Treść opublikowana przez mardoczek
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
W tryb ECON na klimatronicu?? Czyli jednym słowem nie dałoby się załączyć klimy, tak?? Jak zdiagnozować poprawnie działajacą sprężarkę??
-
wymiana chłodnicy klimatyzacji
ile jest tych uszczelek jest?? masz jakieś nr-y??
-
Regulacja biegu jalowego
Jutro dzwonie do gościa ponownie. Zgodził się na zwrot kasy, przynajmniej telefonicznie . Poduszki poszły do niego w zeszłym tygodniu. ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 22:30 ---------- I po sprawie poduszki oddane i kasa zwrócona, nawet z naddatkiem :D. W porządku się gość zachował, nie miał nic przeciwko zwrotowi. ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2014 at 16:23 ---------- Kolego mam już ta ORI od pasażera z końcówką ....382AH i o dziwo waży tylko 712g Twoja od kierowcy 736g nie wiem czemu takie rozbieżności :kwasny:.
-
Rozrząd - kilka pytań w kwestii wymiany.
gdzie kupowałeś, jakie ceny?? Kolega Dev wspominał coś o częściach INA, że poleca......gdzie dostać taki komplet i faktycznie, żeby to była INA?? Macie jakieś namiary, też szukam? Podpinam się do linku Darka z allegro, warto kupić taki zestaw??
-
Regulacja biegu jalowego
no to zaje...cie, tylko jak wyglada wysyłka na koszt sprzedawcy, nie wiem jak to się robi i co z kasą?? Chyba, że dzwonić do typa i niech rucha dobre i wysyła na własny koszt....??
-
Regulacja biegu jalowego
No zobaczymy jakie beda, jak dojda wstawie foty. ---------- Post dopisany 13-06-2014 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 07:01 ---------- Noi wkoncu dotarly poduchy. I zgodnie z obietnica ponizej foto. Zrobilem tych najgorszych miejsc na poduszkach. Nie mowie, ze sa czyste bez naciekow. Na jednej wiekszy naciek a na drugiej mniejszy. I teraz pytanie. Czy jest jakas metoda sprawdzenia tych poduszek majac je w reku?? Wiadomo pierwsze co to wizualnie ale czy mozna sie sugerowac zawartoscia bulgotajacego plynu wenatrz?? Mam wrazenie, ze gdzies tak mniej wiecej do polowy poduszek bedzie. A moze je zwazyc???!! . Co Wy na to?? ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------
-
Luzuje sie pasek rozrzadu
Mca4 sam robiles rozrzad?? Skad jestes???
-
Regulacja biegu jalowego
Ja znalazłem i kupiłem coś takiego: Audi A4 B5 poduszka silnika PARA (4250628042) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Regulacja biegu jalowego
No właśnie widziałem tam jakiś kabel. Muszę wymienić również poduchy bo są wylane a odbojnik wraz z łapą już kiedyś wymieniałem bo była pęknięta, niestety używki. Dałbyś rade coś takiego jeszcze załatwić (Apikol) i po jakich kosztach?? U mnie z racji walniętych poduch odbojnik nie jest idealnie na środku tej ramki wycentrowany, po wymianie poduch będę musiał to wyregulować. Jak najsprawniej według Ciebie wymienić poduchy, z czym miałeś największy problem?? Czyli spokojnie mogę kupować te FEBI (FE11483 i FE11485) ??
-
Regulacja biegu jalowego
Panowie a mam pytanko bo w moim prawa od pasażera jest z czujnikiem, to jest jeszcze jakaś inna, niż tu opisujecie?? Jak tak to czym one się różnią?? U mnie obie są wylane a vag nic nie pokazuje!!
-
Logi przed wirusem B6 1.8T - prośba o analize
i powiedział bym, że turbawka też trochę słabo wstaje, badałeś szczelność??
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Masz jakis symbol tej cewki?? Gdzie kupowales, jaki koszt?? Te z allegro beda dobre, czy szukac gdzie indziej??
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Kto robi filtr paliwa do bfb jeszcze quatro z demontowalnym regulatorem??? Masz jakies namiary , oznaczenia bo na pewno nie Mann ani Knecht z tego co sie orientuje?? Jaki jest koszt takiego filtra?? I druga sprawa, do wszystkich. Ma ktos jakies namiary na sprawdzonego sprzedawce wkladow do pomp paliwa??? U mnie siedzi o nr 8E0906087N??? Sa na necie dwa sklepy, ktore sprzedaja takowe wklady ale na a chwile obecna czekaja na dostawe. Bo do tych z allegro to nie jestem za bardzo przekonany. U mnie tez pokazuje niecale 4 bary przy bucie, na jalowym mozna powiedziec, ze jest 4.
-
Zapytanie o błąd sondy 1
Ok, nie ma problemu. U mnie nawet rozwiercenie nic nie dało. A delikatnie też go mam podniesionego , przy okazji Łukasz wyciął mi SAI i immo, także wszystko za jednym zamachem. Bardzo dobry i szybki kontakt. Zdecydowanie polecam.
-
brak mocy,analiza Logów
Witam chciałem zapytać o pompę. Wymieniałeś całą czy wkład tylko, gdzie kupowałeś, ceny....w sumie nie wiem czy do mnie taka sama idzie czy nie...???W moim przypadku przy porannym rozruchu ją słychać przez parę sek. ale jak badałem ciśnienie na listwie to przy 4-5 tys obr schodzi mi do 3,8 bara i lambda też skacze...
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
ale dlaczego takie dziwne wartości sonda pokazuje???
-
Zapytanie o błąd sondy 1
Tak problem rozwiązany. Wywalona druga sonda programowo i problemu brak. Prawdopodobnie złe odczyty z drugiej sondy powodowały błąd pierwszej. Wywalenie drugiej sondy z softu pomogło. Kolego polecam kolegę Lukasza13 z forum. Napisz do niego i wspomnij, że jesteś z polecenia .
-
Błagam o analize błędów.
VCDS / VAG-COM: uitleg - tips - trics drugiego nie widze faktycznie ale poszukaj jeszcze raz VCDS / VAG-COM: uitleg - tips - trics
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
tak, tak dowiedziałem się, że tak jest fabrycznie i nawet podobno przy przepływce też tak jest ale po co....nie mam zielonego pojęcia. Nie mierzyłeś napięcia na grzałce przypadkiem???
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
Po pierwszym kupuję nową już się orientowałem koszt 299zł, Boscha oczywiście, myślę nawet rozsądna cena. Moja od nowości już też swoje wysłużyła a jak nie będzie to, to przynajmniej dalej patrząc będe ja mógł wykluczyć i szukać dalej. Oby nie....... Już jedną używkę mam, tylko że starsza o rok od mojej i to samo na niej wyskakuje. A też nie będe się nikogo prosił o podmiankę, sam wiesz jak niektórzy mogą reagować. pisałem na spotach krakowskich i zero odzewu. A co Ty myślisz w ogóle o tych pozrywanych kablach i tych dziwnych napięciach??
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
Przed skasowaniem błędów (jazda na gazie) w grupie 32 było: . Statycznie Pb98: Grupy: 001,030,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,032,041 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamicznie Pb98: Grupy: 001,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dołożyłem też 001 żeby było widać obroty i temp. Wyuczone korekty z 32 mierzy dopóki nie wyrzuci 16514 a później się zatrzymują na ostatnich wartościach, także też mogą nie dawać do końca dobrego odczytu. No chyba, że się mylę. I widać w logu dynamicznym jak w 40 sek korekty krótkoterminowe się zatrzymują i prawdopodobnie w tym momencie ecu zgłasza 16514.
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
W moim przypadku auto rowniez jezdzi normalnie, tylko mnie te korekty niepokoja, brak stalego napiecia na wtyczkach przy zimnym silniku noi oczywiscie te ewidentnie uciete kable. Czyli sonde obstawiasz??
-
Powtarzający się błąd 16514 i wtyczki sond lambda foto
Mam problem odnośnie wariujących korekt krótkoterminowych (z - 15 nawet do + 20 niekiedy) i powtarzającego się błędu: 16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit P0130 - 008 - Implausible Signal. Wiem, że błąd dot. 1 sondy i jej grzałki - przerwany obwód ale po dzisiejszych pomiarach napięcia na wtyczkach na wiązce od ecu oglądnąłem dokładniej kabelki dochodzące do wtyczek od ecu i zauważyłem dziwne rzeczy. Po pierwsze na wtyczce od sondy szerokopasmowej od strony ecu biegnie 6 kabelków + 1 (urwany czy ucięty nie wiem - czarny) na wys. ok 1 cm powyżej krawędzi wtyczki i analogicznie to samo jest w drugiej sondzie tej za katem 4 kabelki + 1 urwany powyżej . Co najmniej dziwne się to dla mnie wydaję, nie wiem o co chodzi, czy tak ma być, czy ten urwany kabelek ma się z którymś łączyć czy nie, nie wiem zgłupiałem?? Oświećcie mnie proszę... A druga rzecz ani na jednej ani na drugiej wtyczce nie mam napięcia ok 12v do grzania grzałek . Na szerokopasmówce jest 2,5V a na tej drugiej 3,5V. Oporności grzałek na sondach w normie 3,5 Ohma na szerokopasmowej i 9,2 Ohma na 4-pinowej. Mierzone na zimnym silniku i przekręconym zapłonie. I o co chodzi???!!! Spójrzcie na foto i zaznaczone na czerwono wystające końcówki czarnych kabelków. ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 23:34 ---------- Nikt sie nie wypowie???!! Ma ktos podobnie z tymi wtyczkami?! Moze jakies logi Wam podrzucic? Z ktorych kanalow?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam pytanie, nie chce zakladac nowego watku. Potrzebuje sprawdzic i podmienic od kogos dobra na chwile pierwsza sonde. Wywala mi caly czas 16514 i nie moge za bardzo znalezc przyczyny. Spalanie w normie, sonda oscyluje w miare, przy wyzszych obrotach wyrzuca wyzej wymieniony blad. Poradzi ktos cos?? Lambda o nr 06B 906 265 D lub 0258 007 090/091 lub prawdopodobnie nowsza jej wersja 1K0 998 262 D.
-
[ALL] Olkusz i okolice
będe ok 16.10