest to firma RH jezdzone 2 sezony 17 opony kleberg i goodride ok 5 mm bieznika. Felgi w bardzo dobrym stanie proste na jednej tylko mala rysa od kraweznika.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
do wymiany standardowego zawieszenia na gwint wymienia sie tylko springi i amorki czy trzeba cos jeszcze ????
-
najladniejsze fele do b6
Noo super wyglad. Zastanawialem sie nad BBS jakims wzorem... Co o tym myslisz???
-
najladniejsze fele do b6
Witam. Mam smerfa w avancie do tego pakiet chrom i chcialbym przez zime kupic ciekawe chromowane felgi. Jakie proponujecie??? Bo przewaznie jest tak ze fele ladne ale jak sie zalozy do samochodu to traca swoja urode...
-
urwany plastik od bagnetu
dzis sobota i wszedzie po zamykane skleilem kropelka da sie na tym pojezdzic do poniedzialku nie bedzie wywalac oleju ???
-
urwany plastik od bagnetu
Witam. Przy wymianie swiec zarowych urwalem ten plastik co wchodzi bagnet. Da sie kupic caly i wymienic na nowy ?? prosze o szybka odpowiedz.
-
grubosc tarczy hamulcowej
Witam. Zmienilem klocki w moim avancie i przy okazji zmierzylem grugosc tarczy i tarcza ma 23 mm. Czy to jest odpowiednia grubosc czy tarcze tez do wymiany ???
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
po podpieciu wukarze czy koniec klockow czy czujnik gdzies rozlaczony ???
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
ogladalem klocki i wzrokowo od strony kola wygladaja nie najgorzej... Mozliwe ze starly sie bardziej od wewnetrznej strony ???
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
ile chcesz za te klocki ???
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Pomarańczowa kontrolka kółko i na zewnątrz po bokach trzy kreskowe małe kreski
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Witam podczas jazdy zapalila mi sie kontrolka hamulca. Co w praktyce ona oznacza bo zaczela sie zima slisko na drodze wiec boje sie ze to bedzie mialo jakis wplyw na hamulce. Troche drogi jutro przedemna i nie wiem czy mam sie wybierac...
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Witam. Chce przerobic na przednim grilu srebrne obramowki na czarny mat. Napiszcie mi kto w jaki sposob przerabial bo szukam najtanszej przerobki. Pozdrawiam.
-
zarowka stopu
moze Ty zawsze wozisz srubokret gwiazdkowy i na deszczu i zimnie na CPN lubisz wymieniac zarowki... ja niestety tak nie mam:-P ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- a ta zarowka to jedno czy dwu stykowa ???
-
zarowka stopu
Witam. Wracam z trasy padla mi zarowka stopu. Niech ktos napisze jakie jest oznaczenie tej zarowki bo chce kupic na jakims CPN. pozdrawiam
-
wymiana amortyzatorow
Witam. Moja audiczka wyglada tak. Mam na wykonczeniu amorki i chcialbym przy okazji obnizyc troche. Widzialem jak tu chlopaki wymieniaja sprezyny na h&r i bardzo mi sie podoba. Doradzcie jak w praktyce z takimi sprezynami czy to dobra firma i jakiej jakosci sprezyny i czy to bardzo wplywa na konfort po naszych drogach i jakie amortyzatory do tych sprezyn najlepiej kupic Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2013 at 20:22 ---------- Napiszcie cos na temat tych sprezyn h&r obnizajacych o 35 mm i jakie amortyzatory do tych sprezyn kupic.
-
porysowana szyba
Witam. Mam bardzo porysowana szybe od kierowcy. Przypuszczam ze poprostu jakis ostry piasek dostal sie pod uszczelke i przy odsuwaniu i zamykaniu porysowal szybe bo to sa rysy podluzne. Czy da sie to jakos wypolerowac czy sa moze jakies inne sposoby ??? ps. na kloszach lamp przednich tez mam rysy i czym najlepiej to polerowac??? pozdrawiam.
-
olej sylikonowy
chcialem zabespieczyc uszczelki przed zima zeby mi nie zamarzaly i w sklepie motoryzacyjnym sprzedawca polecil mi olej sylikonowy w sprayu. Nanoszenie go to tragedia bo rozpryskuje sie wszedzie. Jakos to ogarnolem rozsmarowujac palcem dokladnie po uszczelce... Macie jakies normalne sposoby smarowania uszczelek ??? Warty jest cos ten olej sylikonowy ??? bo jest strasznie tlusty ale podobno ma nie lapac kurzu i brudu... Piszcie jak cos wiecie w tym temacie pozdrawiam
-
regenerowany dwumas
Witam. Czy ktos z forum wie cos na temat regeneracji dwumasu??? slyszalem ze taki regenerowany dwumas kosztuje ok 500 zl. zakladal ktos i jezdzi na takim ??? I mam jeszcze jedno pytanie wiem ze bylo mnostwo postow na temat gdzie na silniku mozna zobaczyc rodzaj silnika awx czy avf bo nie moge znalesc. Pozdrawiam.