Treść opublikowana przez sławek85
-
Zapala się czerwona kontrolka
Panowie mam pytanie który czujnik odpowiada za powiadamianie o niskim ciśnieniu oleju ten w misce czy ten przy filtrze ? Mam taki kłopot iż zapaliła mi się kiedyś mi czerwona oliwiarka i zapiszczało raz i zgasła to do mechanika nowy czujnik ciśnienie zmierzone i jest takie jak być powinno pojeżdziłem tak około 4 miesięcy i dziś to samo się stało i to dwa razy . Ściągana była miska i wyczyszczony smok silnik pracuje bez żadnych kłopotów.Jutro zamówie ori czujnik sprawdzę jeszcze raz ciśnienie . Miałem kiedyś kłopot z czujnikiem w misce bo był spalony po wymianie potrafiła sie zapalić czasami kontrolka (min oil)pomarańczowa ale na bagnecie był max pojedziłem tak na tym i przy wjechaniu na nierówność w nawieszchni zgasła i jest już ok.Czy ma to jakiś związek? Morze kabel gdzieś masy dotyka ?. Czekam na opinie
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
co masz namyśli mówiąc ze dżwięk silnika się zmienił ?
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
nie buczy tylko syczy jak by powietrze z koła przez 2 sekundy uciekało
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
zawór odmy to samo i ja mam
-
Jakie panewki korbowe i pierścienie tłokowe?
Ta panewka sama z siebie się obróciła czy jak?
-
Czujnik prędkości
jest taki jak w a4 b5 przynajmniej kształtem go przypomina
-
Czujnik prędkości
jest na skrzyni biegów przy sprzęgle
-
Co według was będzie lepsze ?
maglownicę a tak konkretnie co jej jest to nie wiem zanika wspomaganie i ma luz ale płyn jakoś nie ubywa ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- morze ktoś poleci fachowca który regeneruje moją i wyśle lub wyśle m już zregenerowaną. Najbliżej mam ten zakład Regeneracja przekładni układu kierowniczego Siedlce. Regeneracja Maglownic w Siedlcach. Usługi ślusarsko-tokarskie. Regenerujemy maglownice w Sokołowie Podlaski, Łosicach, Łukowie, Mińsku Mazowieckim, Siemiatyczach oraz Garwolinie . Regenerował tam ktoś coś już u nich ? ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 19:45 ---------- panowie może zna ktoś z was jakiś dobry warsztat godny polecenia który regeneruje lub ma na stanie maglownice do a4 b6 3.0
-
Co według was będzie lepsze ?
Panowie mam dylemat co myślicie czy lepiej swoja ze regenerować czy kupić już zregenerowaną . Czas to około4 godziny regeneracji to zależy co konkretnie jej dolega jak trzeba tulejować 1 dzień co sądzicie o tym ? Dodam ze regneracja od 500zł do 800zł a na allegro wysyłają ci i masz a starą odsyłasz i kaucja 300zł powraca do ciebie . Mam nadzeje ze w manualu pójdzie wymiana bez kłopotu . Robił już ktoś już wymianę w a4 b6 3.0 asn manual quattro?
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
za pierwszym razem ustawił ci go czy były jakieś kłopoty ?
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
na postoju powinna się poruszać przy przekroczeniu 4000 u mnie tak jest
-
blokady rozrzadu
masz racje na każdym wałku jest ich 3
-
Do czego jest ta wtyczka ?
mam ale słabe dziś dodam takie jakie mam a juto lepsze zrobię ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------
-
Do czego jest ta wtyczka ?
Panowie czy wie ktoś do czego jest wtyczka brązowa o numerze 623 w komorze silnika na ścianie grodziowej przy zbiorniczku wyrównawczym w A4 B6 3.0 ASN. U mnie ona nie jest do niczego podłączona
-
Wycięcie katalizatora w Audi A4 B6 3.0
ale o to chodzi ze żadnego błędu nie ma i nie wywala nie wiem jak to jest zrobione zrobię parę fotek morze wy coś zrozumiecie
-
Check Engine kontrolka
jak ci się leje na katy lub na kolektor ssący to zmień uszczelki i po kłopocie zmiana oleju na gęściejszy nic ci nie da
-
blokady rozrzadu
czekamy na fotki z ustawiania rozrządu i opis co i jak . innym tez to się przyda
-
Check Engine kontrolka
wymiana oleju na gęściejszy to błąd moim zdaniem ale to twoje auto i zrobisz jak uważasz
-
Wycięcie katalizatora w Audi A4 B6 3.0
Czekamy na rezultat. A jak ja już dwóch nie mam tylko rurki powstawiane a sonda jest wpięta ale w taka tulejkę która w spawana jest w rurkę i to do tego tylko jedna jest wstawiona a druga tylko wisi .Jak to u mnie jest zrobione?
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
nie przelewam zawsze jest około 2mm mniej niż max
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
a jak mam Max na bagnecie to mogę dolać płukankę czy trochę upuścić oleju?
-
Nie rowne obroty, EPC PROBLEMM
W asn jest EGR na 100% a to co zaznaczyłeś to odpowietrzanie bloku silnika
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
jedno opakowanie starczy tego ENGINE FLUSH PRO-LINE 2662 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do mnie? ile ty lejesz tego?
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Jak to MOS2 ? Ja mam zamiar to zastosować co sadzicie ENGINE FLUSH PRO-LINE 2662 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Imarrio stosowałeś u siebie taka płukankę? Jak tak to jaki efekt