Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin9680

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin9680

  1. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok to rezerwuje i pisz ns pw co Cie interesuje. Postaram sie szybko odpowiedziec ale narazie w robocie jestem.
  2. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To kolego PUMA mam je zarezerwowac dla Ciebie na 100%?
  3. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego Magic87 pompki sa z uszczelkami tak jak byly wyjete z auta. Moge opuscic cene do 800zl + kw zeby mi to nie zalegalo bo pilnie potrzebuje kase zeby uruchomic auto
  4. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany posiadam na sprzedaz 4 sztuki Pompowtryskow o numerze: 038130073 BQ , wyciagniete z A4 2008r z przebiegiem 72tys km. Owe pompki zakupilem z zaufanego zrodla , dane kontaktowe otrzymalem od klubowiczow (a4-klub.pl) , ktorzy rowniez dokonali zakupu u tego samego sprzedawcy i wszystko bylo wporzadku. Pompowtryski mialy byc montowane do Mojej A4 B6 AWX lecz plany sie zmienily diametralnie i wyjazd do Polski autem odwolany z powody awarii Obecnie owe pompki wciaz leza zapakowane w pudelku przez sprzedawce. Cena za komplet 4 szt. to 900zl + koszta wysylki okolo 40-50zl. W polsce bede od 20-tego Grudnia do 4-tego Stycznia tak wiec jak ktos zainteresowany to prosze na pw to po przyjezdzie moge zrobic i wyslac paczke. Pozdrawiam.
  5. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki serdeczne , tyle tego jest ze nie wiadomo ktore dobre bo na mine to nie problem trafic z tymi sprzedawcami.
  6. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy polecacie jakiegos sprzedawce z Aledrogo od ktorego mozna kupic Ledowe zarowki do postojowek pod Bixy H6W Dzieki
  7. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze mowiac to nie jestem pewien ale chyba tak. Ja w ori mialem alternator VALEO 130Amp jak padl to jakis czas jezdzilem na alternatorze z VW PASSAT BOSH 110Amp. Wkoncu udalo mi sie zakupic taki jaki powinien byc i po malym przebiegu i teraz mam zalozony BOSHa 130Amp i kreci dobrze.
  8. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy moze komus z Was walaja sie gdzies te specjalne kable z wtyczkami , ktore pozwalaja przedluzyc wiazke kabli pod Bi-ksenony do B6 Jak tak to chetnie odkupie ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Szukam i szukam i nie moge znalesc postu na temat oznaczenia zarowek do "postojowek" po Bi-Xsenon , moze ktos przypomniec to oznaczenie? prosze
  9. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szanowni koledzy jak by ktos z Was byl zainteresowany to posiadam na sprzedaz komplet sprezyn S-Line 1BE , 1BV do B6-B7 Sprezyny przod UZYWANE 8E0 411 105 CH - niebieski , bialy , zielony , zielony - grupa wagowa 9 Sa w bardzo dobrym stanie , wyciagniete z B7 2007r z przebiegiem 52000 mil czyli 83000 km , przebieg potwierdzony z auta mojego supervisora z pracy , autko posiada od nowosci. Sprezyny tyl NOWKI SZTUKI 8E0 511 115 FH - szary , niebieski - grupa wagowa 6 Sam osobiscie zakupilem je pod koniec Pazdziernika u dealera Audi, kosztowaly mnie 167 Futow czyli 835zl (mam jeszcze rachunek) Przed zakupem sprezyn 1BE od mojego szefa , miesiac wczesniej zakupilem sprezyny na przod K+F oraz te ori na tyl u dealera w UK ale niestety tylne sprezyny byly zalozone w moim aucie tylko tydzien czasu , prolem to od 2011r. zmiana numeru tylnych sprezyn przez producenta z 8E0 511 115 DH na FH a co za tym idzie inna grupa wagowa i owe sprezyny byly zamiekkie w moim aucie zwlaszcza , ze zawsze cos targam w bgazniku. Dobor sprezyn konsultowalem z klubowiczami i wiekszosc sugerowala zakup sprezyny pod 1BE w tej samej grupie wagowej co byly zalozone 1BA i z tylem wyszla lipa ale podejrzewam , ze przyczyna byla wlasnie zmiana owego numeru przez producenta i tyl siedzial mi zanisko jak cos zapakowalem ciezszego. Za komplet tych sprezyn chcial bym 550zl + koszta wysylki w Polsce. 20ego Grudnia bede w Polsce w odwiedziny na Swieta do 04/01 tak wiec jak ktos byl by zaiteresowany to prosze na pw. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Jak cos to moge przeslac fotki owych sprezyn
  10. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http:// http://allegro.pl/zestaw-zaslepka-egr-tdi-vw-audi-skoda-seat-i2859908779.html Lub http:// http://allegro.pl/33-zaslepka-egr-zestaw-tdi-vw-audi-skoda-i2840138583.html Lub niby ori. http:// http://allegro.pl/oryginalna-zaslepka-zaworu-egr-1-9tdi-vw-audi-i2831268565.html ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- Ja tam sobie sam wyciachalem z kwasoodporki okolo 3mm kazda i 3 lata juz ponad na tym smigam i jest ok , tylko pod ta blaszke na kektorze dalem specjalny silikon do ukladow wydechowych bo blaszka nie byla idealnie plaska /rowna i po odpaleniu spaliny gwizdaly sobie szczelina jak cholera.
  11. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wydaje mi sie ze ta 4ta od gory z tymi 3 malymi otworami bedzie najlepsza ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Ale tak serio to 3mm bedzie ok , nie zacieka tak wiec styknie.
  12. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W TVN TURBO - Moto-On ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Koledzy moze z Was ktos sie orientuje jakiego rozmiaru sa sruby mocujace pokrywe zaworow w AWX? Czy to M6 ?
  13. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki kolego Marcinie
  14. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej no zgadzam sie ale wiesz GT-Rem w Alpy z 5cio osobowa rodzina + bagaznik dachowy sie nie wybierzesz tylko bedziesz upalal oponki gdzies na zlocie lub probowal wycisnac ostatnie konie scigajac sie gdzies na 1/4 mili z jakims Porshe a takim RS4 robsisz co chcesz. Wypad z rodzina na urlop , na zakupy albo po prostu nie jedno pseudo sportowe auto zawstydzasz na drodze Swoim rodzinnym Avancikiem Szybko , wygodnie i luksusowo ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Szanowni koledzy takie jedno pytanko a mianowicie czy tu w B6 DIVISION jest ktos kto zajmuje sie montazem VEBASTO do B6 i jakie to sa koszta zalozenia takiego zmyslnego gadzetu wraz z wszystkimi potrzebymi gratami ? oczywiscie mowie tu o gratach z drugiej reki bo nowe w ASO to pewnie tyle co zakup nowej RS4
  15. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dsotal baty od RS B5 ale trzeba wziasc pod uwage wage obu aut napewno nowe RS4 wazy duzo wiecej. Co do silnika to wiadomo ze w takim wolnossacym jest mniej rzeczy , ktore moga ulec awarii , moiwe tu o turbo sprezarce ale chyba jak wszyscy tez bym wolal takie Bi Turbo lub np sprezarke mechaniczna a najlepiej jakby zaczeli w koncu robic RS z 4.2 TDi ze tak powiem dla ludzi z szczuplejszym portfelem na paliwo.
  16. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rowniez witam Wszystkich , znow do pracy , kiedys to siie skonczy czy nie
  17. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pocas to jest link tematu , ktory zakladalem jak podlaczyc podgrzewane spryski jak ori fabryka , ostatni post kolegi "Bromchit" wyjasnia wszystko. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-awx-podlaczyc-podgrzewane-spryskiwacze-162184/ ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ---------- A co do zamarzania spryskow to jak by nie patrzec pare godzin w pracy pewnie spedzasz a autko garazuje pod chmurka a jakby nie patrzec na pogode w Polsce to mrozi i w dzien i w nocy tak wiec raczej szybko zamarzna zwlaszcza jak plyn lipny a tu chodzi tylko o zamarzanie samych dysz spryskiwaczy.
  18. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale kolego Pocas nie dzialaja Tobie spryski bo zamarzaja czy jakas usterka w aucie ? nie wiem moze sie Twoja niunia obraza na Ciebie jak ja z garazu na taki ziab wysiagasz A serio to moze zmien plyn na jakis bardziej "zimowy" , ja teraz w LIDLU ale w UK kupilem do -35 stopni bo te ich ogolno dostepne badziewia do -5 czy tez -8 to nawet przy -3 potrafia zamarznac ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- kolgo Marcin 123 A jak masz wieksza ilosc takich podgrzewanych spryskow na sprzedaz to moze bys poslal na pw info jaka cena za taki komplecik na przednia szybe ? nalepiej takie co zraszaja/spryskuja cala szybe a nie te siury co szczaj na szybe jak Kon na blache
  19. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kolego "Luki1984" a co to znaczy na Spidermena ? Chetnie sprobuje w domu byle bym z jakas siecia po chalupie nie musial latac i probowac kobiety w nia zlapac
  20. marcin9680 odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzieki za wiadomosc , jak juz bedziesz wiedzial jak wszystko dziala , co jest do poprawy itp. i kiedy bedziesz mogl rozdysponowac kolejne gotowe sztuki dla klubowiczow to wal smialo z informacja na forum. Kazdy z nas bedzie wiedzial na czym stoimy z tym "gadzetem" , mniej ludzi bedzie watpic w Twoje "obietnice" i pewnie duzo mniej osob bedzie rozczarowanych postepem prac jak i sama wiadomoscia na ten temat. Z calym szacunkiem dla Ciebie "kicioro" ale sam widzisz ile zachety narobiles tym gadzetem w klubie , prawie kazdy chce to miec w swoim autku tak wiec sie nie dziw i nie denerwuj , ze tak dlugi okres bez jakiej kolwiek informacji czy tez wiadomosci i ludziska zaczeli sie troche denerwowac i zaczeli watpic w powodzenie Twojego projektu. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne sztuki
  21. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co prawda to prawda , chca jezdzic z klasa to trzeba wydawac kase na mody te z klasa a jak nie to przesiadka na Komunikacje Miejska
  23. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    "Pieniedzopijnym forum" dobre , moja kobieta przeklina dzien kiedy znalazlem owe forum na necie i sie dopisalem do wielkiego grona posiadaczy
  24. marcin9680 odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    No wlasnie , powielam to samo pytanie , kiedy mozliwe kolejne sztuki?
  25. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja juz widzialem , niesamowity ten Avancik w RS ale nie nastarczy mi zycia abym tyle puszek i makulatury nazbieral na zakup takiej A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.