Treść opublikowana przez radekjez
-
kontrolka oleju zaala sie
Zobacz na zamku czy nie masz urwanego kabla od mikrostyku Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Drżenie/wibracje auta, a uszkodzony czujnik G83
Jezeli vag pokazal ci taki blad to pewnie tak jest wymien czujnik i mysle se sprawe zalatwi Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Gaśnie na zimnym przy ruszaniu.
No czyli tak jak mowilem Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Gaśnie na zimnym przy ruszaniu.
To moze byc przez olej ktory zalewa pozniej go przepali i jest ok tak mi sie wydaje Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Gaśnie na zimnym przy ruszaniu.
No to jezeli ci zalewa swiece i jak piszesz ze pozniej zlapie i jest normalnie to moim zdaniem moze byc przez olej ktory je zalewa auto ma normalna moc jak zlapie i jedzie juz ok czy tez cos nie tak Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Gaśnie na zimnym przy ruszaniu.
Najpierw trzeba zaczac od czegos mocno zalane swiece Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Gaśnie na zimnym przy ruszaniu.
Sam sobie odpowiedziales na pytanie zmien uszczelke pod klawiatura zaworow jezeli.masz tam olej Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Pany często jest błąd zamka maski że tak pokazuje może być mikrostycznik zepsuty u mnie jest kabel oberwany i na dniach będę wymieniał cały zamek bo kontrolka oleju nie ginie a z tego.co mi wiadomo to czujnik jak jest zepsuty lub coś z nim nie tak to pokazuje sensor a nie min oleju Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
ciśnienie oleju na rozgrzanym ALT
Uboga mieszanka zobacz może gruche podcisnienia przy kolektorze ssącym może dzwignia ulamana, na rozgrzanym silniku jak masz takie ciśnienie może smok przytkany w misce albo pompa oleju do wymiany ja miałem tak ale u mnie czujnik był h....wy a ciśnienie jak sprawdziłem to prawie 3bar może nawet trochę więcej.olej dawno zmieniłeś i jaki Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Falowanie obrotów po uruchomieniu silnika(na ssaniu) oraz gasniecie po wcisnieciu sprzegła na rozgrzanym
I będziesz miał wypadanie zapłonow to jest grucha podcisnienia Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
To moim zdaniem kary wtopisz pieniądze w ten remont i tak będzie brał jak bierze jest na forum obszerny temat chłopaki robili w serwisach kapitalke kupa kasy i wszystko psu w d.....e także poczytaj Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
[Audi A4 B6 2.0ALT] Błąd sondy lambda/katalizatora.
A w środek kata wspaniałej rurkę czy nie nie chodzi jakoś głośno Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Temperatura silnika
Witam panowie mam mały problem co może być przyczyną, auto stoi dzień noc na dworze przekręcam kluczyk a wskaźnik temp silnika pokazuje 70 st nigdy tego nie miałem w czasie jazdy ok 90 nie +/- jak czujnik będzie zepsuty to pojawi się check dzięki Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 alt szarpie przy 2500 obrotów
Może źle wałek ustawiony nie na znakach i lancuch Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Falowanie obrotów po uruchomieniu silnika(na ssaniu) oraz gasniecie po wcisnieciu sprzegła na rozgrzanym
Tak jakby coś z silniczkiem krokowym czyli z wolnymi obrotami czujnik tem do wymiany. A i zacznij coś w kierunku może przepływomierza cewek, ale te pierwsze rzeczy są do zmiany Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 alt szarpie przy 2500 obrotów
Raczej na moje myślenie nie jest to wariator i wydaje mi się że wariator nie z tym nic wspólnego nawet z kontrolkami kolego utopiles pewnie parę stawek ale jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT Szarpanie na zimnym silniku / diagnostyka błędów
To sobie sprawdź gruche podcisnienia koło kolektora ssacego często dzwignia pada i membrana Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Nagle zapalające się kontrolki= BRAK MOCY
Hmm może to być pdzeplywka może to być czujnik pedału hamulca sprawdź czy stóp zctylu swieci Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B6 2.0 ALT blad 17519 sonda lambda
Powiem Ci ze ja tez długo jeździłem bo miałem urwana jedz tak jak byś miał ją niesprawna w sensie i tak masz, błędu nie wykasujesz bo zapali ci się znowu a to jest o sterowania klap w kolektorze także myślę że to nic nie zmieni czy otwarte czy zamknięte leć spokojnie nic się nie stanie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B6 2.0 ALT blad 17519 sonda lambda
Raczej nie powinno Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later A kiedy do pl wracasz Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 5 minutes later A kiedy do pl jedziesz Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 12 minutes later Popatrz na allegro ja kupiłem za 200 cała i jest ok i niech Ci ktoś podeślę i sobie założysz nowa jest bardzo droga Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B6 2.0 ALT blad 17519 sonda lambda
Tak raczej nic nie powinno się stać Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B6 2.0 ALT blad 17519 sonda lambda
Tak Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Tam jest taka dzwignia często może się urwać Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B6 2.0 ALT blad 17519 sonda lambda
Witam powinno pokazać bank 1 bank 2 jeżeli sonda może Gruszka podcisnienia siadla przy kolektorze i też będzie zbyt uboga mieszanka Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwne cykanie nad filtrem powietrza
Tak dokładnie jak pastaldo pisze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Dolot 2.0 FSI
Tak jest wymienne 2 śruby torx Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka