Treść opublikowana przez Smiszny
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Nie chce wchodzić w dyskusje bo to bez sensu ale moim zdaniem od zawsze się tak liczyło poduszki jak powiedziałem
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Poduszek mniej? Przyjedz to policzysz sam osobiście Dla wiadomości ogólnej, poduszek jest 10, dwie z przodu, dwie w przednich słupkach, dwie w fotelach, dwie w środkowych słupkach i dwie w tylnych słupkach
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Tak dokładnie, przyciski na kierownicy do tipa
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Witam wszystkich! Rocznik: 1999/00 Silnik: 2.8 193KM APR Napęd: quattro Skrzynia biegów: tiptronic Nadwozie: sedan Sprowadzone ze Szwajcarii Wyposażenie: - 10 poduszek powietrzynych - skórzaną tapicerkę - full elektrykę foteli - podgrzewane tyłki - klimatronic - 4 szyby elektryczne I wiele wiele innych... AKTUALNY WYGLĄD Dzień zakupu / jesień 2012 Zima 2012 / 2013 - xenon 6000k - rączki drzwi złoty carbon - słupki drzwi carbon - konsola 1din carbon - dolne listwy drzwi carbon (gotowe do montażu) - żółte halogeny - pomarańczowe postojówki - klubowe ramki rejestracyjne - olej Liqui Moly 10W40 Wiosna 2013 (przyśpieszona:naughty:) - sprężyny H&R -45mm - felgi 17" - opony Continental 225/45/17 - grill RS4 (ramka carbon) - naklejka na lusterko "J <3 boobs" - nowy przegub Ruville - nowe łożysko koła SKF - zestaw audio: Radio Concert, zmieniarka mp3 Yatour, wzmacniacz 1120W, skrzynia basowa Blaupunkt, głośniki przednich drzwi Bose - zestaw środków czyszczących - zestaw środków do pielęgnacji skóry - białe postojówki LED - końcówki wydechu, kwasówka Plany - oświetlenie wnętrza LED - zrobione - kierunkowskazy w stylu USA - pełny fis - usunięcie znaczków z klapy - lepsze spasowanie końcówek wydechu - duże prawe lusterko P.S. Zdjęcia będą zaktualizowane w najbliższym czasie Pozostałe fotki
-
Czym skleić reflekotry po regeneracji odbłyśników? Klej, masa uszczelniająca???
Chcesz je skleić czy uszczelnić żeby nie parowały?
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
Witam Mam takie pytanie, ponieważ w najbliższym czasie planuję obniżyć zawieszenie w aucie i moje pytanie brzmi czy po takim zabiegu trzeba ustawiać geometrię kół?
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
U znajomego grzaliśmy opalarką ale z wyczuciem i kartą, dowodem osobistym schodziło bardzo ładnie
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
Jak założysz 1ba to bedzie straszka koza... Może założ jakieś sportowe -40 czy tam -35mm przykładowo Sportowe sprężyny obniżające Audi A4 B6 8E 35mm FK (3044706331) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Amory 1be i springi -40
Tak to by mi pasowało, mam do kupienia springi -40 firmy FK i nie wiem czy to dobre czy złe i idealnie do mojego silnika, nadwozia i sie zastanawiam bo jak siądzie tylko 2cm to się nie opłaci bawić a jakby siadł 4cm to już byłoby dobrze a jam mam teraz zawias 1be i jest od błotnika do ziemi 67cm i nie wiem co zrobić....:facepalm::facepalm:
-
Amory 1be i springi -40
Jeszcze jutro letnie koło przymierze bo kupiłem ostatnio i będę myślał...
-
Amory 1be i springi -40
Jakieś rady żeby obniżyć najlepiej na 62-63cm od nadkola do gleby?
-
Amory 1be i springi -40
Tył też miałes tak zmontowany czy seria? Bo mam do kupienia nieużywane sprężyny -40mm dokładnie pasujące do mojego silnika i do napędu quattro i stąd te pytania ile siądzie i wogole... Teraz mam 67cm od błotnika przedniego do ziemi to jak założę to ile będzie? 63 czy 65cm?
-
Amory 1be i springi -40
Witam Chciałbym założyć do zawieszenia 1be sprężyny -40mm, o ile obniży się auto? Czy realnie o te 40mm czy tylko o 20mm nawiązując do zawieszenia 1ba?? Jak to z tym jest? Może ma ktoś jakąś fotkę jak stoi auto na zawiasie 1be i sprężyną -40mm? (I najlepiej na feldze 17").
-
Jakie sprężyny?
Tak sie zastanawiam bo dzis mierzyłem i od nadkola do ziemi mam 67cm i jak założę springi -40 to będę miał 63cm czy 65cm na tym zawiasie 1BE ??
-
Jakie sprężyny?
Czyli brac springi -40mm i bedzie podobnie jak na fotce?? ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- Ale jak mam 1be to jest fabrycznie obnizone o 20mm i jak kupie springi -40mm to mi sie obnizy o 40mm czy tylko o 20mm? Jak to jest przy tym zawieszeniu??
-
Jakie sprężyny?
A mogłbyś podrzucic jakis link do allegro do takich springów? i ile mm niżej dać?
-
Jakie sprężyny?
Witam Posiadam A4 B5 QUATTRO z zawiasem 1BE i chciałbym na wiosnę ją troszkę obniżyć, mam zamiar założyć felgi 17 z oponkami 225/45/17 i moje pytanie jest takie, jakich sprężyn użyć obniżających żeby zmniejszyć przestrzeń miedzy nadkolem a kołem żeby ładnie się komponowało wszystko a nie wyglądało jak żaba, chodzi mi też żeby auto nie zrobiło się strasznie nieskie bo wiadomo jakie u nas są drogi... Ile mm niżej kupić sprężyny? 30? 35? 40? 45? Proszę o jakąś porade... Chciałbym żeby moje wyglądało tak:
-
Pierścienie centrujące
Z tymi pierścieniami jest różnie, spotykałem się z różnymi bo pracuje w wulkanizacji to mam styczność ale jak nie wypadają Ci z felgi to poprostu przykrecasz a one się ułożą po swojemu i delikatnie czasami ubiją i jak już pojeżdzą w aucie troche powinno być wszystko w porzadku
-
Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
tak samo jak w a4 b5
-
Pierścienie centrujące
Jeśli chcesz to mam na sprzedaż takie pierscienie nówki z tworzywa...
-
Felgi od vw do mercedesa czy da radę?
Nie podejdą mu felgi od vw do merca bo jest za mały ten otwór centrujący, jedynie roztoczyć go na tokarni ale to zalezy od budowy felgi, niech podjedzie do tokarza może coś poradzi innej możliwości nie ma... Jakby chciał z merca do vw to takiego problemu nie ma bo dajesz pierścień centrujący za 10zł na każde koło i jest po problemie...
-
JAKA OPONA do alu 17"
Miałem u siebie na takiej feldze 205/50 i ładnie to wyglądało bo na 45 za nisko... Jeśli Cię interesują mam dwie takie opony na sprzedaż Dunlop po 7-7,5mm bieżnika bo mi zostały... info na PW
-
szukam 17 stek z oponami:)
Felgi już mam, potrzebuje tylko opon o tych parametrach. Poszło PW
-
szukam 17 stek z oponami:)
Szczerze to troche nie bardzo, a nie chciałbyś całych kół, nie cenie strasznie dużo za nie...
-
Car Audio i fabryczne radio?
Kolego Wejście AUX Blaupunkt,Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (2945807931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to nie bedzie działać, kupiłem i nie działa i czytałem gdzies że cos jest jeszcze do tego potrzebne ale już się nie zagłebiałem zrezygnowałem z podłączenia ale ta druga przejściówka jak najbardziej również zakupiłem podłaczyłem wzmacniacz 1200W i skrzynie 600W i wszystło ładnie działa, dzwiek jest bardzo dobry i radio mam Cencert jak dla mnie wszystło ładnie się spisuje. Tylko puść kable prądowe jednym progiem a sygnałowe drugim to nie bedzie zakłucać. A tylko jeśli chodzi o tylne głośniki to ja zmostkowałem z przednimi w kostce i też ładnie gra nic się nie dzieje, mam ustawione bez basu tylko na wzmacniaczu w filtrze mam bass i idzie tylko na skrzynie i wszystko ładnie gra już drugi miesiąc